Editörler : "eskiyara"Pangaea
14 Eylül 2017 13:05

Güvenlik soruşturmasının bakanlığa yollanası

güvenlik soruşturması ve arsiv taraması sonucunuz bakanlıgımızın görüşüne sunulmustur gelecek yanıta göre tarafınıza bilgi verilecektir şeklinde mesaj geldi

bu durumda ne yapabilirim ve nedenini nereden öğrene bilirim bilgisi olan var mı?

14 Eylül 2017 20:54

Hocam atandığınız il mem e sorun bence.

ekbr01
Aday Memur
14 Eylül 2017 21:09

bilgi vermiyorlar ki

haklı bulut
Aday Memur
14 Eylül 2017 21:28

hocam bekleyeceksiniz, bakanlık mem'e dönüş yapana kadar mem'in de bir bilgisi olmaz. saygılar.

vygotsky30
Aday Memur
15 Eylül 2017 11:22

Hocam sizden sabıka kaydı istediler mi

ekbr01
Aday Memur
15 Eylül 2017 12:06

adli sicil kaydı istediler. Ama bende yok ki öyle olumsuz bir şey neden böyle oldu anlamadım yurtta bile kalmadım

vygotsky30, 7 yıl önce

Hocam sizden sabıka kaydı istediler mi

vygotsky30
Aday Memur
15 Eylül 2017 12:20

Hocam benden de bugün istediler siz görüntüsünü mü yolladınız

ekbr01, 7 yıl önce

adli sicil kaydı istediler. Ama bende yok ki öyle olumsuz bir şey neden böyle oldu anlamadım yurtta bile kalmadım

Rrksc
Aday Memur
15 Eylül 2017 19:37

Hocam benden de istediler geçen hafta ya faxla ya maille ulaştırın dediler bende pdf olarak indirip mail attım atama bölümüne

vygotsky30, 7 yıl önce

Hocam benden de bugün istediler siz görüntüsünü mü yolladınız

vygotsky30
Aday Memur
15 Eylül 2017 19:45

Benden whatsaptan yolla dediler yolladım sicil temiz sorun yok ama anlamadım ne amaçla istediler

Rrksc, 7 yıl önce

Hocam benden de istediler geçen hafta ya faxla ya maille ulaştırın dediler bende pdf olarak indirip mail attım atama bölümüne

Rrksc
Aday Memur
15 Eylül 2017 21:17

Bende anlam veremedim benim de öyle. Bana söyledikleri bakanlık isim listesi yolladı sizinde isminiz var sabıka kaydınızı yollamanız gerekiyor bakalım bekleyip göreceğiz ama hocam kısa sürede sonuçlanacağını zannetmiyorum.

vygotsky30, 7 yıl önce

Benden whatsaptan yolla dediler yolladım sicil temiz sorun yok ama anlamadım ne amaçla istediler

vygotsky30
Aday Memur
15 Eylül 2017 21:21

Benim aklıma gelen tek şey daha mülakattan başvuru yaparken biz sistemden sabıka kaydını yüklemiştik orda sorun çıkmış olabilir hocam

Rrksc, 7 yıl önce

Bende anlam veremedim benim de öyle. Bana söyledikleri bakanlık isim listesi yolladı sizinde isminiz var sabıka kaydınızı yollamanız gerekiyor bakalım bekleyip göreceğiz ama hocam kısa sürede sonuçlanacağını zannetmiyorum.

Rrksc
Aday Memur
16 Eylül 2017 00:57

Herşey olabilir hocam keşke bilgi verseler de neyin ne olduğunu bilsek.

vygotsky30, 7 yıl önce

Benim aklıma gelen tek şey daha mülakattan başvuru yaparken biz sistemden sabıka kaydını yüklemiştik orda sorun çıkmış olabilir hocam

baübiyolog
Aday Memur
16 Eylül 2017 23:23

Gs atanilan yere ulasinca mi arayip sabika kaydi istiyorlar arkadaslar yoksa ikamet yerinde hala arastirilanlardan mi istiyorlar bilgisi olan varmi

Rrksc
Aday Memur
17 Eylül 2017 14:01

Hayır sabıka kaydı istenilen dosyalar emniyetten çıktı muhtemelen il memlere gönderilmeden doğrudan bakanlığa gönderildi kendi durumumdan yola çıkarak yorum yapıyorum.

baübiyolog, 7 yıl önce

Gs atanilan yere ulasinca mi arayip sabika kaydi istiyorlar arkadaslar yoksa ikamet yerinde hala arastirilanlardan mi istiyorlar bilgisi olan varmi

baübiyolog
Aday Memur
17 Eylül 2017 16:16

Saolun hocam benim gs sali bitmis ve gonderilecekti ben de cagrilmadan bu hafta gitmeyi dusunuyorum bir sorun cikarmi diye dusundum

mutlubesyo
Aday Memur
17 Eylül 2017 19:25

hocam gitmeyin mağdur olursunuz benim soruşturmamın gönderildiği bir ay oldu hala çağırılmadım.

baübiyolog, 7 yıl önce

Saolun hocam benim gs sali bitmis ve gonderilecekti ben de cagrilmadan bu hafta gitmeyi dusunuyorum bir sorun cikarmi diye dusundum

baübiyolog
Aday Memur
17 Eylül 2017 20:58

Hocam sizin guvenlik sorusturmanizi atandiginiz yere mi 1 ay once gonderdiler adli sicil kaydi istedilermi sizden

mutlubesyo, 7 yıl önce

hocam gitmeyin mağdur olursunuz benim soruşturmamın gönderildiği bir ay oldu hala çağırılmadım.

mutlubesyo
Aday Memur
17 Eylül 2017 23:02

hocam benim eşim polis tüm işlemler yapıldı atandığım ilçe mebe gönderilmek üzere yollanmış ama hala çağırılmadım.

baübiyolog, 7 yıl önce

Hocam sizin guvenlik sorusturmanizi atandiginiz yere mi 1 ay once gonderdiler adli sicil kaydi istedilermi sizden

02 Ekim 2018 17:34

hocam sonucu ne oldu

ekbr01, 7 yıl önce

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi