Editörler : F16 Gökçen
29 Mayıs 2008 19:01

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Memur ve Ziraat Mühendisi Alım İlanı 2008

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Memur ve Ziraat Mühendisi Alım İlanına başvuracak arkadaşlar burada yazışalım özellikle maaş hususunu bilen arkadaşlar yarımcı olurlarsa güzel olur

musbag
Daire Başkanı
07 Haziran 2008 23:25

Arkadaşlar bendenn başka başvuran iibf mezunu arkadaş yok mu buna ya

sway
Memur
08 Haziran 2008 23:23

bende başvurdum gazi iibf mezunuyum,70 puanla ankara merkeze başvurdum olcak iş deilde şans bakalım nerdeyse 2 senedir iş arıyorum :(

musbag
Daire Başkanı
09 Haziran 2008 02:45

Benle uludağ iibf mezunuyum 79 puanla başvurdum ankara merkeze maaş konusunu bilen varmı

duke
Aday Memur
09 Haziran 2008 17:26

Arkadaşlar bende başvurmak istiyorum. şu an 9 eylül muhasebe mezunuyum. temmuzda işletme mezunu olacağım.

bi de artık korkuyorum. bugün adliyede mülakata girmiştim tüm soruları doğru cevapladım bu ikinci girişim idi. başbakanlığı her yeri aradım ama hakkımı arayamıyorum.

sizce torpil varmıdır bunda da. artık sınavları kazanıpta mülakatlarda kendini bilmez torpil budalalarının kazanmasını istemiyorum.hepinize başarılar dilerim.

duygu..
Aday Memur
09 Haziran 2008 21:57

başvuru formu el yazısı ile mi doldurulacak.

maystra
Memur
09 Haziran 2008 23:09

arkadaşlar başvuru şartında iş kurumunda kayıtlı olmak gibi bişi diyo yani bizim iş kurumuna başvurmuş olmamızmı gerekiyor.

memur maaşları ne kadardır tahmini olan yada bilen varmı ve ankara merkez sizce kaç puandan kapatır.

ufukozkan
Aday Memur
09 Haziran 2008 23:16

arkadaşlar maaşı tam bilmiyorum ama bir arkımdan duyduğuma gore tatmin ediciymiş

ama bence torpile acık bir işe alım sureci, ben kpss ye girmediğimden başvurmuyıcam başvuran arkadaşlara bol şans

ssman
Aday Memur
09 Haziran 2008 23:46

maystra

iş kurumunda kayıtlı olmak nerede yazıyor

yasminnn_a
Aday Memur
10 Haziran 2008 00:20

ssman

işbaşvuru detaylarında yazıyor, sadece tc kimlik no ile işkurumunun sitesinden kayıt yapman gerekiyor o kadar...

bu arada ilan yayınlanmadan önce forum sayfamız gümbür gümbürdü, herkes merakla bekliyordu, şimdi ise kimseden ses çıkmıyor.

benimde bir sorum olacak ola ki mülakata çağırıldık, ne sorarlar acaba?

republic
Müsteşar Yardımcısı
10 Haziran 2008 13:02

mülakatlarla ilgili bilgisi olan var mı?

yasminnn_a
Aday Memur
10 Haziran 2008 21:58

arkadaşlar bu sessizlik de neyin nesiiiii?

sorular hep cevapsızzzz.

duygu..
Aday Memur
11 Haziran 2008 16:38

arkadaşlar bu iş hakkında bilgisi olan var mı.

musbag
Daire Başkanı
11 Haziran 2008 19:38

Arkadaşlar 30 haziranda mülkaat listesi belli olacak ondan en geç 10 gün sonrada mülakatlar gerçekleşir

emre_emre_60
Kapalı
11 Haziran 2008 19:59

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesinde merkez birliği, bölge birlikleri ve kooperatiflerde istihdam edilmek üzere alınacak memur ve ziraat mühendisi için müracaatlar 2 Haziran 2008 tarihinden bu yana devam ediyor.

453 memur ve 154 ziraat mühendisi olmak üzere toplam 607 personel alımı için yaklaşık 4 bin kişi müracaatta bulundu. Diğer yandan Web sitesinde yer alan duyuru ve başvuru metnine 90 bin civarında ziyaret yapıldı.

Yetkililer yaptıkları açıklamalarda, müracaatların sıkı bir şekilde kontrolden geçirildikten sonra kabul edildiğini ve kabul edilen adaylar için yapılacak sınavın son derece adil bir şekilde olacağını bildirdiler. Amaçlarının Türkiye? nin en büyük çiftçi kuruluşu olan bu kuruma nitelikli elemanlar kazandırmak olduğunu ifade eden yetkililer, personel alımında çok titiz davrandıklarını netice itibariyle işe alınacak olan personelin çiftçiye hizmet edeceğini bu yüzden de konunun üzerinde ciddiyetle durduklarını söylediler.

Adaylar için müracaat süresi, 16 Haziran 2008 Pazartesi günü saat 18:00 de sona eriyor.

niya_n
Aday Memur
12 Haziran 2008 00:27

arkdaşlar ilanlar sayfasında tarım krediyle ilgili duyurunun altındaki forum sayfasına bakabilirsiniz bilgi edinmek için.Benim bildiğim kadaryla ilk yıl sözleşmeli olarak alınıyormuşsunuz bir yıl asgari ücrette tabi daha sonra ek ödenekleriyle falan 1500ytl yi buluyomuş. bu arada bende Dokuz Eylül İİBF iktisat mezunuyum 79 puanla aydın için başvurucam

republic
Müsteşar Yardımcısı
12 Haziran 2008 21:49

başvuru sayısı 4500 civarı olmus.ankara merkeze özellikle başvurular yogunmuş...

republic
Müsteşar Yardımcısı
14 Haziran 2008 01:11

gncll

fatyy
Şef
19 Haziran 2008 15:50

arkadaşlar maaş konusu konuşulacaktı sanırım ....ben maaş konusunu tarım dan birisine sordum öyle sizin dediğiniz gibi 1 yıl asgari ücret filan değil net maaş sölemediler ama 1.000 ytl nin üzerindeymiş

duygu..
Aday Memur
25 Haziran 2008 15:48

güncel

republic
Müsteşar Yardımcısı
26 Haziran 2008 13:48

güncel

Toplam 86 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler