Editörler : E.Kayı Han

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
03 Temmuz 2019 15:07

Akıllı bir adamın Kemal'in siyasetine ortak olması onunla aynı torbada bulunması akıl karı değil. Olsa olsa hıyanet için olabilir.

Gedizsakaryaa, 5 yıl önce

Bildiğiniz kemal işte

Bunlarla Türkiye ittifakı olurmu

Bunlar yerli ve milli olabilirmi

http://m.haber7.com/guncel/haber/2874964-kilicdaroglunun-g-20-yalani-boyle-ortaya-cikti

akademikbaytar
Yasaklı
03 Temmuz 2019 16:37

kemal kıılçtaroğlunu siyaseten beğenen kişiler hain mi?

fazilet-83, 5 yıl önce

Akıllı bir adamın Kemal'in siyasetine ortak olması onunla aynı torbada bulunması akıl karı değil. Olsa olsa hıyanet için olabilir.

Gedizsakaryaa
Yasaklı
03 Temmuz 2019 16:46

Birgün topların yanındalar , ertesi gün teröristlerin

Bir kerede yerli ve milli olun

Milletin yanında olun

http://m.haber7.com/siyaset/haber/2875293-ekrem-imamoglu-demirtasin-yanindayim

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
17 Ekim 2019 11:12

Defalarca söylüyoruz bu işi Esadla anlaşarak yapın diye.Hayır!Sonunda PKK PYD Esadla anlaştı teröristler Suriye asker üniforması giydi Rusların desteğinde Menbiçi aldı.Bu sırada oraya gelen Türk askeri Suriye bayrağı ve askerini görünce durakladı bundan yararlanan teröristler iki askerimizi öldürdü!Araya Rus askeri polisi girdi.Neden Esadla anlaşılmıyor. ?Çünkü ihvan ideolojisi Türkiyenin menfaatlerinden üstün tutulduğu için! diğer taraftan İki gün önce Fox tv haberlerde dinleyince kulaklarıma inanamadım.Gazeteci tanktaki askere soruyor "Komutanım nereye?"PKK YPG PYD teröristlerini tepelemeye !demesini beklerdik değilmi? Hayır!verilen cevap "İslam güneşinin doğduğu her yere!"Bir diğer askerde aynı cevabı veriyor.Şaşmamak lazımda buna alışmak benim yaştaki insanlar için çok zor.Biz böyle değildik.Bumu şimdi yerli ve milli olmak?

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
17 Ekim 2019 12:39

Türkiye ittifakına illet bulaştırmanın anlamı yok zaten bu saatten sonra.

Temelin yaptığına ise ; treni kaçırdıktan sonra aklının başına gelmesimi diyeyim, Türkiye ittifakınada illet bulaştırma hainliğimi diyeyim ne diyeceğimi bilemediğim için yorumsuz bırakmıştım.

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi