Editörler : ayşegül bgm
«250251252253254255256257258259260261»

Usta.Yoda
Yasaklı
12 Aralık 2019 14:33

Bence daha kötü geçer, 2020 kpss sonuçları açıklanıncaya kadar bir kere daha alım olmaz yani toplamda 3 alım da kalır(aslında 2 alım ama böldükleri için 3 oldu). Dediğim gibi 2020 ise çok daha zorlu geçer alımlar hepten kısılacak çünkü youtubede ekonomistleri dinliyorum hiçbiri iyi geçecek demiyor hepsi 2020 nin çok daha kötü geçeceğini söylüyorlar, dolayısıyla bu da alımlara yansıyacaktır.

NazarB, 4 yıl önce

Arkadaşlar 2020 atamalarından korkuyorum 2019 çok sıkıntıli gecti 2020 ne dersiniz

NazarB
Memur
12 Aralık 2019 14:34

Ne yazıkki oda bizi gördü

Usta.Yoda, 4 yıl önce

Bence daha kötü geçer, 2020 kpss sonuçları açıklanıncaya kadar bir kere daha alım olmaz yani toplamda 3 alım da kalır(aslında 2 alım ama böldükleri için 3 oldu). Dediğim gibi 2020 ise çok daha zorlu geçer alımlar hepten kısılacak çünkü youtubede ekonomistleri dinliyorum hiçbiri iyi geçecek demiyor hepsi 2020 nin çok daha kötü geçeceğini söylüyorlar, dolayısıyla bu da alımlara yansıyacaktır.

Usta.Yoda
Yasaklı
12 Aralık 2019 14:36

Biraz şanslı olaydık 2018 in haziran alımına yetişir idik, orada lisans hemşireler 63 ile devlet hastanelerine atandı, hatta adamlar 65 ile İzmir'e devlet hastanelerine atandı biz ise 1 yıl farkla kazığa oturduk resmen

NazarB, 4 yıl önce

Ne yazıkki oda bizi gördü

NazarB
Memur
12 Aralık 2019 14:41

Evet öyle olmuş kötu şans hayırlısı olsun artık :/

Usta.Yoda, 4 yıl önce

Biraz şanslı olaydık 2018 in haziran alımına yetişir idik, orada lisans hemşireler 63 ile devlet hastanelerine atandı, hatta adamlar 65 ile İzmir'e devlet hastanelerine atandı biz ise 1 yıl farkla kazığa oturduk resmen

gurbetnurse
Şube Müdürü
12 Aralık 2019 15:04

arkadaşlar sbü üniveriste hastanesi mü nasıl oluyor bizim haklarımız aynı ama sadece üni hastanesi mi çalışma sartları nazıl izmir istanbul hep sbü??

Brk27
Aday Memur
12 Aralık 2019 15:11

Aksine arkadaşlar fikirlerini söyluyor , sizde fikrinizi dayatmaya çalışıyorsunuz. o kadar cok " 30 tecihin tümünü ne olursa olsun doldurun" tarzında yorumu yapmışsınız ki , neden bu kadar ısracısınız anlayamadım?? tabi ki geçirdiğimiz zorlu bekleme sürecinden dolayı tercihlerde çok seçiçi davranmayalım , ama yinede tamamen gözü kapalı neresi olursa mantığıda yanlış geliyor bana.. Allah herkesin hakkında hayırlısını versin

DorGulderovvfff, 4 yıl önce

Reversi ve Aslı 9703 bunlardan biri bozacı diğeri de şıracı amman dikkat!

''Bozacının şahidi şıracı''

Tıbbisekreter8
Yasaklı
12 Aralık 2019 15:26

Kusura bakmayın yanlışlıkla eksi oy verdim

Yaz kardeş her yeri yaz düşüm müşük dinleme bir bakarsın gelir şansını dene

DorGulderovvfff
Yasaklı
12 Aralık 2019 15:33

ben burada aklınca uyanıklık yapmaya çalışanlara uyanıklık yapmayın belli oluyor diyorum, yoksa bana ne kim nereyi tercih eder etsin ben uyanıklık yapanlara cevabını veriyorum

Brk27, 4 yıl önce

Aksine arkadaşlar fikirlerini söyluyor , sizde fikrinizi dayatmaya çalışıyorsunuz. o kadar cok " 30 tecihin tümünü ne olursa olsun doldurun" tarzında yorumu yapmışsınız ki , neden bu kadar ısracısınız anlayamadım?? tabi ki geçirdiğimiz zorlu bekleme sürecinden dolayı tercihlerde çok seçiçi davranmayalım , ama yinede tamamen gözü kapalı neresi olursa mantığıda yanlış geliyor bana.. Allah herkesin hakkında hayırlısını versin

Aslı 9703
Memur
12 Aralık 2019 15:49

O kadar çok insanları zorluyorlar ki asıl bunlarda art niyetlilik aranmalı insanları depresyona sürükleyip belki de çalışma hayatlarında mutsuzluk sebepleri olacaklar. Beklemeye gücü olanlar beklesin istediği hastaneye yerleşsin bunu göze alamayanlar zaten tercih verecek ama işte nato kafa nato mermer olunca laf anlatamiyorsun bunlara

Brk27, 4 yıl önce

12 Aralık 2019 15:59

bu forumdakilerin hepsi insan sağlığıyla yani ciddi bir işin sorumluluğunu alabilecek insanlar yani. bura da cahil bir insan yoktur herkes kendi kararını verebilir veya tercih hakkını istediği gibi kullanabilir. yok sen onu yap yok bunu yap gibi yorumlar bana saçma geliyor. tercih hatasını azaltmak için taktik vermek farklı ona lafım yok.

DorGulderovvfff
Yasaklı
12 Aralık 2019 16:24

sana ne ulan fikrimizi söylüyoruz kimsenin yakasına yapışmıyoruz illa 30 tercih ver diye sana ne, sen ne ötüyorsun burada

Hemşirebey00, 4 yıl önce

bu forumdakilerin hepsi insan sağlığıyla yani ciddi bir işin sorumluluğunu alabilecek insanlar yani. bura da cahil bir insan yoktur herkes kendi kararını verebilir veya tercih hakkını istediği gibi kullanabilir. yok sen onu yap yok bunu yap gibi yorumlar bana saçma geliyor. tercih hatasını azaltmak için taktik vermek farklı ona lafım yok.

12 Aralık 2019 16:34

fikir özgürlüğünden bahseden insana bakın hele. sen önce kendi verdiğin tepkiyle savunduğun konunun çelişkisine bak. fikir özgürlüğünden bahsediyorsan sana yapılanada saygı duy. sonrada sütünü iç büyü tamam mı?

sana ne ulan fikrimizi söylüyoruz kimsenin yakasına yapışmıyoruz illa 30 tercih ver diye sana ne, sen ne ötüyorsun burada

Aslı 9703
Memur
12 Aralık 2019 17:26

İnsanlar istediği yeri yazmakta özgür adı üstünde TERCİH

İnsanları panik havasına sokarak gözünüzü kapatın her yeri yazın diyorsun resmen yazıktır günahtır. Beklemeye gücü olan Şubat'ı beklesin bence şubattaki alım sarkmayacak burda ben insanları kandirmiyorum kendi fikrimi söylüyorum farklı bir amacım olsaydı orda burda tanıdığım var duyum aldım derim bu sadece benim şahsi fikrim...İsteyen dikkate alır ona göre tercih yapar istemeyen yapmaz herkesin kendi bileceği iş. Çalışmak istemediğiniz bir yeri yazıp iki ay sonraki alımda pişman olmak var sadece bunu dikkate alın göz ardı etmeyin derim.

Hayalperesthemşire
Müsteşar
12 Aralık 2019 18:58

Üniversite değil hepsi eğitim arastrma adı öyle geçiyor, sıkıntı yok yani, Behçet uz çocuk , bozyaka tepecik çok iyi sayıda almış bunun sebebi ihtiyac çok var, aşırı yoğun hastaneler. Hele çocuk hastanesi girilmez yani arkds ordan geldi bizim hastaneye kurtuldum diyor :) yoğunluğa dikkat et yani İzmir olsun diye direk yazılmaz bunlar, yok yoğunluk önemli değil diyorsan gönül rahatlığıyla yaz

gurbetnurse, 4 yıl önce
arkadaşlar sbü üniveriste hastanesi mü nasıl oluyor bizim haklarımız aynı ama sadece üni hastanesi mi çalışma sartları nazıl izmir istanbul hep sbü??

midwife001
Kapalı
12 Aralık 2019 19:09

Hocam bursa çok guzel açmış ilceleri falan Bursa düsünuyorum başta Önceligim devlet hastaneleri olcak ama ilceler hep 1 2 3 acmış yüksek ihtisas eah 23 açmış sanırım cok yogun bir hastaneymiş Bursa ve ilceleri hakkında bilginiz var mı acaba
Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

Üniversite değil hepsi eğitim arastrma adı öyle geçiyor, sıkıntı yok yani, Behçet uz çocuk , bozyaka tepecik çok iyi sayıda almış bunun sebebi ihtiyac çok var, aşırı yoğun hastaneler. Hele çocuk hastanesi girilmez yani arkds ordan geldi bizim hastaneye kurtuldum diyor :) yoğunluğa dikkat et yani İzmir olsun diye direk yazılmaz bunlar, yok yoğunluk önemli değil diyorsan gönül rahatlığıyla yaz

12 Aralık 2019 19:20

77.689 puanım 6223 en son hali sıralamam yani güncel olmayan .Antebi yazacak olanlar sıralamasını ve puanını yazabilirmi

gurbetnurse
Şube Müdürü
12 Aralık 2019 19:33

hocam bnde yazıcam 6100 sıralamam
Gaziante, 4 yıl önce
77.689 puanım 6223 en son hali sıralamam yani güncel olmayan .Antebi yazacak olanlar sıralamasını ve puanını yazabilirmi

gurbetnurse
Şube Müdürü
12 Aralık 2019 19:34

Tamam hocam bn üviversite hastanesi sanmıştım .Çok saolun .Yoğunluk önmli tabi :))
Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

12 Aralık 2019 19:34

hayırlısı olsun öncelik şehirlerin varmı ??
gurbetnurse, 4 yıl önce
hocam bnde yazıcam 6100 sıralamam

Hayalperesthemşire
Müsteşar
12 Aralık 2019 19:58

Özelden yazablrsn hocam daha detaylı anlatırım bursayı, terch zamanı çok araştırmıştm

midwife001, 4 yıl önce
Hocam bursa çok guzel açmış ilceleri falan Bursa düsünuyorum başta Önceligim devlet hastaneleri olcak ama ilceler hep 1 2 3 acmış yüksek ihtisas eah 23 açmış sanırım cok yogun bir hastaneymiş Bursa ve ilceleri hakkında bilginiz var mı acaba
Toplam 5320 mesaj
«250251252253254255256257258259260261»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi