Editörler : E.Kayı Han
19 Haziran 2013 22:19

infaz koruma memuru öğrencisi alımı

arkadaşlar lütfen bilgisi olan arkadaşlar bu kadrolumu sözleşmeli mi ve ayrıca başarısız olan öğrencileri de tekrar çıkarıyolarmış işten bunun aslı nedir bilen varmı acaba

ramazan gönülal
Daire Başkanı
19 Haziran 2013 22:28

kadrolu kardeşim. o çıkarma olayı sanırım şöyle. mesela 1 sene ile 2 sene aralığında deneme süresi gibi bir süre var eğer müdüründen olumsuz sicil alırsan ve disiplinsiz davranışla hakkında soruşturma açılırsa çıkarılırsn

orhntba
Aday Memur
19 Haziran 2013 22:33

sağol ramazan kardeşim kadrolu olduğunu söylemen çojk iyi oldu peki maaşları ne kadar ayrıca gardiyanlıkta vardişya var değilmi yani aşırı cahiliyimm bu gardiyanlığın

yani infaz koruma memuru gardiyan oluyor değilmi

acaba hafta sonu kesin tatil mi gecede çalısıyomusun onu meraK ediyorum bramazan dost yardımcı olursan sevinirim

ramazan gönülal
Daire Başkanı
19 Haziran 2013 22:39

evet infaz koruma dediği gardiyanlık. 2 şekilde çalışma saatleri var göreve göre değişir. o başladığında belli olur. bi sabah 8 akşam 5 hafta sonu tatil olan memur usulü. bide vardiya usulü. 12 saat çalışma 36 saat izin şeklinde. gecede çalışırsın şayet vardiya usulü ile çalışıyorsan. maaşlarda 1900 tl den başlar

orhntba, 11 yıl önce

sağol ramazan kardeşim kadrolu olduğunu söylemen çojk iyi oldu peki maaşları ne kadar ayrıca gardiyanlıkta vardişya var değilmi yani aşırı cahiliyimm bu gardiyanlığın

yani infaz koruma memuru gardiyan oluyor değilmi

acaba hafta sonu kesin tatil mi gecede çalısıyomusun onu meraK ediyorum bramazan dost yardımcı olursan sevinirim

orhntba
Aday Memur
19 Haziran 2013 23:03

çok teşekkürler kardeşim allah razı olsun çok sağol

ramazan gönülal
Daire Başkanı
19 Haziran 2013 23:04

senden de kardeşim allah razı olsun. puanın kaç nereye başvuracaksın

orhntba, 11 yıl önce

çok teşekkürler kardeşim allah razı olsun çok sağol

orhntba
Aday Memur
19 Haziran 2013 23:10

puanım 85,798 inan artık mülakatlardan bıktım yerleşemedim gitti ba abi bu ikmye basvurayım diyorum

orhntba
Aday Memur
19 Haziran 2013 23:11

senin puan kaç memurmusun yoksa

ramazan gönülal
Daire Başkanı
19 Haziran 2013 23:14

yok kardeşim memur değilim önlisans mezunuyum. puanım 80. askerliği cezaevinde yaptım bilgiliyim bu konularda. a dan z ye bilirim yani

orhntba, 11 yıl önce

puanım 85,798 inan artık mülakatlardan bıktım yerleşemedim gitti ba abi bu ikmye basvurayım diyorum

orhntba
Aday Memur
19 Haziran 2013 23:15

sen ne yapıcaksın kardeşim başvuru yapıcakmısın bu ıkm ye

ramazan gönülal
Daire Başkanı
19 Haziran 2013 23:17

yaptım ben ilk gün. kocaeli yazdım bakalım ne olacak

orhntba, 11 yıl önce

sen ne yapıcaksın kardeşim başvuru yapıcakmısın bu ıkm ye

orhntba
Aday Memur
19 Haziran 2013 23:19

allah yardımcın olsun kardeşim peki gardiyanlık nasıl meslek tavsiyen ne

ramazan gönülal
Daire Başkanı
19 Haziran 2013 23:21

kardeşim herkes yapamaz. ama bi polisliği bi astsubaylığı yapabilecek düzeydeki insan yapabilir. iyi yönleri var. tayin pek olmuyor. saatin belli. efor sarfetcek bir iş yok. rahat yani. ama hükümlü ve tutuklularla olacağından psikolojini sağlam tutman lazım

orhntba, 11 yıl önce

allah yardımcın olsun kardeşim peki gardiyanlık nasıl meslek tavsiyen ne

orhntba
Aday Memur
19 Haziran 2013 23:23

kardeşim çok kasvetli bi iş gibi ya bide ilk defa öğrenci alıyolar değilmi

ramazan gönülal
Daire Başkanı
19 Haziran 2013 23:25

hyr daha öncede oldu alım. artık sistemleştirdiler hep öğrenci şeklinde oluyor. şartlarında iyileştirme oluyor. jandarma cezaevlerinden çekilince şartları polislik gibi olacak

orhntba, 11 yıl önce

kardeşim çok kasvetli bi iş gibi ya bide ilk defa öğrenci alıyolar değilmi

orhntba
Aday Memur
19 Haziran 2013 23:26

yani askeri eğitimmi bu acaba

orhntba
Aday Memur
19 Haziran 2013 23:28

kardeşim maşallah çok yetkinsin bu konuda jandarma gercekten cekilecekmi ceza evlerinden

ramazan gönülal
Daire Başkanı
19 Haziran 2013 23:28

yok değil. 3 ay teorik 2 ay staj şeklinde. kardeşim yapamayacaksan başvurma bence insanların hakkını yeme. bu işe ihtiyacı olanlar var merkezi atamada gidersin

orhntba, 11 yıl önce

yani askeri eğitimmi bu acaba

orhntba
Aday Memur
19 Haziran 2013 23:31

inan ramazan aylardır işsizim evli değilim ama tam altı insana inşaatlarda çalışarak bakıyorum

ramazan gönülal
Daire Başkanı
19 Haziran 2013 23:32

kardeşim o zaman başvur neyi bekliyorsun kafana yatan yeri yaz. zaten iş sıralamaya girmekle bitmiyor bide mülakat var

orhntba, 11 yıl önce

inan ramazan aylardır işsizim evli değilim ama tam altı insana inşaatlarda çalışarak bakıyorum

orhntba
Aday Memur
19 Haziran 2013 23:37

zaten mülakat kapılarından dönmekten bıktım bi umudum kalmadı ama allah senin yardımcın olsn

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi