Editörler : swat3410E.Kayı Han
11 Nisan 2019 10:57

24.dönem POMEM

Arkadaslar kpss puanım ort üzerinde. Güvenlik de hic bir sorunum yoktur. Ama gel gelelim boyum 1.61 bu kendi ölçümüm. Düzgün duruşla falan gecer miyim? Başvurmalı mıyım? Fikirleriniz nelerdir?

serenyl
Aday Memur
11 Nisan 2019 10:58

Ekstra olarak yüksek lisansim ve dil puanim da var.

ayça3535
Memur
11 Nisan 2019 12:35

hocam arkadaşım diyetisyende 1.62 olcturdu ama POMEM de 1.61 çıktı elendi ön sağlığı geçmeden sozluye giremeyeceginiz için dil bilmeniz ise yaramayacak malesef

serenyl
Aday Memur
11 Nisan 2019 12:55

Süreci biliyorum hocam yani dil bilmem bana sözlü asamasinda katkı saglayacaktir. Fakat boy konusu denemeye değer mi büyük umutlarım yok tabiki. Ama bir arkadasim boyunu biz 1.73 ölcerken pomem de 1.76 çıktı. Yani kısa da çıkabilir uzunda denemeye değer mi şu parasızlıkta onun arayışındayım sanırım ama bunu gitmeden bilemeyeceğim sanirim. Cevap icin teşekkürler

hopeisnotdead
Aday Memur
11 Nisan 2019 13:15

Yetkili kişi değilim lakin bir öneride bulunabilirim. Yanılmıyorsam sağlık ocağında çıplak ayakla ölçüm yapılıyor. Daha önce hiç denemedim ama orada ölçüm aletinin olduğunu görmüştüm. Rica ederseniz ölçüm yapabilirler sanırım. Ona göre kafanızdaki belirsizlik bir nebze giderilmiş olur.

serenyl, 5 yıl önce

Süreci biliyorum hocam yani dil bilmem bana sözlü asamasinda katkı saglayacaktir. Fakat boy konusu denemeye değer mi büyük umutlarım yok tabiki. Ama bir arkadasim boyunu biz 1.73 ölcerken pomem de 1.76 çıktı. Yani kısa da çıkabilir uzunda denemeye değer mi şu parasızlıkta onun arayışındayım sanırım ama bunu gitmeden bilemeyeceğim sanirim. Cevap icin teşekkürler

besyocu444
Şube Müdürü
11 Nisan 2019 14:16

Kendi ölçümünüz ile o ölçüm arasında 2 cm farkediyor. Denemezseniz direkt kaybedersiniz . Denerseniz bir şans var. Dik durduktan sonra derin nefes alarak göğüs kafesinizi şişirip omuzlardan yükselirseniz 2 cm farkettirirsiniz. Devlet hastanelerinde diyetisyen bölümlerinde çıplak ayak ölçüm yaptırın. Dediklerimi uygulayarak bir bakın kaç cm çıkacaksınız.

serenyl
Aday Memur
11 Nisan 2019 15:23

Cevaplar için teşekkürler hocam. Ilcedeyim o zaman yarın ilk isim sağlık ocağından ölcüm yaptirayım. Merkeze gidincede diyetisyenden ölcüm yaptiririm. Insallah istediğim şekilde sonuçlanır. Tekrar teşekkürler

Nevol
Şube Müdürü
11 Nisan 2019 16:46

Yüksek lisansının dilin olması hiçbir anlam ifade etmiyor olmayanla aynısın boyunda düşük çıkar

serenyl
Aday Memur
12 Nisan 2019 11:30

Yüksek lisansin ve dilin icerde ne anlam ifade ettiğini ben biliyorum siz bilmesenizde olur. Şu yazdığınız psikolojiyi anlayamıyorum ama umarım aşağılama diliniz dönüp dolaşıp sizi bulmaz.

Nevol
Şube Müdürü
12 Nisan 2019 12:05

inanmak istediğine inan sen hic anlamı yok iki dil biliyorum diyen arkadaşıma o zaman tercimanlik yap dediler kendini ayrıcalıklı sanm ayrıca boyun sınırdaysa iki cm en fazla eksilt cünkü 1 ya da 2 cm eksik çıkar ne zoruna gidiyor anlamadim bunlar olan sey girince anlarsın

dirk heinen
Şube Müdürü
12 Nisan 2019 13:22

Genelde 1-2 cm eksik çıkar mülakatlarda ama şansını dene tabi

kpss.....mxnjx
Aday Memur
19 Nisan 2019 13:56

Arkadaşlar mülakata gireceğimiz okullar ikametgahımızın olduğu yerdeki okullar mı yoksa okulu seçebiliyor muyuz

berkay91
Şef
19 Nisan 2019 14:45

Dil bilgin varsa mülakatta belirtmek avantaj saglayabilir hep diyorum ben eksta bir özelliğiniz varsa bunu mutlaka belirtin dil bilgisi veya profesyonel spor gecmişi v.s gibi.

hopeisnotdead
Aday Memur
19 Nisan 2019 15:28

İkametgaha göre belirlendiğini duymuştum lakin konu hakkında daha net bilgisi olan kişiler yanlışım varsa düzeltebilir.

kpss.....mxnjx, 5 yıl önce
Arkadaşlar mülakata gireceğimiz okullar ikametgahımızın olduğu yerdeki okullar mı yoksa okulu seçebiliyor muyuz

dirk heinen
Şube Müdürü
21 Nisan 2019 01:52

doğrudur
hopeisnotdead, 5 yıl önce

İkametgaha göre belirlendiğini duymuştum lakin konu hakkında daha net bilgisi olan kişiler yanlışım varsa düzeltebilir.

21 Nisan 2019 15:00

Arkadaşlar pilot okul bölgeleri açılır. Sistem ona gore belirler yollar genellikle yakin yerlere cikma şansınız olduğu gibi uzaga da cikablirsniz

iMAJJJ TURK
Yasaklı
22 Nisan 2019 03:40

sacma sapan konusmayin ya istersen 10 dil konus. boy dan taviz yok. 1 cm bile eliyolar

serenyl
Aday Memur
30 Haziran 2019 20:36

Boydan gectim haber vereyim dedim :)

Wonderrwomannn
Aday Memur
30 Haziran 2019 21:52

Valla bizim kizlar 161.9la elendiler

serenyl
Aday Memur
30 Haziran 2019 21:54

Komisyon 1.62 ölctü korktugum gibi olmadi sınırdan gectim ben evde 1.61 ölcmüstm

Wonderrwomannn
Aday Memur
01 Temmuz 2019 04:19

Makina ölçümü farkli oluyor tabi hakkinizda Hayrlisi olsun . Şükür geçmişsiniz önemli olan o

Toplam 90 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi