Editörler : E.Kayı Han
«394041424344454647484950»

hesapgünüvar
Kapalı
18 Eylül 2018 12:57

dün hava kuvvetleri ni aradim. 17 aydır ggu olduğumu, bu güne kadar arayan ve soran olmadigini, hala neyi beklediğimiz sordum. verdikleri cevap incelemeniz devam ediyor bekleyin. geçen ay hvkk da 12 kişi ggu dan iade olmuş .

bladen
Aday Memur
21 Eylül 2018 10:30

Oyak yatmış bugün hvkk mahkemede vardı sıkıntı olmamış

Farketmezemre
Aday Memur
22 Eylül 2018 09:26

Ne zaman basvuru yapmistiniz tarihi hatirliyormusunuz?
bladen, 6 yıl önce

Oyak yatmış bugün hvkk mahkemede vardı sıkıntı olmamış

bladen
Aday Memur
22 Eylül 2018 12:00

Başvuru falan yok vakıfbank yada işbanktaki hesabınızı gidip şubeye oyakla ilişkilendiriyorsunuz. Sonrada edevletten dava dosyolarım sorgu sayfasının çıktısını alıyorsunuz isminizin yazdığı yere tıklayın tcnizde gözükmesi lazım yoksa kabul etmezler bu kağıt mecburi mahkemeniz olup olmaması farketmez sadece o sayfayı bilgisayaardan ekran görüntüsü alıp yazdırın detay falan görüntüle yapmayın mahkeme içerisine girmeyin sadece dava sorgula deyin direk o sayfanın çıktısını alın sonra kağıdın altına ad soyad tc kimlik no oyak üye no imza atın kağıdın altına ankara oyak genel müdürülüne Yollayın tc kimlik no kesin gözüksün ismin oraya tıklayın. 2 gün sonra arayın genel müdürlüğü bi eksiğim varmı diye oyak arayınca üye numarasını tıklayın şifreyi kabul etmiyo orayı durmada girip zorlayın oşekilde müşteri hizmetlerine bağlıycak onlar görmüş oluyor o sayede sayfanızı

Hsnhsn2020
Memur
25 Eylül 2018 00:33

Facebook'ta "Khk mağdurları ve etkin pişmanlıktan yararlananlar" isiminde yeni bi grup var haberiniz olsun.

hesapgünüvar
Kapalı
05 Ekim 2018 20:03

sayfa sessizliğe büründü. yokmu bir duyumu olan .

Alpinestars
Şube Müdürü
06 Ekim 2018 10:11

Haberler iyi değil ki :(

hesapgünüvar
Kapalı
06 Ekim 2018 11:38

iyi değil derken duyduğunuz bir duyummu var biraz açabilir misiniz rica etsem. gerçi adalet maalesef ülkemizde kişiden kişiye değişiyor. varsa bı dayın emmin görevinin başında sın. yoksa bizim gibi sürünüyorsun.
Alpinestars, 6 yıl önce
Haberler iyi değil ki :(

Alpinestars
Şube Müdürü
06 Ekim 2018 12:16

TSK içerisinde yaklaşık 3000 kişilik bir ihraç listesinden bahsediliyor bu aralar. En son Khkdan bu yana Birçok itirafçı var birçok suçlu da var son zamanlarda. Fakat 701 nulı khk da da itirafçılar suçlular ve masum insanlar da olduğu için İnsanlar güvenemiyor şuanda sadece suçlu insanların listesi olabildiğine. Adalet hala Yok ülkemizde. Bir tane Polisin hatası yüzünden bu haldeyim ben. Emin'im ki birçok İnsan böyle gaza gelen kötü niyetli olan yada hatalı hareket eden bir iki polis yüzünden bu hallerde.

Civilengineer10
Aday Memur
06 Ekim 2018 15:45

Ohal sonrası ihraç işlemi nasıl olacak acaba? Yetki msb de bu yüzden dys den bir yazı ile ihraç yapabilirler bence, resmi gazetede liste yayınlamadan. Bir de ohal sonrası kanununda savunma istenecek deniyordu bu olay nasıl olacak acaba?
Alpinestars, 6 yıl önce
TSK içerisinde yaklaşık 3000 kişilik bir ihraç listesinden bahsediliyor bu aralar. En son Khkdan bu yana Birçok itirafçı var birçok suçlu da var son zamanlarda. Fakat 701 nulı khk da da itirafçılar suçlular ve masum insanlar da olduğu için İnsanlar güvenemiyor şuanda sadece suçlu insanların listesi olabildiğine. Adalet hala Yok ülkemizde. Bir tane Polisin hatası yüzünden bu haldeyim ben. Emin'im ki birçok İnsan böyle gaza gelen kötü niyetli olan yada hatalı hareket eden bir iki polis yüzünden bu hallerde.

Alpinestars
Şube Müdürü
06 Ekim 2018 19:22

15 Temmuz sonrası görev yerlerimizden kalkmadan nasıl ifademiz alındıysa aynı şekilde bir kağıt gönderip savunmada pek kolay alınabilir. Ayrıca bir sabah çıkacak kararname ile de ihraçlar gerçekleşebilir. Yada MSB onaylı bir yazı ile de. Nasıl ki bizler MSB tarafında Ggu olduysak yine aynı şekilde aynı yolla ihraçlar gerçekleşir. Ohal sonrası bu ihraç daha da kolaylaştı maalesef. Allah masum insanları Korusun.
Civilengineer10, 6 yıl önce
Ohal sonrası ihraç işlemi nasıl olacak acaba? Yetki msb de bu yüzden dys den bir yazı ile ihraç yapabilirler bence, resmi gazetede liste yayınlamadan. Bir de ohal sonrası kanununda savunma istenecek deniyordu bu olay nasıl olacak acaba?
07 Ekim 2018 20:48

bende emniyette gazla calisan hatta kime hizmet ettigi belli olmayanlar yuzunden bu haldeyim Allaha havale ediyorum bundan sonra tsk da ihraclar bakanlar kurulu karari msb bakani onayiyla yapilacak kesin bilgi

ABC0642
Yasaklı
08 Ekim 2018 22:33

Değerli arkadaşlarım e ticaret işi yapıyorum

İlgilenmek isteyen arkadaşlar varsa bana özelden yazabilir

se2424
Genel Müdür
09 Ekim 2018 01:38

Enteresan ep demek ben suçluyum ama pişmanım demek nie bu gruba üye olsun ki millet anlamadım
Hsnhsn2020, 6 yıl önce

Facebook'ta "Khk mağdurları ve etkin pişmanlıktan yararlananlar" isiminde yeni bi grup var haberiniz olsun.

Civilengineer10
Aday Memur
09 Ekim 2018 12:55

Bu ggu da 1 yılı dolduran var mı sonrasında ne oluyor, ggu bu sefer ne kadar uzatılıyor?

Hsnhsn2020
Memur
09 Ekim 2018 22:06

Söylediğiniz gibi suçu kabullenmek anlamında değil. Mahkemenin aksi kanaatte olması durumunda hukuken suçu kabul etmemekle birlikte lehe olan bu yasadan faydalanma hakkımız var. Zira bu grupta 2 kişi etkin pişmanlıktan faydalandığı halde BERAAT kararı aldı.

se2424, 6 yıl önce
Enteresan ep demek ben suçluyum ama pişmanım demek nie bu gruba üye olsun ki millet anlamadım

se2424
Genel Müdür
09 Ekim 2018 23:16

TCK dan etkin pişmanlık yasasını okudum hiç senin dediğin gibi değil neyse ama ben senin gibi düşünmüyorum
Hsnhsn2020, 6 yıl önce

Söylediğiniz gibi suçu kabullenmek anlamında değil. Mahkemenin aksi kanaatte olması durumunda hukuken suçu kabul etmemekle birlikte lehe olan bu yasadan faydalanma hakkımız var. Zira bu grupta 2 kişi etkin pişmanlıktan faydalandığı halde BERAAT kararı aldı.

Hsnhsn2020
Memur
17 Ekim 2018 02:16

Hocam ne diye kabul etmeyi düşünmediğin bir yasa maddesini okuma zahmetinde bulunuyorsun? Cemaatle alakanız varsa itirafçı olursun, yoksa olmazsın! Bu, bu kadar basit.

Yoksa siz doğruları söylemekten mi korkuyorsunuz?

se2424, 6 yıl önce
TCK dan etkin pişmanlık yasasını okudum hiç senin dediğin gibi değil neyse ama ben senin gibi düşünmüyorum
18 Ekim 2018 19:19

Arkadaşlar konu ile pek alakalı değil ama bir sorum var. Askeri kimliğimi muhtemelen kaybettim (muhtemelen diyorum çünkü evde kaybolmuş olma ihtimali de var, evde küçük bir çocuğum var ve o sağa sola atmış ta olabilir) idari kısımı arıyorum telefona bakmadılar; benimle aynı sorunu yaşayan var mı? Varsa, ne yaptınız acaba ?

Civilengineer10
Aday Memur
18 Ekim 2018 21:43

Devrem benzer bir sorun yaşamıştı lojmanda olduğu için tutanak verdiler onunla giriş çıkış yaptı. Kimlik için ise birliğinizden form doldurup tekrar çıkarttırabiliyorsunuz sorun olmuyor. Bu arada 1-2 gün önce bir iade listesi(ggudan iade) gelmiş galiba 10-15 kişilik bilgisi olan var mı?
ben_aslında_yohum, 6 yıl önce

Arkadaşlar konu ile pek alakalı değil ama bir sorum var. Askeri kimliğimi muhtemelen kaybettim (muhtemelen diyorum çünkü evde kaybolmuş olma ihtimali de var, evde küçük bir çocuğum var ve o sağa sola atmış ta olabilir) idari kısımı arıyorum telefona bakmadılar; benimle aynı sorunu yaşayan var mı? Varsa, ne yaptınız acaba ?

Toplam 1204 mesaj
«394041424344454647484950»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi