Editörler : cihan27E.Kayı Han
17 Temmuz 2019 15:39

Bayram tatili Hk.

Bayramda tatil uzatılacak mı onunla ilgili bilgisi olan var mı?

tkc16
Memur
18 Temmuz 2019 16:28

Umarım uzatılmaz. Millet olarak çalışmaya ihtiyacımız var , tatile değil. Turizme ilaç olacak vb hepsi hikaye. Her bayram tatili öncesi turizmci birisi çıkıp demeç veriyor tatil uzatilirsa turizm hareketlenir vb vb. Tamam turizm canlanıyor ama diğer sektörler kaybediyor bankalar kapanıyor devlet daireleri kapalı kalıyor

Max weber
Şube Müdürü
19 Temmuz 2019 13:55

Uzatılmaması ihtimali uzatılması ihtimalinden daha fazla.

19 Temmuz 2019 17:29

özel sektörde çoğu firma izinden düşerek tatili birleştirdi biz de dahil

hope_
Şube Müdürü
20 Temmuz 2019 13:23

birlesmezse 2 gun izin kullaniriz. birsey olmaz.

romayı yakan adam
Genel Müdür
21 Temmuz 2019 14:43

Garanti yüzde yüz kurban bayramı tatili 9 gün. Ona göre planını yap kardeş.
21 Temmuz 2019 16:11

maaşlarıda erken yatıracaklar mı ki

@_@ REALİST @_@
Aday Memur
21 Temmuz 2019 22:25

Hayrola nereden biliyorsun, Külliye'de çaycı mısın :)))

emreişiş, 5 yıl önce
maaşlarıda erken yatıracaklar mı ki

@_@ REALİST @_@
Aday Memur
21 Temmuz 2019 22:27

romayı yakan adam, 5 yıl önce
Garanti yüzde yüz kurban bayramı tatili 9 gün. Ona göre planını yap kardeş.

romayı yakan adam
Genel Müdür
22 Temmuz 2019 00:35

Devlet işleyişini iyi bilirim. Çaycı değilim ama 9 gün kararı çıkınca birer çay beklerim :) ya yüzde yüz diyorum. olmama ihtimali yüzde 0. Yazdıklarım burada kalsın:
@_@ REALİST @_@, 5 yıl önce

22 Temmuz 2019 11:52

bak bileti alıyorum olmazsa senden alırım bilet parasını :)

Devlet işleyişini iyi bilirim. Çaycı değilim ama 9 gün kararı çıkınca birer çay beklerim :) ya yüzde yüz diyorum. olmama ihtimali yüzde 0. Yazdıklarım burada kalsın:
22 Temmuz 2019 15:58

maaşlarda erken. yatar mı bide onun hakkında yorunları alalım

romayı yakan adam
Genel Müdür
23 Temmuz 2019 10:21

Tamam kardeş bilet dediğin internetten alınıyor zAten. Bizler personeli yıllık izne çıkardık Kurban bayramı olarak dokuz gün ekleme yaptık ve 19 Ağustos tarihine kadar herkesi tatile çıkardık daha ne olsun:)
soundrecorder, 5 yıl önce

bak bileti alıyorum olmazsa senden alırım bilet parasını :)

romayı yakan adam
Genel Müdür
23 Temmuz 2019 10:23

Kardeşim bunun hakkında net konuşmak zor kurumlar isterse yapabilir özel sektör isterse yatırabilir emeklilerin yatırma durumları olabiliyor sadece ikramiyeler yatacak 9 Ağustos tarihine kadar emekli ikramiyeleri yatacak diğer ikramiyeleri de yatabilir diğer kurumlarda , onlar kurumlara bağlı kalmış bir şey maaş konusu kurum le ilgili . İyi bayramlar ve tatiller...
emreişiş, 5 yıl önce
maaşlarda erken. yatar mı bide onun hakkında yorunları alalım
23 Temmuz 2019 15:50

eyvallah kardeşim benim ilk yılım yıllık iznim yok ondan sordum :)

Tamam kardeş bilet dediğin internetten alınıyor zAten. Bizler personeli yıllık izne çıkardık Kurban bayramı olarak dokuz gün ekleme yaptık ve 19 Ağustos tarihine kadar herkesi tatile çıkardık daha ne olsun:)

mimar2013
Aday Memur
23 Temmuz 2019 16:58

Memur Arkadaşlar, Kurban Bayramının 9 gün olması için CİMER e yazın. Malesef 9 gün olmaması için çok fazla kulis çalışması var. oysa birçoğumuz memlekete ailemizi görmeye gideceğiz. kendisi bayram tatiline çıkıp personeline izin vermeyen özel sektör patronlarına inat lütfen tepkinizi gösterin. Ankara Sanayi Odası, İzmir Ticaret Odası, İzmir Ticaret Borsası, Ege İhracatçı Birlikleri, Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği hepsi 9 gün tatile karşı, bizim 2 gün iznimizden ne istiyorlar anlamış değilim. 2 günde dünyayı kurtaracaklar sanırım.

29 Temmuz 2019 15:31

Hala haber yok tatille ilgili.

30 Temmuz 2019 13:14

Berat albayrak tatilin uzatılmasından yana değilim dedi geçmiş olsun...

Zekotha
Aday Memur
30 Temmuz 2019 16:06

@romayı yakan adam yalan oldu senin tatil iddian? Bakanın açıklamasından sonra hala ısrarcı mısın?

romayı yakan adam
Genel Müdür
30 Temmuz 2019 16:46

Aynen abi. Olumsuz bakıyorum dediyse tamamen olumlu olarak karar verilmiştir:) bir hafta içinde resmi tatil kararı çıkar, relaks ol. Ben tatile çıktım bile:)
Zekotha, 5 yıl önce

@romayı yakan adam yalan oldu senin tatil iddian? Bakanın açıklamasından sonra hala ısrarcı mısın?

vethekeda
Aday Memur
01 Ağustos 2019 16:12

10 günlük bir süre kaldı ve hükümet kanadından hala resmi bir açıklama yok olumlu bakılmaması haricinde bu da sanırım tatilin birleştirilmeyeceği anlamına geliyor. Tatil olsa da memleketine gitmek isteyenler için bilet kalmayacak ve 9 gün tatil edilmesinin bir anlamı kalmayacak.

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi