Editörler : Pangaea
08 Aralık 2019 15:26

Gaziantep
Gaziantep hakkında bilgi verecek hocalarım varsa eğer şu konularda bilgi edinmek istiyorum: - Yaşam nasıl, ucuz bir şehir mi? - Memurlar için merkezdeki en ideal mahalleler hangileri? - Şehir içi ulaşım nasıl?
08 Aralık 2019 19:39

memnun kalırsınız.her yönünden mükemmel

sultan6161
Memur
08 Aralık 2019 20:26

Yemek konusunda herşey oldukça ucuz, kiralarda oturduğunuz yere göre değişir,ama en oturulabilecek yer eski yerleşim yerleri de olsa-insanlar ve iliskiler-Değirmiçem,Sarıgüllük,Emek .Kira fiyatları biraz yüksek olabilir,ama evler yayla gibi(:

Memnun kalabileceğinizi düşünüyorum,eğer sinema dışında başka faaliyetlerle ilgili beklentileriniz varsa üzgünüm sizin için.Çoluk çocuğunuz varsa özenle ilgilenin çünkü eğitim çok zayıf.

08 Aralık 2019 20:53

Cevaplariniz icin teşekkür ederim hocalarim :)

Ingilizce077
Aday Memur
08 Aralık 2019 21:31

Bu konuyu detaylı tartışalım atamalar belli olduğu zaman :) Benim de listemde Gaziantep olacak.

ZeyynepB
Aday Memur
09 Aralık 2019 19:27

hocam özel değilse eğer puan ve sıralamanız kaç?

Ingilizce077, 4 yıl önce

Bu konuyu detaylı tartışalım atamalar belli olduğu zaman :) Benim de listemde Gaziantep olacak.

22grace
Memur
09 Aralık 2019 19:35

Hocalarm sehitkamil merkez ilce mi merkez ilcelerde durum nasil 1000den aşağı ev bulunabilir mi

jupitermerkez
Aday Memur
09 Aralık 2019 19:55

ben de 75,5 ingilizce, 874.sıradayım gaziantep yazmayı istiyorum. kiralar biraz yüksek gibi

10 Aralık 2019 01:03

birkaç gündür ilan sitelerine bakıyorum. kiralar biraz yüksek. merkez ilçelerde bin liranın altında eli yüzü düzgün ev yok denecek kadar az. uygun fiyatli evler de genellikle merkeze uzak yeni kurulan mahallelerde.

iTosun
Aday Memur
10 Aralık 2019 04:30

Hayat pahalı, insanlar kaba, şehir sıkıcı, hizmetpuanı düşük.

sultan6161
Memur
10 Aralık 2019 08:47

Hocam genelde Karataş veya Akkent'te kirada oturuyor insanlar. Fiyatlar daha uygun olduğundan.Çevreyi göz önünde bulundurursanız size belirtmiş olduğum yerler en iyisi,Karataş-Akkent kitle pek iyi değil maalesef.Tabi siz bekar mısınız evli mi?Bu da konuyu değiştirir.bekarsaniz,Değirmicem civari tek kişilik yerler uygun.arkadasim vardı 500 tl Ye içi eşyalı 1+1 biryer bulmuştu. Ilanlar vardı buna benzer.aile varsa Karataş,Akkent civarı bakınabilirsiniz.Ama beklentileriniz çok yüksek olmasın.Bakin ben Degirmiçem de oturuyordum,Eşimin iş yerine daha yakin diye Akkente geldik.yayla gibi geniş evden 70-80 metrekare bir yere.850 tl Ye oturuyoruz.Maliyetlerimiz düştü, ısınma,yol,kira...okullarda dibimizde. Ama gel gelelim insanlar bir tuhaf,çocukları parka bile göndermiyorum sıkıntı çıkıyor.yani özetle Turkiyede her yer kesat bu ara kira o bu.Kesin gelirseniz bence gönlünüze göre bir yer bulursunuz diye düşünüyorum.

10 Aralık 2019 10:32

Hocam ben bekarim. 1+1'ler cok mu küçük olur diye endise ediyorum. sonucta arada ailem olsun arkadaslarim olsun gidenim gelenim olabilir. O yüzden 2+1 bakıyorum. Ama en mantiklisi dediginiz gibi gidince orada aramak. Teşekkür ederim bilgileriniz icin.
sultan6161, 4 yıl önce

Hocam genelde Karataş veya Akkent'te kirada oturuyor insanlar. Fiyatlar daha uygun olduğundan.Çevreyi göz önünde bulundurursanız size belirtmiş olduğum yerler en iyisi,Karataş-Akkent kitle pek iyi değil maalesef.Tabi siz bekar mısınız evli mi?Bu da konuyu değiştirir.bekarsaniz,Değirmicem civari tek kişilik yerler uygun.arkadasim vardı 500 tl Ye içi eşyalı 1+1 biryer bulmuştu. Ilanlar vardı buna benzer.aile varsa Karataş,Akkent civarı bakınabilirsiniz.Ama beklentileriniz çok yüksek olmasın.Bakin ben Degirmiçem de oturuyordum,Eşimin iş yerine daha yakin diye Akkente geldik.yayla gibi geniş evden 70-80 metrekare bir yere.850 tl Ye oturuyoruz.Maliyetlerimiz düştü, ısınma,yol,kira...okullarda dibimizde. Ama gel gelelim insanlar bir tuhaf,çocukları parka bile göndermiyorum sıkıntı çıkıyor.yani özetle Turkiyede her yer kesat bu ara kira o bu.Kesin gelirseniz bence gönlünüze göre bir yer bulursunuz diye düşünüyorum.

Ingilizce077
Aday Memur
10 Aralık 2019 12:10

79.850 sıra 193 hocam sizin kaç

ZeyynepB, 4 yıl önce

hocam özel değilse eğer puan ve sıralamanız kaç?

sultan6161
Memur
10 Aralık 2019 12:12

Rica ederim hocam ,ama tekseniz arada gelen misafirinizi idare edebilirsiniz bence.1+1 mantıklı .yine de siz bilirsiniz.Bekar olduğunuzdan birikim yapma imkanı olur sizin için bu.Ama dediğim gibi gelip görmek daha iyi olur.hersey gönlünüzce olsun.iyi gunler.

10 Aralık 2019 12:25

Sagolun hocam iyi gunler
sultan6161, 4 yıl önce

Rica ederim hocam ,ama tekseniz arada gelen misafirinizi idare edebilirsiniz bence.1+1 mantıklı .yine de siz bilirsiniz.Bekar olduğunuzdan birikim yapma imkanı olur sizin için bu.Ama dediğim gibi gelip görmek daha iyi olur.hersey gönlünüzce olsun.iyi gunler.

ZeyynepB
Aday Memur
11 Aralık 2019 15:54

76,67 640 hocam

Ingilizce077, 4 yıl önce

79.850 sıra 193 hocam sizin kaç

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi