Editörler : E.Kayı Han
«86878889909192939495969798

Gokboru774
Aday Memur
30 Temmuz 2022 14:08

Bugün itibari ile E devletten baktım kamu görevinden çıkarıldı yazıyor emniyettede baya ihraç yapılmış söyleyecek bi sözüm kalmadı..

Sezer kabalcı
Kapalı
30 Temmuz 2022 14:12

İhraç olan herkesin e develtinde yazıyor m??

Gokboru774
Aday Memur
30 Temmuz 2022 14:37

4C tescilde yazıyor

Sezer kabalcı, 2 yıl önce

İhraç olan herkesin e develtinde yazıyor m??

Sezer kabalcı
Kapalı
30 Temmuz 2022 14:39

4 c tescilde ihraç olan herkesin pasif m yazıyor acaba ??? geçmiş olsn herkese

Bilgekagan12345
Aday Memur
30 Temmuz 2022 15:39

Sgk hitap bilgisinde ihraç tarihi olarak hangi tarih girilmiş

Sezer kabalcı
Kapalı
30 Temmuz 2022 15:42

E devlet hitap da yazıyor m ihraç olanlari??

Bilgekagan12345
Aday Memur
30 Temmuz 2022 15:45

Polislerde öteki grupta düşmemiş yukarıdaki bahseden arkadaş 4c de görmüş sgk hitap bilgilerinde ayrıntılı bilgi var onun için sordum

Gokboru774
Aday Memur
30 Temmuz 2022 15:46

Hitapta henüz birşey yazmıyor 4a da aktif 4c de ise kamu görevinden çıkarıldı yazıyor

Bilgekagan12345, 2 yıl önce

Sgk hitap bilgisinde ihraç tarihi olarak hangi tarih girilmiş

Sezer kabalcı
Kapalı
30 Temmuz 2022 16:23

İhraç olur olmaz kamu görevinden çıkarıldı yazıyor m acaba???bilenler yazabilir m rica etsem?

30 Temmuz 2022 16:40

İhraç işleminden 2-3 gün sonra SGK sistemine düşüyor 4C tescil kısmında pasif kamu görevinden çıkarıldı ibaresi yazar

Sezer kabalcı, 2 yıl önce

İhraç olur olmaz kamu görevinden çıkarıldı yazıyor m acaba???bilenler yazabilir m rica etsem?

Sezer kabalcı
Kapalı
30 Temmuz 2022 16:42

Gokboru mesajlarınıza bakabilir msnz ??

30 Temmuz 2022 19:17

Merhaba , öncelikle hepinize geçmiş olsun.Mevcut KHK kararlarına ilişkin yasal süreci takip eden bir avukatım. Hukuki süreç için yardımcı olabilirim. . Elimden gelen hukuksal desteği sağlayabilirim.05398926175 Av.Buket BOZKURT

KomandoAsb
Aday Memur
04 Ağustos 2022 00:35

İhrac edildim fakat konuyla alakali ihrac edilmeyenler varmış. Genel komitanlik neye göre degerlendirdi acaba bu kişileri. Bundan sonra 657 memurlar kanununa göre islem gorulecek sanırım, inşallah kyok alıp dönerler görevlerine bize de umut olur

ESREF13
Memur
07 Ağustos 2022 00:34

Merhaba dostum. 3 ardışık, sd içerik yok şekilde yargılama sürerken bakan oluruyla meslekten çıkarma oldu. İdareye başvurdum. Sizde dikkat edin savunma makamının beyanında etkin pişmanlık olmadığı halde varmış gibi bir metin gördüm. Hakkımda kovuşturma olmasının normal kabul edilerek idare yürütme durdurma talebini reddetti. Bölgeye devam ettik bekliyoruz. İddia olan ardışıkta kyok vardı. Birlikte aranan bir kişi var o da kesinleşmiş beraat aldı. tekrar soruşturma açıldı bi kyok daha aldık. Sonra aynı konudan açılan soruşturmayı kovuşturmaya taşıdılar. 3. Celsede denildi ki aa sd kartta tc nu yazıyor. Hakkımda hiçbir bilgi içerik yok. Yargı süreci beklenmeksizin telefonla arayıp çıkardık denildi. İdare okumadan etmeden reddetti. Red kararında savunma makamının beyanını bile başka kararı kopyala yapıştır ile etkin pişmanlık, kovuşturması var sd kart içerisinde tespit edildi diye beyan edilip ihracı haklı gördüler. Yani netice itibariyle bunlar kanunsuz kanı bozuklar. Havlamayı bilmedikleri için başlarına kurtları bela ettiler. Hesap verecekleri günler yakın. Detaylı konuşmak istersen direk mesaj at bildiğim kadarıyla paylaşırım.
Mazlum asb, 2 yıl önce

Arkadaşlar merhaba, ardışık aranma ve CD kart iddialarından daha önce istinafsiz olarak beraat aldım... 2 temmuz 2022 de ihraç edildim... Aramızda ardışık aranma ve CD karttan ihraç olup idare mahkemesine gidenlerden, iade kararı alan oldu mu... İdare mahkemesi için dilekçe hazırlıyorum... İdare mahkemesinden olumlu bir sonuç alabilirmiyim... Bilgisi yada fikri olan arkadaşlar yazarsa sevinirim...

15 Ağustos 2022 20:57

Merhaba , öncelikle hepinize geçmiş olsun.Mevcut KHK kararlarına ilişkin ve diğer yasal süreci takip eden bir avukatım. Bu zor süreçte maddi olarak sizi yormadan Hukuki süreç için yardımcı olup Elimden gelen hukuksal desteği sağlayabilirim.Mağduriyeti olup ulaşmak isteyen arkadaşlar ulaşabilir 05398926175 Av.Buket BOZKURT

ESREF13
Memur
25 Ağustos 2022 17:24

13 Eylülde savcı mütalaa verecek. 3 ardışık( devrem beraat aldı) ve 3. Celsede dosyaya sd kart eklediler sadece tc yazıyor içerik yok. Sonuca geleyim. Bu benzeri ankesör sd kart beraat alan arkadaşlarım varsa gerekçeli kararı gönderirlerse bununla birlikte bende Allahın izniyle beraat alırsam paylaşmaya çalışacağım. Telefonun çalmış diye suçlayıp suça konu fiili isnat edemeyen bir yargılamadan dolayı kimseye hakkımı yedirmem. Uygulamadıkları kanun ve yasalara muhtaç olacaklar. Adil yargılanma talep edecekler. Allaha güveniyorum. Gerisi boş.

Kara4369
Şef
25 Ağustos 2022 22:24

Arkadaşlar ankesör sd kart olanlar beraat alan arkadaşlar durumlarımı buraya yazarsa bize örnek bilgi olur rica etsem yazabilirmisiniz

ESREF13
Memur
29 Ağustos 2022 11:54

3 aramadan dava açtılar yetmedi 4 ay cezaevinde yatırdılar yetmedi yargı kararını beklemeden meslekten çıkardılar. Van idareye itiraz ettik katip salağı eski bir dosyadan kopyala yapıştır yaparken ep ibaresini silmemiş ep varmış gibi itirazı reddettiler. Gittik katip salağına dedik ep yok. Dediler ki yazıyı çekemiyoruz o yüzden Erzurum bölgeye itiraz ederken yanlışlık olduğunu belirtin. Erzurum'a dilekçede dedik ep olmadığı halde karar ep var diye verilmiş ancak Erzurum da dilekçemizi okumamış ep var diyerek itirazı reddetmiş. Şimdi bunların yolunu yordamını kanunu kitabını iddiasını kararırını sikmez misiniz siz söyleyin. Hayatımı karartacak her şerefsizliği yaptıkları halde ben nasıl susayım sakin kalayım. İddiası iddia değil. Üç defa telefonun çalmış. E söyle piç kim aramış onu söylemez ben söyleyecekmişim ulan on yıl önce aramayı getiriyorsun ki iletişimin gizliliğini geçtim artık içerik yok kim aradı isnat edemiyorsun beni neyle suçluyorsun. Konum baz kaydı yok. Aranmışsınız dediğin devrem beraat almış. Birlikte ne sinyal kesilmesi var ne konumlarımız aynı ne de suça konu fiil yokken benim hayatımı tepetaklak et bide iş bilmez itlere dosyayı bırak. Sizin sülalenizi sikicem. Daha bundan sonra devlet terbiyesi yok. Anladığınız dilden konuşacam şerefsizler. O katiplere dünyayı dar edecem.

ESREF13
Memur
29 Ağustos 2022 11:57

Bunu buraya yazdım çünkü yargılamanızı yakinen takip edin bunların rezilliklerini bilin istedim.
ESREF13, 2 yıl önce
3 aramadan dava açtılar yetmedi 4 ay cezaevinde yatırdılar yetmedi yargı kararını beklemeden meslekten çıkardılar. Van idareye itiraz ettik katip salağı eski bir dosyadan kopyala yapıştır yaparken ep ibaresini silmemiş ep varmış gibi itirazı reddettiler. Gittik katip salağına dedik ep yok. Dediler ki yazıyı çekemiyoruz o yüzden Erzurum bölgeye itiraz ederken yanlışlık olduğunu belirtin. Erzurum'a dilekçede dedik ep olmadığı halde karar ep var diye verilmiş ancak Erzurum da dilekçemizi okumamış ep var diyerek itirazı reddetmiş. Şimdi bunların yolunu yordamını kanunu kitabını iddiasını kararırını sikmez misiniz siz söyleyin. Hayatımı karartacak her şerefsizliği yaptıkları halde ben nasıl susayım sakin kalayım. İddiası iddia değil. Üç defa telefonun çalmış. E söyle piç kim aramış onu söylemez ben söyleyecekmişim ulan on yıl önce aramayı getiriyorsun ki iletişimin gizliliğini geçtim artık içerik yok kim aradı isnat edemiyorsun beni neyle suçluyorsun. Konum baz kaydı yok. Aranmışsınız dediğin devrem beraat almış. Birlikte ne sinyal kesilmesi var ne konumlarımız aynı ne de suça konu fiil yokken benim hayatımı tepetaklak et bide iş bilmez itlere dosyayı bırak. Sizin sülalenizi sikicem. Daha bundan sonra devlet terbiyesi yok. Anladığınız dilden konuşacam şerefsizler. O katiplere dünyayı dar edecem.

Bilgekagan12345
Aday Memur
30 Ağustos 2022 23:20

Avukat delil tespitli dava açmamış dilekçeyle delil tespiti amaçlı başvuru yapılabilir mi

Toplam 1946 mesaj
«86878889909192939495969798

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi