Editörler : E.Kayı Han
17 Ağustos 2019 23:02

Ankara adliyesi klavye sınavı mazeret dilekçesi
arkadaşlar selam ankara adliyesi icra katipliği klavye sınavı için cte klavye sınavıyla çakışmasıyla alakalı mazeret kabul etmiyordu dün bir duyuru yapılmış mazeretler kabul edildi diye sadece zabıt için mi kabul etti yoksa icra için de dilekçe verilebilecek mi bilgisi olan var mı?

ibyahimm
Aday Memur
18 Ağustos 2019 12:28

daha önce dilekçe verenler için mi geçerli bu durum onu anlamadım. benim de cte katipligi ile zabıt katipliği çakışıyor. yarın versek kabul olur mu ki?

denizerdal
Aday Memur
18 Ağustos 2019 17:44

bende aynı durumdayım daha önce adliyeyi defalarca aradım ulaşamadım bi muhatap bulamadım bu konuda.. durdular durdular son gün açıklama yaptılar.. yarın dilekçe verip verilmeme hakkında bilgisi olan yokmu acaba nasıl öğrenecez kime soracaz??

denizerdal
Aday Memur
19 Ağustos 2019 10:19

arkadaşlar bugün verilen dilekçeler kabul oluyor kesin bilgi sabah verdim ben dilekçeyi

ibyahimm
Aday Memur
19 Ağustos 2019 10:53

eyvallah kardeş. nereye veriyoruz adliye içinde. yazdığın dilekçe örneğini yazabilir mısın buraya.
denizerdal, 5 yıl önce

arkadaşlar bugün verilen dilekçeler kabul oluyor kesin bilgi sabah verdim ben dilekçeyi

denizerdal
Aday Memur
19 Ağustos 2019 11:32

adalet komisyonuna verdim adliye içinde kardeş, dilekçenin örneğini diret gönderirdim ama evde yazmıştım dilekçeyi ben şuan işyerindeyim o yüzden gönderemiyorum kusura bakma fakat içerik olarak aynı tarihte ............... komisyon başkanlığındada uygulama sınavım var o yüzden başkanlğınızın yapacağı sınava başka bir tarihte girmek istiyorum ...... komisyon başkanlığı ve başkanlğınızın aday tespit listesi ektedir diye ekledim.. ismimin olduğu listelerin çıktısını alıp dilekçe ekinde verdim birde diğer komisyonun sınav kayıt formunu istiyorlar ek olarak başvurudu verdikleri form o şekilde kabul ediyorlar..

ibyahimm
Aday Memur
19 Ağustos 2019 11:39

eyvallah kardeş. sınav kayıt formu demişsin de o nedir? ben de cte katipligi ile cakisiyor onun için dilekçe verecem
denizerdal, 5 yıl önce

adalet komisyonuna verdim adliye içinde kardeş, dilekçenin örneğini diret gönderirdim ama evde yazmıştım dilekçeyi ben şuan işyerindeyim o yüzden gönderemiyorum kusura bakma fakat içerik olarak aynı tarihte ............... komisyon başkanlığındada uygulama sınavım var o yüzden başkanlğınızın yapacağı sınava başka bir tarihte girmek istiyorum ...... komisyon başkanlığı ve başkanlğınızın aday tespit listesi ektedir diye ekledim.. ismimin olduğu listelerin çıktısını alıp dilekçe ekinde verdim birde diğer komisyonun sınav kayıt formunu istiyorlar ek olarak başvurudu verdikleri form o şekilde kabul ediyorlar..

denizerdal
Aday Memur
19 Ağustos 2019 11:50

ilk başvuru yaparken bize verdikleri evrak varya o fotokopisini koyacaksın dilekçe ekine

ibyahimm
Aday Memur
19 Ağustos 2019 11:52

tamam kardeşim. teşekkür ederim ilgin için. öğleden sonra dilekçeyi veririm inşallah
denizerdal, 5 yıl önce

ilk başvuru yaparken bize verdikleri evrak varya o fotokopisini koyacaksın dilekçe ekine

denizerdal
Aday Memur
19 Ağustos 2019 12:07

rica ederim kardeş rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin

ibyahimm
Aday Memur
19 Ağustos 2019 13:06

amin inşallah
denizerdal, 5 yıl önce

rica ederim kardeş rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin

Özbekkk
Aday Memur
19 Ağustos 2019 15:07

icra için de dilekçe kabul ettiler mi

ibyahimm
Aday Memur
19 Ağustos 2019 15:25

merhabalar. ben verdim şimdi dilekçemi. herhangi bir sorun yok. direk alıyorlar dilekçeyi. ben cte katipligi için verdim. icra için de oluyor. basvururken aldığınız belgelerin fotokopisini istiyorlar
Özbekkk, 5 yıl önce
icra için de dilekçe kabul ettiler mi

ibyahimm
Aday Memur
19 Ağustos 2019 16:13

kabul ediyorlar. ben cte katipligi için verdim.
ibyahimm, 5 yıl önce
merhabalar. ben verdim şimdi dilekçemi. herhangi bir sorun yok. direk alıyorlar dilekçeyi. ben cte katipligi için verdim. icra için de oluyor. basvururken aldığınız belgelerin fotokopisini istiyorlar

Özbekkk
Aday Memur
19 Ağustos 2019 16:34

ben de verdim arkadaşlar şimdi herkese teşekkürler hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
19 Ağustos 2019 17:30

Yarın 9 da cte sınavı var 2. Gruptayim adliyede de saat 9.30yazıyor yetisemezsem dilekçe kabul ederler mi sorun olur mu acaba. 10 dk önce aradım açan olmadı

Özbekkk
Aday Memur
19 Ağustos 2019 18:16

dostum dilekçe sınavdan önce verilmeliydi geçmiş olsun ama bana söyleneni aktarayım sana cte katiplik sınavına git gir zaman kalırsa gel aynı gün içinde burdaki sınavlarına gir kalmazsa mazeret dilekçesi verenler için 21 ağustosta mazeretli sınav var

gençlerbirlikli keyn, 5 yıl önce

Yarın 9 da cte sınavı var 2. Gruptayim adliyede de saat 9.30yazıyor yetisemezsem dilekçe kabul ederler mi sorun olur mu acaba. 10 dk önce aradım açan olmadı

develi0638
Aday Memur
19 Ağustos 2019 18:41

dilekçeyi yarın versek kabul görür mü acaba

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi