Editörler : supporters.

Kapalı
21 Ekim 2006 15:27

Ankarada İngilizce Kursu Hangisi İyi?

arkadaşlar hangisi iyi ingilizce kursu olarak english cluba düşünmüştük ama yazılardan sonra vazgeçtik bi arkadaşım yazılacak ingilizce kursuna ben ona wall street diyorum ama deulcomda var valla karar veremedi bu forumda ingilizce kursuna gitmiş arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim....

'SWAT'
Genel Müdür
21 Ekim 2006 17:09

bu topiğin aynısı var biraz araştırırsan bulursun...

simgemm
Kapalı
21 Ekim 2006 17:20

nerde var?bulamadım yaa

fcberen
Aday Memur
21 Ekim 2006 20:12

suat gürcan ve rıdvan hoca nın kursu yeterli kapasiteye sahip olanlar için ideal bence

iki ay suat hocadan ders aldım eskiden çalıştığı kursta iken hiç çalışamadığım halde 80 aldım kpds den

sözün özü temel varsa herşey kolayyy

nihanişl
Aday Memur
22 Ekim 2006 21:35

yanılmıyosam suat hocanın kursunda mustafa hoca var çok iyidir tavsiye ederim..

pisipisi
Aday Memur
23 Ekim 2006 22:09

ingiliz kültür veya amerikan kültüre gidin arkadaşlar adam gibi öğrenmek istiyorsanız.

Speedy40
Şube Müdürü
23 Ekim 2006 23:39

Bir tanıdığım bir yıl boyunca ODTÜ'de hazırlık okudum demişti mezun olduktan sonra.

Tam bilgi veremiyorum ama inanki bence 1 seneye değer gibi geliyor bana sadece aklında olsun diye yazayım istedim..

Ama kurs dersen English Academy yada Amerikan Kültür derim ben.

pisipisi
Aday Memur
24 Ekim 2006 00:49

odtü iyidir, fakat dediğin gibi 1 sene gibi bir süresi var ve üniversite hazırlıktan da bir farkı yok ki! tabi üni.de hazırlık okumamış ve gerçekten bir temeli olmayan kimseler için de 1 sene göze alınmalı ve gidilmeli, çok faydalı olur. gider ark.ım da var hatta, memnun yani.

fakat biraz varsa ing.niz alın kitap okuyun evde, en faydalısı, boşu boşuna kurslarda zaman kaybetmeyin, nitekim hangi kursa giderseniz gidin hepsi kısacık konuyu zaman harcamak için işliyor da işliyor yani haftalar boyunca...ben olsam acaip sıkılırım yani.

Speedy40
Şube Müdürü
24 Ekim 2006 01:14

Hiç özel kursa gitmeyen birisi olarak söyleyim, sadece ÖSS için dersaneye gittim ve kurslar sadece belli bir program dahilinde düzenli gider; eğer plan yapabilir ve bu plana uyarım diyorsan arkadaşın dediği gibi evde de olur ama yok ben düzenli bir şekilde sırayla herşeyi görerek öğreneyim dersen kursa gidebilirsin; sonuçta zararı da olmaz elbette. Ama paranı da sokağa atma iyice araştır derim.

Git kendin gör, konuş en güzeli budur; burada ben iyi derim diğeri kötü der... Tabi genel bir kanı için burada kursa giden insanlar da deneyimlerini yazacaklardır.

Saygılar...

paradiso x
Aday Memur
26 Ekim 2006 17:28

wall street = para tuzağı

sakın denemeyin!

tuğbaa83
Aday Memur
26 Ekim 2006 17:36

Bence wall street konuşarak ingilizce öğrenmek isteyenler için oldukça iyi bir kurs. Ama sınavlara yönelik değil pek.Bir de fiyatları gerçekten çok yüksek.Ben bir sene için 3 milyar küsür vermiştim.

uye258294
Yasaklı
26 Ekim 2006 18:00

wall street para tuzağı diyen arkadaşımız neresinde tuzak görmüş bir açıklasın,ben wsi nin avukatı felan değilim ama yiğidi öldürelim ama hakkını verelim lütfen..kurs hakkında atmasyon yapmayalım...

arkadaşlar ben denedim ve hala devam etmekteyim,ingilizce öğrenmek isteyen için biçilmiş kaftan...ama tuğba nın dediği gibi test sınavlarına hitap etmiyor..daha çok speaking ve writing üzerine yoğunlaşmış bir kurstur...ben çok memnunum...

bu arada paradiso neresinde tuzak gördün,anlatır mısın? merakla bekliyorum...

tuğbaa83
Aday Memur
26 Ekim 2006 18:11

IIIIIII sana katılıyorum.Ben waystageden sonra bırakmıştım. Peki şimdi fiyatları nasıl.Birde hızlandırılmışı çıkmış galiba o dahamı uygun. Bi bilgin var mı

hsahiner
Aday Memur
30 Ekim 2006 12:42

American English Academy'i denediniz mi? Hikmet Hoca

hato
Aday Memur
30 Ekim 2006 16:45

karacanın iyi ben oraya gittim.

_king_
Aday Memur
03 Kasım 2006 17:26

Bir zamanlar kent English vardi, gercekten cok kaliteliydi, ama su an acik midir bilemiyorum

AnkaraYAY
Aday Memur
03 Kasım 2006 17:45

ODTÜ

03 Kasım 2006 18:17

bu topicten açmıştım ben de aylar önce ama hala kursa da gitmedim çalışmaya da başlamadım.uğursuz başlık...

istatistikçi06
Kapalı
03 Kasım 2006 18:23

ankarada kultur dersanesı..ilknur hoca..

kaya8
Aday Memur
15 Kasım 2006 17:01

İngilizce öğrenmek isteyenler kendinize güveniyorsanız; o yoğun tempoya, strese dayanabilirim diyorsanız ODTÜ doğru tercih olacaktır.

SayMüd
Yasaklı
15 Kasım 2006 21:33

YABANCI DİL KURSU;

Tanıdıklarımdan öğrendiğime göre, ODTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulunda alınacak kurs çok geçerli ve ayrıca en iyi referans oluyor.. En teknik ve ciddi biçimde eğitim veriliyor.. Özel sektöre verilecek CV'lerde alınan kurs çok işe yarıyor. Has öğrencilerin takdirine sunulur..

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi