Editörler : swat3410
«404142434445464748495051»
23 Mayıs 2019 14:10

mal mısın. açıklansın sen istersen ilişik kesme
BabaAli40, 5 yıl önce

istanbul seçiminden önce açıklanmaz. benim tahminimce 28 haziran cuma. inşallah daha erken açıklanır

gkhnkrt
Aday Memur
23 Mayıs 2019 14:12

herkes tutturmuş atamalar açıklanınca yok herkes rapor alırmış yok seçimden önce olmazmış.

istanbul personelinin izi yaklaşık 1 aydır kapalı 25 hazirana kadar da kapalı zaten. alan zaten

rapor alır. atama ile ne ilgisi var. bende seçimden önce açıklanacağını düşünüyorum

Mettook
Aday Memur
23 Mayıs 2019 14:44

Rapor konusunda haklısın sırf açıklanmadığı için izin uzattım rapor alıcam açıklansa böyle şeylere gerek kalmıycak.

34Merkez
Yasaklı
23 Mayıs 2019 15:03

Bize heryer TÜRKIYE..

Criter
Daire Başkanı
23 Mayıs 2019 15:40

Kardeşim stresin olabilir hak veriyorum ama benimde teorim bu şekilde seçim öncesi zor keşke açıklansa 24 Mayıs ve bayram öncesi balonu vardı bakalım o Ne olucak
gkhnkrt, 5 yıl önce

herkes tutturmuş atamalar açıklanınca yok herkes rapor alırmış yok seçimden önce olmazmış.

istanbul personelinin izi yaklaşık 1 aydır kapalı 25 hazirana kadar da kapalı zaten. alan zaten

rapor alır. atama ile ne ilgisi var. bende seçimden önce açıklanacağını düşünüyorum

memleket-meselesii
Aday Memur
23 Mayıs 2019 16:39

31 Mayısa kadar açıklanacağını daha önceden de buraya yazmıştım. Ama 31 mayıs dememin sebebi öncesinde açıklanmayacağını düşünmemdi. 24 Mayıs 27 mayıs ve 30 mayıs diyen üç kardeşimiz vardı sayfada yarın ilk tarih bakalım ben kesin bu tarihlerde açıklanamayacak demiyorum kendimi en kötüsüne 31 mayısa odakladım sebeple yarından itibaren tayinci moduna girebiliriz. Seçim sonrası diyenlerede bakmayın artık eksileyin geçin..
Hasankeyf38, 5 yıl önce

23 hazirandan önce beklemek hayalperestlik olur

Zulfikarç
Aday Memur
23 Mayıs 2019 16:52

31 mayıs diye günlerdir dion.senn ki tanminmiydi ? Bi bilgi kaynaktan öğrendiğinden değil yani

samban10
Şube Müdürü
23 Mayıs 2019 17:34

Hala geecekten birilerinin gercek bir kaynaktan ögrenebilip buraya yazacagini dusunen mi var . Kim buraya tarih yaziyorsa sallamadir bunu sayin bakan ve genel mudurden baska kimse bilemez nokta. Hadi eksileyin simdi.

SonSavunucu
Aday Memur
23 Mayıs 2019 17:45

Mayıs balonu atanlara ithafen 2 aydır eş durumu bekliyorum tanıdık vasıtasıyla personel dairede komsere dilekçe durumunu sorduk whatsapptan verdiği cevapta bu ay sonuna kadar açıklanması gibi bir durum yok haziran 14-18 arasında açıklanması planlanıyor kesin olmamakla beraber yazmış insanlar burda sizin yazdıklarınıza umut bağlıyor bilginiz yok bol keseden sallıyonuz bekleyen arkadaşlar durum net olarak bu mayıs balonlarına inanmayın şu balonculara cevap verip prim yaptırmayın

serkan parlak
Aday Memur
23 Mayıs 2019 17:50

sonuçlar 31 mayıs gibi açıklanacak yüksek ihtimal

barsenel
Aday Memur
23 Mayıs 2019 17:52

E sende tarih veriyorsun senin neyine inanalım
SonSavunucu, 5 yıl önce

Mayıs balonu atanlara ithafen 2 aydır eş durumu bekliyorum tanıdık vasıtasıyla personel dairede komsere dilekçe durumunu sorduk whatsapptan verdiği cevapta bu ay sonuna kadar açıklanması gibi bir durum yok haziran 14-18 arasında açıklanması planlanıyor kesin olmamakla beraber yazmış insanlar burda sizin yazdıklarınıza umut bağlıyor bilginiz yok bol keseden sallıyonuz bekleyen arkadaşlar durum net olarak bu mayıs balonlarına inanmayın şu balonculara cevap verip prim yaptırmayın

SonSavunucu
Aday Memur
23 Mayıs 2019 17:56

ben şu gün demedim kesinde demedim dikkat edersen mesajdaki tarih bu tarihler arasında olabilir diyor mayısta olmayacak diyor haziran ayına kaldı atamalar anlatılan bu

barsenel, 5 yıl önce
E sende tarih veriyorsun senin neyine inanalım

Yonsari
Aday Memur
23 Mayıs 2019 17:59

Bu durumda yerini de öğrenebilirsin öazeret durumunu sorduysan

SonSavunucu, 5 yıl önce

memleket-meselesii
Aday Memur
23 Mayıs 2019 17:59

Devrem batı batımı? genel atamaya talebisini sen?
SonSavunucu, 5 yıl önce

barsenel
Aday Memur
23 Mayıs 2019 18:01

Sende boş yapıyorsun, daire başkanı emniyet genel müdürü haricinde hiç kimse bilmez ne zaman açıklanacağını, oturup da bir komisere mi söyleyecekler biz şu tarih arasında açıklamayı planlıyoruz diye
SonSavunucu, 5 yıl önce

ben şu gün demedim kesinde demedim dikkat edersen mesajdaki tarih bu tarihler arasında olabilir diyor mayısta olmayacak diyor haziran ayına kaldı atamalar anlatılan bu

SonSavunucu
Aday Memur
23 Mayıs 2019 18:01

Yerim eş durumundan dolayı zaten belli siz sadece mayıs ayına umut bağladıysanız benim gibi mayısta olmayacak tayinlerin açıklanması haziranda belli olacak

Yonsari, 5 yıl önce

Bu durumda yerini de öğrenebilirsin öazeret durumunu sorduysan

memleket-meselesii
Aday Memur
23 Mayıs 2019 18:02

Devrem batı batı ise zaten doğu atamalarından 10 gün sonra belli oluyor ikinci genel atamaya tabi değilsen ve mazeret ataması istediysen batı batıdan da 5 gün sonra belli olur. Dediklerim sadece batı ataması için şark için geçerli değil...
SonSavunucu, 5 yıl önce

SonSavunucu
Aday Memur
23 Mayıs 2019 18:08

Bana inanın diye yazmıyorum burda 3-5 ! meslektaş ! kendince balon atıyor insanlara umut veriyor batı-doğu olacak benimki ben sizin yorumlarınızı okudum bol keseden sallamaktan öteye gidemiyor personel dairedeki memur arkadaşları arayıp bilgi alan var mı vermiyorlar bilgi ama onlar planlamayı nisan ayından beri yapıyorlar bilmemeleri imkansız açıklanınca göreceksiniz mayıs baloncuları

memleket-meselesii
Aday Memur
23 Mayıs 2019 18:10

devrem batı doğu ise geriye tek seçenek kalıyor seni kandırmışlar.
SonSavunucu, 5 yıl önce

Bana inanın diye yazmıyorum burda 3-5 ! meslektaş ! kendince balon atıyor insanlara umut veriyor batı-doğu olacak benimki ben sizin yorumlarınızı okudum bol keseden sallamaktan öteye gidemiyor personel dairedeki memur arkadaşları arayıp bilgi alan var mı vermiyorlar bilgi ama onlar planlamayı nisan ayından beri yapıyorlar bilmemeleri imkansız açıklanınca göreceksiniz mayıs baloncuları

Yonsari
Aday Memur
23 Mayıs 2019 18:12

O zaman ne zaman acıklanırsa acıklansın hiç önemi yok sizin için. Evet mayıs balonları dönüyor etrafta. 17 dediler tutmadı 24 27 31 haziran diyorlar. Zaten tahmin sayfası. 2019 atama sonucları ne zaman açıklanır tahminler başlığıda. Gerçekten bel bağlamak anlamsız olur. Size mesaj atan müdür böyle dediğine göre sanırım müdürler falan biliyor tarihi? Sistem nasıl bilmiyorum o yüzden soruyorum.

SonSavunucu, 5 yıl önce

Yerim eş durumundan dolayı zaten belli siz sadece mayıs ayına umut bağladıysanız benim gibi mayısta olmayacak tayinlerin açıklanması haziranda belli olacak

Toplam 13769 mesaj
«404142434445464748495051»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi