Editörler : Pangaea

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:04

Hocam yarın internet sitelerinde duyuru yapacaklar . Yarın tekrar arayın isterseniz
yusufozturk16, 5 yıl önce

Bugün 4te aradım

ingilic
Kapalı
12 Şubat 2019 21:08

İşte tam bu yüzden gs yi uzatabilir mi diye düşüncem hocam. Sonuçta bu adamlar sistemden gelen gs leri yazdırıp onaylayacaklar. Yani arada bunların yazdırıp imzalama gibi ek iş yükü oluyor. Her online göndereni de teker teker her seferinde onaylayacak halleri yok. Biriktirip topluca yazdıracaklar ve onaylayacaklar. Ama elden teslim olduğundan tek yapmaları gereken onaylayıp göndermek olacak. O yüzden elden verirsek gs sanki daha hızlı olur gibime geliyor. En azından daha evvel gönderilme ihtimali var emniyete daha az iş yükü olduğundan. Ha evet yol meselesini çözüyor, belgelerin mem e daha hızlı ulaşmasını sağlıyor, bizi şahsen zorunlu kılmıyor. Ama bahsettiğim bu gibi bir dezavantajı da var gibi duruyor.
lionteachermat, 5 yıl önce
Aynen hocam güvenlik soruşturması evrakları gizli ibaresi ile kargo ile gönderiliyor . online işlem yok

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:10

Hocam karar sizin ama emin olun ki gs işlemleri için ilçe milli eğitim sizden daha aceleci . Ayrıca onay ve evrak işleri ilçe milli eğitim lerce yapılıyor hocam is yükü olmuyor yani atama sayısı ilçe bazında fazla dehil
ingilic, 5 yıl önce
İşte tam bu yüzden gs yi uzatabilir mi diye düşüncem hocam. Sonuçta bu adamlar sistemden gelen gs leri yazdırıp onaylayacaklar. Yani arada bunların yazdırıp imzalama gibi ek iş yükü oluyor. Her online göndereni de teker teker her seferinde onaylayacak halleri yok. Biriktirip topluca yazdıracaklar ve onaylayacaklar. Ama elden teslim olduğundan tek yapmaları gereken onaylayıp göndermek olacak. O yüzden elden verirsek gs sanki daha hızlı olur gibime geliyor. En azından daha evvel gönderilme ihtimali var emniyete daha az iş yükü olduğundan. Ha evet yol meselesini çözüyor, belgelerin mem e daha hızlı ulaşmasını sağlıyor, bizi şahsen zorunlu kılmıyor. Ama bahsettiğim bu gibi bir dezavantajı da var gibi duruyor.

Muallim4242
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:17

Hocam MEB in atama duyurusunda istenen belgeler için sağlık k.raporu, elektronik başvuru formu, fotoğraf, mal bildirim formu, formasyon belgesi olduğu yazıyor. Peki diploma ve adli sicil Kaydı isteniyor mu? Forum da bahsi geçiyor sürekli

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:19

Tabiki hocam diploma ilk madde zaten . adlı sicil de e devletten alınıp yuklenecek
Muallim4242, 5 yıl önce
Hocam MEB in atama duyurusunda istenen belgeler için sağlık k.raporu, elektronik başvuru formu, fotoğraf, mal bildirim formu, formasyon belgesi olduğu yazıyor. Peki diploma ve adli sicil Kaydı isteniyor mu? Forum da bahsi geçiyor sürekli

orhan9922
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:30

adli̇ si̇ci̇l kaydi ve askerli̇k durum belgesi̇ i̇stenmi̇yor. sayfada yok

Karzen
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:31

Hocam herkes ıslak imza flaan diyor hatta bitlismem duyuru yayınlamış güvenlik soruşturması formunda ıslak imza gerekli diye oyüzden onu epostayla yollayın demiş ne yapacağımızı şaşırıdk gerçekten

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:34

Hocam bakanlığın web sitesini takip etmenizi öneririm .
Karzen, 5 yıl önce

Hocam herkes ıslak imza flaan diyor hatta bitlismem duyuru yayınlamış güvenlik soruşturması formunda ıslak imza gerekli diye oyüzden onu epostayla yollayın demiş ne yapacağımızı şaşırıdk gerçekten

12 Şubat 2019 21:41

hocam e devletten alinan mezuniyet belgesi ve adli sicil kaydı gecerli olmaz mı diplomam henuz yok
Aynen hocam tüm belgeler taratilacak

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:43

Hocam bazı milli eğitim ler kabul etmiyor arayıp sormanızda yarar var
Zorunluerkenegitim, 5 yıl önce
hocam e devletten alinan mezuniyet belgesi ve adli sicil kaydı gecerli olmaz mı diplomam henuz yok
12 Şubat 2019 21:49

Tesekkurler hocam. Van çok hızlı her şeyi hemen yayınlıyor vs ama malesef telefonu açan yok defalarca aradım
Hocam bazı milli eğitim ler kabul etmiyor arayıp sormanızda yarar var

ingilic
Kapalı
12 Şubat 2019 21:50

Benimki il hocam. Merkez.
Hocam karar sizin ama emin olun ki gs işlemleri için ilçe milli eğitim sizden daha aceleci . Ayrıca onay ve evrak işleri ilçe milli eğitim lerce yapılıyor hocam is yükü olmuyor yani atama sayısı ilçe bazında fazla dehil

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:52

farketmiyor hocam personel yeteri kadar var atama şubesinde .
ingilic, 5 yıl önce
Benimki il hocam. Merkez.

ingilic
Kapalı
12 Şubat 2019 22:15

Valla hocam ben ankaranın bi ilçesindeyim şu an. Hiç de bahsettiğiniz gibi değil :D :D
farketmiyor hocam personel yeteri kadar var atama şubesinde .

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 22:20

Hocam tabiki lokal sıkıntılar var
ingilic, 5 yıl önce
Valla hocam ben ankaranın bi ilçesindeyim şu an. Hiç de bahsettiğiniz gibi değil :D :D

ingilic
Kapalı
12 Şubat 2019 22:42

Neyse hocam teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

Karzen
Aday Memur
12 Şubat 2019 22:46

Güvenlik soruşturmasında Velisinin(ask.öğr in) diye bir bölüm var bu bölüm nedir tam olarak

fatih ç.
Genel Müdür
12 Şubat 2019 22:47

Gönderecekleri varsa internet üzerinden gelenleri de hemen gönderirler, kargoyla gelenleri de, elden gelenleri de. Biriktiriyorlarsa da hepsini biriktirirler. Bir kısmını biriktirip bir kısmını hemen gönderecek değiller. Şizofrenlik resmen. Böyle bir şey yapılacağını zannetmem.

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 22:51

geldikçe gönderirler yoksa aşırı is yükü olur
fatih ç., 5 yıl önce

Gönderecekleri varsa internet üzerinden gelenleri de hemen gönderirler, kargoyla gelenleri de, elden gelenleri de. Biriktiriyorlarsa da hepsini biriktirirler. Bir kısmını biriktirip bir kısmını hemen gönderecek değiller. Şizofrenlik resmen. Böyle bir şey yapılacağını zannetmem.

Karzen
Aday Memur
12 Şubat 2019 22:59

Hocam güvenlik soruşturması formunda Velisinin ask öğr için bu ne acaba birde ben hiç çalışmadım o yüzden çalıştıpınız kurum kısmını boş mu bırakmalıyımm herhangi bir şey yazmalınıyım

Toplam 160 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi