Editörler : supporters.

denizizm
Aday Memur
26 Eylül 2014 11:55

http://yarisma.xtb.com.tr/ adresinden hem kendini deneyebilir, hem de hediye kazanabilirsin.

29 Eylül 2014 15:37

Hukuki değer taşıyan güvence almadan ne forex'e ne de başka bir şeye paranızı yatırmayın. Nasıl ki siz kredi alırken anne kızlık soyadınıza kadar her türlü bilginizi alıyorlar sizde aynı şekilde paranızı vereceğiniz şirketin her türlü bilgisini alın. Yoksa çok üzülürsünüz.

Öğretmen bey 137
Daire Başkanı
29 Eylül 2014 23:03

kumardan farksız, hırslı ve nefsine hakim olamayan insanların uzak durması gereken illet..algı yönetimi..

4Rad
Şube Müdürü
30 Eylül 2014 02:41

:))))) Kalanla da hacca gitmiş nedir ya yıkıldım gece gece...

kuzey rüzgarı, 12 yıl önce

Hocam kesinlikle uzak dur derim bir arkadaşımın babası emekli olunca aldığı paranın çoğunu forex de kaybetmiş kalanla da hacca gitmiş kesinlikle uzak dur derim

TKahramann
Şef
03 Ekim 2014 22:55

Daha bangır bangır reklamları dönmeden millet bilmeden forexte olan bir tanıdığımın ifadesi ile;

forexin at yarışından farkı yok. Artacak yada azalacak olana yatırım yap tutarsa kazan tutmazsa kaybet. İhtimal var, somut yatırım alım satım yok. Piyasa algısı beklentiler ekonomik veri ve açıklamalar doğrulusunda daha buyuk paralıların hareketini tahmin edersin tutarsa kazanırsın.

her türlü haram.Allah bulaştırmasın.

dr.hn
Aday Memur
08 Ekim 2014 01:23

Forex olarak hayatımıza girmiş olan bu kelime aslında bir kısaltmadır.

Forex : Foreign Exchange

Fx : Forex in kısaltmasıdır.

Türkçe anlamı ise Uluslararası Para Değişim anlamına gelir. Yani döviz piyasasında gerçekleşen iki ülke para biriminin birbirine karşı para değeridir. Ülke merkez bankaları, özel bankalar, finans kuruluşları, aracı kurumlar ve brokerlar aracılığı ile gerçekleşir. Bu işlemler elektronik ortamda gerçekleşmesi nedeni ile internet bağlantısı olması yeterlidir. Bu işlem küresel çapta olup hafta içi 5 gün 24 saat işlem gerçekleştirilebilir. Bu işlemler sonucu Alış ? Şatış hareketlerinden doğan fiyatlama dalgalanmalar yaratır. İşte bu dalgalanmaların içerisine yatırımcıların girmesi ile oluşan hem alırken hem satarken para kazanma şansı doğuran (Aynı zamanda birkaç nedenden ötürü para kaybetmeye neden olacak kadarda risklidir.) günümüz forex piyasası oluşmuştur. İki taraflı kazanma ve kaybetme olasılığı olması Forex? i şimdiye kadar bilinen en karlı piyasa haline getirmiştir. Akıl almaz şekilde büyüyen Forex piyasasının dünya çapındaki günlük para hacmi 7 trilyon dolar civarındadır. Türkiye de ise aylık işlem hacmi 350 Milyar TL yi geçmiştir.

http://www.forexsign.com

doktormali06
Aday Memur
14 Ekim 2014 19:18

Risksiz olarak dolar bazından aylık %4 getiri sağlıyoruz. Bunu sadece %1 i hesap yönetim ücreti olar

kaslan
Aday Memur
14 Ekim 2014 21:46

Arkadaşlar forex öğrenmek istiyorsanız buradan videolar aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

http://forexmetatrader.biz/forex-egitimleri.html

dr.hn
Aday Memur
19 Ekim 2014 19:54

http://www.forexsign.com/?page_id=224

redfalcon
Genel Müdür
22 Kasım 2014 16:09

Forex bizim yapımıza uygun değil. Forex'te kazanabilmen için duygularınla değil, mantığınla hareket etmen gerekiyor. Biz duygusal insanlarız bir an önce zengin olmak istiyoruz.

OLMASI GEREKEN DÜŞÜNCE YAPISI: Faiz senede yüzde 10 veriyor. Ben forex ile senede yüzde 20 kazanırsam bana yeter. Yani 100 TL'yi bir senede 120 TL yaparsam süper olur.

BİZDEKİ DÜŞÜNCE YAPISI: 100 TL' yi 120 yapmışım bana ne fayda. 100'ü 2ye 5e katlamalıyımki bir şeye benzzesin. BATARSIN ARKADAŞ BATARSIN.

DAHA TECRÜBELİ ARKADAŞLARA ÖNERİM GÜNDE 4 PİP YAKALAMAYA BAKSINLAR. BAKALIM O ZAMAN PARA KAYBEDECEKLER Mİ. AZA TAMAH EDERSENİZ BAŞARI NEREDESE YÜZDE YÜZ. BATMA DİYE BİR ŞEY YOK.

Mantis66
Aday Memur
01 Ocak 2015 00:47

Arkadaşlar farkındamısınız .Bu şöyle kaybetmiş arkadaşımın babası şunu kaybetmiş onu kaybetmiş bunu kaybetmiş.Şuan birsürü milyar dolarlık adamın geçmişte ne kadar battığını ne kadar kaybettiğini araştırdınızmı.Siz sanıyorsunuzki ben denicem kazanıcam.Yokya herşey okadar kolaymı?Bakın muhtar kent (coca cola yönetim kurulu başkanı ve ceo ) bir konuşmasında başarızlıkların biraz ilerisindeki sonuç başarıdır diyor.Bakın kimse sizden coca cola ceo su olun demiyor.Fakat uğur mumcu nun dediği gibi forex i kötüleyen korkan zihniyet forex in ne olduğunu biliyormu?KUsura bakmayın arkadaşlar neden bir tane apple ,microsoft,you tube,yandex,amazon,zappos,chopani(amerikada türk yogurt markası) markamız yok anladınızmı.çünkü zihniyet ben biliyorum bu kötü deyip hiçbirşey bilmeyen garip insanlar dolusu bu ülkede.şimdi forex e gelelim.kar zarar pozisyon açamıyorsan bu işe girme.stop loss bilmiyorsan bu işe girme.sistem strateji olgun yoksa bu işe girme.evet dünyada %80 i kaybediyor.bizim gibi bu işi 5 gün 24 saat yapanlarda kazanıyor.neden çünkü biz bu işi biliyoruz.her uygulamada kötü tecrübeler olabilir.ben milyon dolarlar kazanmış biri olarak bunları söylüyorum.

rAsKoLnİkOv84
Aday Memur
10 Ocak 2015 17:18

ilginç yorumlar var forex ile ilgili.. Tabaki de forex yüksek riskli bir işlem ama bu risk beraberinde yüksek kazançlarda getiriyor. Bilmedeb sadece forex değil bütün işlerde zarar edersiniz. http://www.parakazanma-yollari.com/ bu siteye göz atın edrim forex in ne olduğu açık bir şekilde anlatılmış..

üsteğmen05
Aday Memur
03 Şubat 2015 22:22

Arkadaşlar pepperstone firmasında hesabı olan varsa, hesabını 1 yılda %50 getiri garantisi veriyorum. Yüzde 50 üzerindeki karı istiyorum. Eğer hesapta kayıp söz konusu olursa karşılamaya hazırım...

labistanbul
Şube Müdürü
05 Şubat 2015 23:19

ilk okudugum da inandım sonra çok saçma geldi

Mantis66, 9 yıl önce

Arkadaşlar farkındamısınız .Bu şöyle kaybetmiş arkadaşımın babası şunu kaybetmiş onu kaybetmiş bunu kaybetmiş.Şuan birsürü milyar dolarlık adamın geçmişte ne kadar battığını ne kadar kaybettiğini araştırdınızmı.Siz sanıyorsunuzki ben denicem kazanıcam.Yokya herşey okadar kolaymı?Bakın muhtar kent (coca cola yönetim kurulu başkanı ve ceo ) bir konuşmasında başarızlıkların biraz ilerisindeki sonuç başarıdır diyor.Bakın kimse sizden coca cola ceo su olun demiyor.Fakat uğur mumcu nun dediği gibi forex i kötüleyen korkan zihniyet forex in ne olduğunu biliyormu?KUsura bakmayın arkadaşlar neden bir tane apple ,microsoft,you tube,yandex,amazon,zappos,chopani(amerikada türk yogurt markası) markamız yok anladınızmı.çünkü zihniyet ben biliyorum bu kötü deyip hiçbirşey bilmeyen garip insanlar dolusu bu ülkede.şimdi forex e gelelim.kar zarar pozisyon açamıyorsan bu işe girme.stop loss bilmiyorsan bu işe girme.sistem strateji olgun yoksa bu işe girme.evet dünyada %80 i kaybediyor.bizim gibi bu işi 5 gün 24 saat yapanlarda kazanıyor.neden çünkü biz bu işi biliyoruz.her uygulamada kötü tecrübeler olabilir.ben milyon dolarlar kazanmış biri olarak bunları söylüyorum.

mehmeteren34
Aday Memur
21 Haziran 2015 08:08

O kadar abartmamak lazım, 100 dolar ile giriş yapıp deneme yapılabilir, bir hafta falan ana para garantisi olan siteler var. Günlük 5.5 trilyon dolar hacimden bahsediyoruz

m33gocen33
Şube Müdürü
04 Temmuz 2015 12:38

foreks piyasasına girmek isteyen kişi bazı temel kavramları bilmeli. destek, direnç, indikatör, grafik okuma vs... tabi ki bunları bilmek yetmez ayrıca kendisine ait bir sistem oluşturmalı. bu dışardan da olabilir. kendi tecrübesi ile olabilir. son günlerde robot satan firmalar özellikle reklam yapmakta onlara rağbet edilmesin derim. çünkü 5 dolarlık kazanca 7 dolar stop los koyarsa ben o işe inanmam. ayrıca aracı kurum tercihi doğru olmalı ve işlem yaparken 5d, 15d, 1 saat veya 4 saatlik grafiklere göre değil günlük ve haftalık grafiklere göre işlem yapılmalı. çünkü oynaklık yüksek para kazandırabileceği giibi yüksek meblağ kaybına sebebiyet verebilir. sabır önemlidir. ayrıca düşük tutarlar ile başlanmalı. firma tarafından sürekli meblağ arttırılması talebi gelebilir kazancınızı görmeden meblağ arttırmayın derim. önce kazanç sonra daha fazla risk olmalı.. yoksa yukarıdaki örneklerde olduğu gibi bir dünya para batırılabilir.

mehmethalit
Aday Memur
18 Kasım 2015 21:54

Arkadaşlar bulaşmayın.

ben ve birkaç arkadaşım fena çarpıldık.10 seneden fazladır piyasadayım. bahsi geçen her boku biliyorum, hatta fazlası da var. indikatörler, stoplar falan tamamı boş iş. hiçbir piyasa enstrümanının dibi ya da tepesi veya yönü kısa veya uzun vadeli bilinemez. piyasayapıcılar zaten burda forumda bilgi aramıyordur :D

Ayrıca şunu yapıp para kazanıyorum diyenlere aldanmayın, zira belli oranlarda devamlı kar eden insan zaten sonunda dünyaya hakim olur, forumda keriz aramazlar. Örneğin Ayda %4 kazanan bir insan 10000 tl ile başlasa dahi 10 sende 1milyon tlden fazla paraya ulaşır. Bunlar tamamen keriz tuzağı

ilk başlangıçta kazanma ihtimaliniz %50 ye yakındır yani kazanma şansınız vardır. Fakat inşallah 3 kuruş kazandınız diye gaza gelip daha büyük işlere kalkışmazsınız zira bu işin sonunda sadece felaket var.

otlukbeyi
Aday Memur
20 Kasım 2015 23:55

https://www.kullananlar.com/t/forex burada kullananları bir araya toplamaya çalışmışlar bilen kullanan varsa yazsın da biz de öğrenelim

hzmhzm123
Aday Memur
21 Nisan 2016 11:13

Forex piyasaları hakkında haberler için http://forexkilavuz.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

forumfan
Aday Memur
28 Mayıs 2016 11:51

Forex tehlikeli bir yatırım şekli hocam. Girmeden önce demo hesaplarda iyice pişmek lazım. Bu liste umarım faydalı olur seçiminizde.

https://www.biliste.com/en-iyi-10-forex-demo-hesabi/

Toplam 103 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi