Editörler : Pangaea
28 Eylül 2009 11:54

Fem akademi'ye kayıt yaptırdım.yorumlarınızı bekliyorum.....

En sonunda zor da olsa bir karara vardım ve Fem Akademiye kaydımı yaptırdım.Sizce iyi mi yaptım yorumlarınızı bekliyorum.

poyraz_pusat
Kapalı
28 Eylül 2009 11:56

E hayırlı olsun.

Şimdi ben "aa ne işin var orada hemen sildir" desem sildirecek misin?

:-)

melek_80
Daire Başkanı
28 Eylül 2009 11:58

Geçerli bir nedenin varsa sildiririm tabi neden olmasın:):9:)

kasıntı
Kapalı
28 Eylül 2009 12:01

hayırlı olsun dememizi bekliyorsun sanırım :)

_ dersaneyi okul gibi görmezsen başarılı olacağını hatırlatırım :) başarılar dilerim.

poyraz_pusat
Kapalı
28 Eylül 2009 12:14

Hayırlı olsun, zaten iş sen de bitiyor. Sen kimseye aldırma, boşver. Benim anlatmak istediğim belki yapılan bazı yorumlar kafanı karıştırabilir, aklında bazı acebalar oluşabilir vs. FEM KPSS'ye yeni girdi, fakat üniversite hazırlık konusunda yılların tecrübesi ve disiplini tartışılmaz bir gerçek. Ben bu alanda da başarılı olacaklarına inanıyorum.

Umarım istediğin yere atanırsın...

melek_80
Daire Başkanı
28 Eylül 2009 12:27

Femi seçmemde öss başarıları ve disiplinli olmaları etkili oldu açıkcası ben zaten disiplin aradığım için dersaneye gitme kararı almıştım dersaneminde disiplinli olması benim için en önemli kriterdir.Kpss de ilk yılları olmasına rağmen ben Fem'e güveniyorum.Allah utandırmaz inş.

kasıntı
Kapalı
28 Eylül 2009 12:30

kpss ile öss aynı tarz sınavlar değil arkdaşım öncelikle bunu belirteyim. İkinci olraksa uzmn kariyer dersaneleri var bursa da var hangi şehirdesin bilmiyorum ama bi araştırırsan iyi edersin çünkü kpss olalıberi hep ilkler bu dersaneden çıkıyor.

HiperX
Şube Müdürü
28 Eylül 2009 12:57

ÖSS ile KPSS-B birbirine çok benzer sınavlardır. FEM de öss konusunda bir hayli deneyimli olduğu için özellikle KPSS-B öğrencilerini çok iyi hazırlayacağını düşünüyorum.

Bence doğru bir seçim yapmışsın. Ben de FEM'e kaydımı yaptırdım ve 10 Ekimde kursları başlıyor.

serqahn
Kapalı
28 Eylül 2009 13:02

Fem'in ücreti ne kadar arkadaşlar. ben boluda ihtiyaç ve akademi artı diye 2 kurstan 1600 tl fiyat aldım. (eğitim dahil)

melek_80
Daire Başkanı
28 Eylül 2009 14:48

Bulunduğum yer küçük bir yerleşim yeri ve kpss kursu veren sadece iki dersane var.Birey ve Fem.Aslında ilde fdd nin kursuna gitmek isterdim ama ulaşım sorunu sebebiyle bu iki alternatiften birini seçmek zorunda kaldım ve femi tercih ettim.Burada gk-gy 1.000 tl.Yani seçeneğim çok kısıtlı olduğu için en iyisi olan femde karar kıldım.

boby
Müsteşar Yardımcısı
28 Eylül 2009 14:58

kayıt yaptırdıktan sonra yorumun ne manası var

panriverr
Kapalı
28 Eylül 2009 15:54

evinde çalış o kadar para verceğine

melek_80
Daire Başkanı
28 Eylül 2009 15:54

Teyit ettirmek istemiş olamazmıyım bana yapılacak olumlu ya da olumsuz her yorum benim için çok değerli..

melek_80
Daire Başkanı
28 Eylül 2009 15:57

evinde çalış tarzı emir kipli görüşlere cevap bile vermiyorum sen benim kaçıncı kez girdiğimi biliyormusun evde çalışarak başaramadığımı başka bir şansım olmadığı için mecburen dersanaye gitmek zorunda olduğumu biliyormusun yok nerden bileceksin evinde çalış demek çoook kolay lafla peynir gemisi yürümüyor arkadaşım ben çok mu meraklıyım dersanaye para saçmaya demekki başka yolum kalmamış bu yıl işimi şansa bırakamam anlıyormusun?

boby
Müsteşar Yardımcısı
28 Eylül 2009 15:57

değerli arkadaşım teyit kayıttan önce olur..senet imzaladıktan sonra teyit olmaz

melek_80
Daire Başkanı
28 Eylül 2009 15:59

ben zaten daha öncede başlık açmıştım bu konuyla ilgili bilen bilir feme karar kılmamda bana yardımcı olan arkadaşlara tşk. ederim bu başlığıda tekrar açma gereği duydum evet olumsuz bir yorum gelse kayıt sildiremem ama olumlu yorumlara istinaden açtım aslında bu başlığı bir nevi günah çıkardım gibi bişi oldu:)

boby
Müsteşar Yardımcısı
28 Eylül 2009 16:23

yorum beklemeye devam :DD

eerce
Şef
28 Eylül 2009 17:19

bende kursa kaydımı yaptırdım ama yaptırdıktan sonra insanda yinede bir soru oluyor acaba başkasımı olsa diye anlıyorum sizi

zaten çok fazla seçme sansınızda yokmuş ya benim yerimde olsaydınız:))seçeceğinizin en yisini seçmişsiniz yüksek puan almalar diliyorum

ist-cev
Şube Müdürü
28 Eylül 2009 17:27

Melekcim umarım hayırlı olur senin içinde bende düşünüyorum açıkçası. Bu sene ilk sayılır kpss ben maltepe istanbuldakine gitmeyi düşünüyorum ama murat ve karacan gibi iki dershane daha var evime yakın çok kararsızım. Fem'i tercih etme nedenini anlıyorum sahiden de bu konu da yani sınav disiplini konusunda uzmanlar.. Bende evde çalışamdığımdan ve işimi şansa bırakmak sitemediğimden Fem akademi düşünüyorum ama hala karar veremedim..Bu arada sordum 270 saatmiş kursları haftaiçi ve hafta sonu seçenekleri var toplamda iki gün haftada ve sekiz saat. Yıl içinde 20 deneme yapıyorlarmış. FEmset veriyorlarmış birde.. .Etüdleri öğrenemedim görüşmeye gidince aktarırım...

melek_80
Daire Başkanı
28 Eylül 2009 17:57

benim gideceğim kursta toplam 240 saat ders verilecekmiş ctesi 4 saat,pazar 4 saat şeklinde.Ayrica özellikle tarih öğretmeni ilk izlenim olarak ben de olumlu intibah bıraktı.Çünkü benim sorunum özellikle tarihte.Hayırlısı bakalım girdik bir yola tabiki iş önce biz de bitiyor biz çabalamadıktan sonra dersanenin kralı da olsa farketmez.

eerce iyi dileklerin için tşk. ederim.Çalışn çabalayan herkesin hakettiği puanı almasını dilerim ben de...

angel049
Memur
29 Eylül 2009 13:04

hayırlısı olsun melek umarım hakkında hayırlısı olur..bende ist bi kursa yazılmayı düşünüyorum ve araştırıyorum ama henüz karar veremedim...

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi