Editörler : swat3410
«142814291430143114321433143414351436143714381439»

Yıldızzz.
Memur
21 Ağustos 2019 19:30

Devrem yazı bugün tarihli mi. Eski yazılar bazen öne çıkıyor onu görmüş olmayasın. Çünkü khk ile ihraç olmuyor artık diye biliyoruz..
jicks, 5 yıl önce

Abilerim çocuklara bakıyordum bakamadım..ben 7.dönem mezunuyum bizim Facebook da sadece bize özel 7.dönem asil devreler diye sayfamız var..orada bi devremiz var bakan koruması hatta bizim bakanımızın koruması diye biliyorum..! Büyük bir kararname için son 36 saat yazmış Bu arkadaş taktif olaylarında khk ve iadeler olayında hep duyum paylaşımları yapan kişi böyle birşey yazmış altına bizim devreler ne kararnamesi diye sormuş ihraç kararnamesi yazmış bütün kurumlardan var en çok emniyet yazmış

Mırro
Memur
21 Ağustos 2019 19:31

7145 gore her kurum bakan onayi ile ihrac olunak demislerdi nasil oluyor ?? Khk toplu sacma bence

Kader44-44
Memur
21 Ağustos 2019 19:33

36 saatt sonraysa kaç saat kaldı yarın kaç gibi
21 Ağustos 2019 19:35

Devreler bugün hükümette kabine toplantısı yapıldı arkadaşın söylediği khk konusu ile ilgili bi gelişme olabilir mi bilmiyorum ama Cuma'ya kadar kokusu çıkar Allah kimseyi zor durumda arafta bırakmasın

jicks
Memur
21 Ağustos 2019 19:47

İade varmi diye yazacaktım paylaşImını silmiş ..! K bakmayın kimse boşuna gerilmesin ohal sonrası bende savunma olmadan toplu ihraç olmaz diye biliyorum oda birşeyler duyup kendi kendine şov yapar gibi paylaşım yaptı galiba

Mırro
Memur
21 Ağustos 2019 19:48

7145 kanun MADDE 26

6) Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü personeli İçişleri Bakanının onayı ile kamu görevinden çıkarılır.

Mırro
Memur
21 Ağustos 2019 19:51

Jicks bir kez idari olarak savunma verilmisse ihraç yapabilirler ister ohalde versin ister sonradan fark etmez ancak benim okudugum kadariypa ilgili bakan oluruyla ihraclar oluyor ohal sonrasi bunun ornekleri tsk da oldu khk falanla olmaz bu benim kanatim.

kartal4807
Aday Memur
21 Ağustos 2019 20:02

hiç savunma vermeyenler ne olacak.
Mırro, 5 yıl önce

Jicks bir kez idari olarak savunma verilmisse ihraç yapabilirler ister ohalde versin ister sonradan fark etmez ancak benim okudugum kadariypa ilgili bakan oluruyla ihraclar oluyor ohal sonrasi bunun ornekleri tsk da oldu khk falanla olmaz bu benim kanatim.

21 Ağustos 2019 20:03

Devreler bu şekilde bi bilgi paylaşmıştım komisyon acaba çalışmasını bitirip bakanlık ile mi paylaştı diye düşünüyorum
Vesselam.06, 5 yıl önce
Geriye kalan açıklar ile ilgili komisyon kurulmuş, bu komisyon her kurum kendi personelini değerlendirecek şeklinde ( MEB için ayrı komisyon, jandarma için ayrı, emniyet için ayrı) bu komisyonun vereceği karara göre 2019 yılı içerisinde karara bağlayacakları, ayrıca konunun siyasiler tarafından gündemde tutulduğu ve baskı yaptıkları geriye kalanların dönmesini istedikleri ve bu işin bian evvel bitirilmesinin gerektiği söyledikleri

Padişahhhh
Daire Başkanı
21 Ağustos 2019 20:03

Selamun aleykum millet ,khk ile ihraç mı kaldı.sakin olun delinin biri taş atıyor sonra uğraş dur ,iadelerde ihraçlarda perderpey ifade ile ,ihraç olan şahsa kararname çıkmış mı hayır ,öyleyse nebu telaş

Beymnn3866
Yasaklı
21 Ağustos 2019 20:09

Hayırlı akşamlar dostlar sakin olun ben ihraçla ilgili birşey duymadım helrki feys veya diğer gruplarda yazilanlarada inanmayın khk ile ihraç oluyor buzamana kadar bekleyenler inşallah iade olacak moralinizi bozmayın burada ne duyumlar,ne bombalar patladı boş çoğu..

Mırro
Memur
21 Ağustos 2019 20:31

Idari hic ifade vermediysen ihrac yapacaksalar ifadeyi alirlar eger ifade idari olarak vermediysen iade olabilirsin ifade vermeden

34zeynoo
Yasaklı
21 Ağustos 2019 20:32

Padişahım çok yaşa :)))

Padişahhhh, 5 yıl önce

Selamun aleykum millet ,khk ile ihraç mı kaldı.sakin olun delinin biri taş atıyor sonra uğraş dur ,iadelerde ihraçlarda perderpey ifade ile ,ihraç olan şahsa kararname çıkmış mı hayır ,öyleyse nebu telaş

Bobbarley
Aday Memur
21 Ağustos 2019 20:35

Arkadaşlar sakin olun kararnameden kastı emniyet müdürleri valiler olabilir değişiklik ayrıca ihraç olacaksa kararname ile neden bu kadar bekletsinler ki daha öncede khk çıkarır bitirirlerdi benim düşüncem ayrıca yazan kişi de silmiş zaten öle diyor arkadaş

Padişahhhh
Daire Başkanı
21 Ağustos 2019 20:43

Varol boncuğum:)

34zeynoo, 5 yıl önce

Padişahım çok yaşa :)))

efepolisim
Aday Memur
21 Ağustos 2019 20:54

Devrelerim kararname ile ihraç olayı mazi de kaldı TSK da olduğu gibi diğer kurumlarda da öyle olduğu gibi idari son savunma alınmadan bakan onayı olmadan ihraç kesinlikle olmazzzzzz

21 Ağustos 2019 21:38

Personel dairede bayan arkadaşa ulaştım bi aracı vasıtasıyla o da polis memuru 04 Ekim açıklarından ve iade olanlardan güç bela sordurdum bu ihraç konusunu personel dairedeki bayan nerden çıkmış bu ihraç konusu savunma olmadan imkansız ayrıca bizde böyle bir çalışma yok nerden uydurmuş bu arkadaş diyor

Legolas16
Aday Memur
21 Ağustos 2019 21:49

çok şükür

kaynak_06
Şef
21 Ağustos 2019 21:50

Cümleten selamun aleykum dostlar bende haberi alınca bi kaç arkadaşı aradım aynı şeyleri söylediler ki bende öyle düşünüyorum. " Beklenen bir kararname var ama ihraç değil valiler müdürler kararnamesi denildi " 4 ekim il 06 beklemeye devam, ekmeğimizin peşindeyiz...
suskun gölge, 5 yıl önce
Personel dairede bayan arkadaşa ulaştım bi aracı vasıtasıyla o da polis memuru 04 Ekim açıklarından ve iade olanlardan güç bela sordurdum bu ihraç konusunu personel dairedeki bayan nerden çıkmış bu ihraç konusu savunma olmadan imkansız ayrıca bizde böyle bir çalışma yok nerden uydurmuş bu arkadaş diyor
21 Ağustos 2019 22:22

Ortalığı karıştıranlar hele hele ihraç vs gibi laf edenler, her ne niyetle olursa olsun alacağınız ah size yeter, kimsenin burda olumsuz bir şey okumaya takati kalmadı, "bin düşün bir söyle" demiş atalarımız, teyit etmeden doğruluğundan emin olmadan yazıyorsunuz, sonrada burda yok şöyle olmuş yok böyle olmuş demeyin ahımızı almayın arkadaş, havaletunlillah...
Toplam 39532 mesaj
«142814291430143114321433143414351436143714381439»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi