Editörler : Pangaea
12345678910111213»

tanju_adu
Daire Başkanı
14 Ağustos 2011 14:00

sarıkaya grubu peki aranzda ewrakları hazırlamaya başlayan hocalarım var mı:)

kedyycik
Şef
14 Ağustos 2011 15:01

evraklar derken ? hepsi zaten elimizde mevcut olan evraklar diil mi ekstradan neler isteniyor ? sağlık raporu gerekmiyor diye biliyorum ve sicilin temiz olduğuna dair belge de ... başka neler gerekli ?

oguz_müzik
Aday Memur
14 Ağustos 2011 15:39

kedyycik ve tanju hocam gıttıysenız sarıkayaya suan varmı kıralık daıre gozunuze baska takılan oldumu

tanju_adu
Daire Başkanı
14 Ağustos 2011 15:43

kedycik evrak her milli eğitim istiyor ki diploma fotoğraf sabıka kaydı falan:) oğuz hocam henüz gitmedim de bayramdan önce giderm sanrm o zaman haberm olur çewreden telefnu özelime gönder denk gelrsem haber ederm

ayşe başak
Müsteşar Yardımcısı
14 Ağustos 2011 15:52

bende sözlemeden kadroya puanıyla geçenlerdenim şimdi biz ilk önce yozgat merkeze mi gitcez birde önceden haızr etmemiz gereken son onda bulunması zor bi evrak var mı

evraklar

resim diploma

varsa formasyon

tercih çıktımızın orjinali

başka varmı

kpss sonuç fotokopisine gerek var mı

orda apart var dediler hocam bi bakın isterseniz uyursa kalırsınız

tanju_adu
Daire Başkanı
14 Ağustos 2011 15:55

ayşe hocam yozgat mem'i arayacağm bu hafta içinde.Gerekli ewrklar neyse yazacam buraya en garanti yol o çünkü

ayşe başak
Müsteşar Yardımcısı
14 Ağustos 2011 15:57

birde 2010 zorunlu hizmet affından sonra bi yasa çıkmış kalkınmada öncelikli illerde çalışanlarla zorunlu hizmet bölgelerindekiler sanırım iki yıla bi derece alıyomuş sarıkaya da da var mı öle bi durum

tanju_adu
Daire Başkanı
14 Ağustos 2011 16:13

sarıkaya da zorunlu hizmet olduğna göre vardr hocam:)

kedyycik
Şef
14 Ağustos 2011 17:08

ayşe hocam bende evrakların sizin yazdıklarınız olduğunu biliyorum .. sözleşmeden kadroya geçenlerde başka evrak istenmiyor galiba .. ev durumuna gelince , ben taaa hazirnada tutmuştum hocam evi o zmn baya vardı şuan ki durum nedir bilmiyorum ama ev sıkıntısı çekeceğinizi düşünmüyorum .. ayşe hocam evet önce ile gitmemiz gerekcek ve ardından eski görev yerlerimize gidip sözl fes etces en son da sarıkaya :)

ayşe başak
Müsteşar Yardımcısı
14 Ağustos 2011 19:45

ne gerekiyosa yapcazda bende ki bu gamsızlık ne anlamadım ev bakmadım nerde kalcam belli değil ne yapcam belli değil sözlemeli başlarken daha heyecanlıydım şimdi kalmamış haliyle tabi

sarıkaya ya geldim şöle bi gezdim okula gittim berbat bi yerde acaip kazıga nimete öle denmez ama öle işte anlayın bi yemek yedim döndüm

ne ev baktım ne başka bi şey içimdende gelmedi zaten

olmazsa kediyyycik hocam alır beni sokakta koymazya canım demi

ay birde sözleşme feshi vardı kim edecek onu offffffffff

ayşe başak
Müsteşar Yardımcısı
14 Ağustos 2011 19:49

tatil bitiyoooooo günler bittiyooooooo içimden gelmiyoooooo napim

sözleşmeli çalıştığım yer hayal kırıklıklarıyla doluyduuuuuuuu bende suç yok zaten atanmak kpss derken bitmişim

bize iki yılda bi kademe verceklerini hiç sanmam ama süper olurdu verseler biri öğretmen maaşları artırılsın demiş bazen hayal kuruyorum bende bu yönde ama hayal en mantıklısı iki kişi ev tutmak tek başına sözleşmeli kurş artmadı ne kadar dikakat etsemde

tanju_adu
Daire Başkanı
14 Ağustos 2011 20:43

ayşe hocm daraltmayn kendinizi bu kadar.ilk gidince öğretmenevi ya da apart nyse orda kalrsnz zamanla ortam olur eve çıkarsnz olur biter herşy zamnla olur kimse sizi sokağa bırakmz merak etmeyin:)

filolog_h
Genel Müdür
14 Ağustos 2011 20:45

bende yozgat merkeze atndım arkadşalar. anen bed de bir gamsızlık var millet ev tutuo eşya alıo falan ben haa bi hareket yok:) galiba bişi bekliorum.

tanju_adu
Daire Başkanı
14 Ağustos 2011 20:47

hocam zamanla olur gider yozgat merkzde imkan daha çok bizmkisi ilçe diye erkn davranyrz:)

filolog_h
Genel Müdür
14 Ağustos 2011 20:48

bilmiırum ki. ayşe hocam siz yozgatı biliodunuz. bahçeşehir nasıldır semt olarak?

kedyycik
Şef
14 Ağustos 2011 21:13

ooovv millet ya hareketlenin ben çok heyecanlıyım şahsen .. sözleşmeli çalıştığım yer o kadar berbattı ki ordan kendimi nasıl attım bilmiyorum .. şimdi yeni yer, yeni arkadaşlar, yeni bebiklerim , yeni okul vs vs ... herşey yeni ve ben çok heyecanlıyım ... :)

14 Ağustos 2011 21:18

ben de yozgata atandım arkadaşlar aradım il memi bana klavuzdaki evraklarla 5 eylülde burda ol dediler

tanju_adu
Daire Başkanı
14 Ağustos 2011 21:18

e ya artk seminerlerde toplaşnca deriz memurlar.nette sarıkayayı konuşyrdk ne günlerdi falan:))

kedyycik
Şef
14 Ağustos 2011 21:57

sözleşmeden kadroya geçen arkadaşlar evraklar tam olarak neler ? eveeeett 5 eylülde koşuşturmaca başlasın :)

ayşe başak
Müsteşar Yardımcısı
14 Ağustos 2011 22:45

satart mı diyoruz biz şimdi

ya arkadaşlar ben arkadaşımın kedisi vardı acap alerji olmuşum durduramıyolar tatil başından beri var ondan bu halde olbilirim siz bana bakmayın çok güzel olcak inş sarıkaya

filolog hocam ben öğrencem iyice size yazcam siz aklınıza takılanları sorun ben yazarım özelden felan okul neresiydi sizin bu arada tanju hocamın dediği gibi yozgat merkez olması imkanlar bakımından bizizmkinden daha iyidir ünv dede var

Toplam 289 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi