Editörler : Lanet
05 Mart 2013 09:11

Hangi traş makinesini önerirsiniz?

Arkadaşlar Hızlı traş olabileceğim ve uzun süre kullanabileceğim kaliteli bir traş makinası arıyorum.. Siz ne önerirsiniz?

Teşekkür ederim...

sanalda
Yasaklı
12 Mart 2013 11:06

traşına göre

memento35
Aday Memur
12 Mart 2013 17:24

Kesinlikle Panasonic'ten şaşmayın.

12 Mart 2013 20:10

tabiki phılıps sorulurmu hiç 3 başlıklı al oynar başlıklı jel hediyeli traştan keyif al.5 yıl önce almıştım 199 tl ye teknosadan hala10 numara ıslak kuru traşolabiliyorum.

tavsiyemdir pişman olmazsın ..

hala teknosada o fiyata geziniyor haberin olsun..

suphi55
Aday Memur
12 Mart 2013 21:06

simbo 4022 almıştım 4 yıl önce teknosadan kuru traş yapıyor. 24 tl ye almıştım hala traş oluyorum ama şarj tutmamaya başladı.Aynı üründen bulursam gene alacağım.

bjk1923-karakartal
Aday Memur
12 Mart 2013 22:09

panasonicle remington bu işin uzmanları. panasonic fiyat olarak biraz uçlarda gerçi ama karar senin.

sorensen
Şube Müdürü
12 Mart 2013 23:58

o sinbodan bende de var taş gibi makina 20 liraya almıştım.babam philips braun falan hepsini kullandı ordan ben de tecrübe ettim ki o kadar parayı diğer makinalara vermeye hiç gerek yok.aynısını babam benim makinayı kullandıktan sonra da söylemişti.ha dersin ki diğerleri ömürlük ,yok arkadaş eski kalite yok artık pahalı markalarda da ömürlük falan değil.ayrıca o ömürlük denen devirler geçti...

suphi55, 11 yıl önce

simbo 4022 almıştım 4 yıl önce teknosadan kuru traş yapıyor. 24 tl ye almıştım hala traş oluyorum ama şarj tutmamaya başladı.Aynı üründen bulursam gene alacağım.

YUSUF YILDIRIM
Müsteşar
13 Mart 2013 08:12

Sinbo, Beko, Braun ve Philips kullandım. hiçbirinden memnun kalmadım. sinbo'yla bir kere bile tıraş olamadım. Hepsinde boyun kısmı kızarıklıktan ve kaşıntıdan kurtulamadı. Zaten doğru dürüst kesemiyorlardı.

En son 4 sene önce Panasonic'le tanıştım. O güne kadar panasonic'in tıraş makinası ürettiğini bile bilmiyordum. Çoğu kişi gibi Braun ve Philips'i en iyi biliyordum. Panasonic kullanınca diğerlerine tıraş makinası bile denmeyeceğini anladım.

Eğer her gün tıraş oluyorsanız ve sakallarınız biraz sık ve sertse kesinlikle Panasonic öneririm. Alabileceğiniz en kaliteli modeli almanızı da tavsiye ederim. Gerekirse bütçenizi aşın ama kesinlikle kalitesiz bir ürün almayın.

hitman27
Genel Müdür
13 Mart 2013 11:31

http://forum.donanimhaber.com/m_58020972/tm.htm

al pişman olmazsın

hitman27
Genel Müdür
13 Mart 2013 11:39

http://forum.donanimhaber.com/m_58020972/tm.htm

al pişman olmazsın

kutlay7
Daire Başkanı
13 Mart 2013 17:18

klasik mach-3 jiletlerden iimi?ben jiletler kadar temiz olmaz diyorum?siz?

serseri_dr
Daire Başkanı
14 Mart 2013 12:14

Cevaplarınız için çoook teşekkür ederim.

anlatıcı
Şube Müdürü
14 Mart 2013 17:22

Kıymetli Arkadaş, forumda bu tip tavsiye isteklerine farklılık olsun diye ilgsiz cevaplar verilebiliyor; ancak inanın benim tavsiyem samimidir. Öncelikle porsuk kılı bir traş fırçası edinin (50 tl civarı iyi bir şey bulabilirsiniz) daha sonra traş sabunu olarak bulabilirseniz Alman ürünü olan tabac traş sabunu alın. Eğer tabac bulamazsanız yerli sabun tercihini sırasıyla füme daha sonra arko şeklinde kullanabilrirsiniz. Sıcak su+porsuk fırça+sabun, traş sonrası da lavanta kolonyası ama tercihe göre değişir, en son da krem ya da balsamla iş biter. Ama başrol porsuktur, traş şölene döner. Sabahın mahmurluğunda o güzel hayvan sanki kuruğunu sıcak suya sokup yüznüzde dolaştıryor sizi şımartıyor gibi bir duygu yaşarsınız. Hayırlı tıraşlar...

anlatıcı
Şube Müdürü
15 Mart 2013 21:39

Porsuk fırça denmediyseniz, çok şey kaçırmışsınız.

suleymank2000
Aday Memur
10 Aralık 2013 22:27

Ben de PANASONİC diyorum... PANASONİC ES LF51 modelini de kesinlikle öneriyorum... Rahat edeceğinize emin olabilirsiniz. Hem kaliteli hem de güçlü bir makina...

tubaa85
Aday Memur
04 Şubat 2014 15:32

https://www.markalardan.com Al Pişman Olmazsın Bende Abime Almıştım Gayet kullanışlı

tnsrkn
Genel Müdür
13 Şubat 2014 17:23

philips AT-890 Aqua Touch Öneririm.

Bence tekerlekten sonraki en büyük icad :)

tubaa85
Aday Memur
19 Şubat 2014 14:22

arkadaşlar linkte sorun olmuş sanırım https://www.markalardan.com/

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi