Editörler : Pangaea

Maphisto
Aday Memur
23 Mart 2023 09:34

3 ayda en az toplam 21 gün çıkarsan alıyorsun. 20 gün çıkarsan az alırsın daha fszla çıkarsan fazla para almazsın aynı alırsın
kpssavascısı, 1 yıl önce

Dsi de arazi tazminatı nasıl oluyor bilen biri var mı

3 ay her gün araziye çıkıp 2300 tl mi alıyoruz

sekindiz
Aday Memur
23 Mart 2023 10:26

olası görev başlama tarihi hakkında bilgi var mıdır? Birçok insanın ihbar süresi var istifada

havasoguk
Memur
23 Mart 2023 10:35

sözleşmeli alamıyor diye biliyorum

Maphisto, 1 yıl önce
3 ayda en az toplam 21 gün çıkarsan alıyorsun. 20 gün çıkarsan az alırsın daha fszla çıkarsan fazla para almazsın aynı alırsın

elifkemal
Aday Memur
23 Mart 2023 13:30

Merhaba ben de kamu kurumunda sözleşmeli personel olarak çalışıyorum ama mühendis olarak değil 9. Madde evrakları için uygulamanın ne olacağı konusunda bilgilendirirseniz çok sevinirim.

cimbomlu10, 1 yıl önce
Hocam aynı durumdayız. Mühendisliği unvan değişikliği olduğu için 9. Maddedeki evraklara ihtiyacımız yok diye dusunuyorum. Bugün evrak teslimi yapacağım o esnada öğrenmiş olurum bilgi veririm size. Hayırlı olsun.

cimbomlu10
Aday Memur
23 Mart 2023 13:47

Şu an mühendis olarak atandiysaniz 9. Maddedeki evraklara ihtiyaciniz yok hocam. Ben dün teslim ettim evraklarimi 9. Maddenin beni kapsamadigini soylediler.
elifkemal, 1 yıl önce

Merhaba ben de kamu kurumunda sözleşmeli personel olarak çalışıyorum ama mühendis olarak değil 9. Madde evrakları için uygulamanın ne olacağı konusunda bilgilendirirseniz çok sevinirim.

ev mühosu
Aday Memur
23 Mart 2023 14:22

urfaya atananlar kimler?

Ziraatbahçe4601
Aday Memur
23 Mart 2023 14:33

Kariyer kapısından sonu belgesini nasıl indirdiniz

cimbomlu10, 1 yıl önce
Şu an mühendis olarak atandiysaniz 9. Maddedeki evraklara ihtiyaciniz yok hocam. Ben dün teslim ettim evraklarimi 9. Maddenin beni kapsamadigini soylediler.

inşjeomuh
Aday Memur
23 Mart 2023 14:46

?

Mehmet zihni kaya, 1 yıl önce
Mardin'e asil atanan jeoloji mühendisi grupta mı acaba

Mehmet zihni kaya
Aday Memur
23 Mart 2023 15:07

Mesaj gönderemiyorum size
inşjeomuh, 1 yıl önce

?

Mir ferat
Aday Memur
23 Mart 2023 20:41

Açılan sayfaya sağ tıklayıp ;yazdır diye bilirsiniz veya sağ tıktlayıp yazdır dedikten sonra yazıcıı sekmesine basıp PDF olarak kaydedebilirsiniz
Ziraatbahçe4601, 1 yıl önce

elifkemal
Aday Memur
23 Mart 2023 20:47

Evet mühendis olarak atandım. Şu an yurt yönetim personeliyim. Teşekkürler.

cimbomlu10, 1 yıl önce

Ziraatbahçe4601
Aday Memur
23 Mart 2023 20:53

Sadece tek sayfa kaydoluyo öylee ama

Mir ferat, 1 yıl önce
Açılan sayfaya sağ tıklayıp ;yazdır diye bilirsiniz veya sağ tıktlayıp yazdır dedikten sonra yazıcıı sekmesine basıp PDF olarak kaydedebilirsiniz

Ziraatbahçe4601
Aday Memur
23 Mart 2023 20:56

Evrakları Ankara mı gönderdiniz

elifkemal, 1 yıl önce

Evet mühendis olarak atandım. Şu an yurt yönetim personeliyim. Teşekkürler.

elifkemal
Aday Memur
23 Mart 2023 21:48

Evrakları teslim etmedim henüz. Atandığım bölge müdürlüğüne vermeyi düşünüyorum

Evrakları Ankara mı gönderdiniz

sosrukoo
Aday Memur
23 Mart 2023 22:56

ctrl a yapıp tüm sayfa seçildikten sonra ctrl p yaparsınız sayfayı tam şekilde yazdırır

01Turkiye
Aday Memur
24 Mart 2023 08:35

DSİ alımlarında Askerlik şartı ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum yardımcı olacak arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum.

İlk müracaatta Genel şartlar 9.madde, Erkek adaylar için, Askerlik hizmetini yapmış,muaf veya tecilli olmak şartı vardı.

Sonuçlar açıklandığında müracaatımın iptal edilme sebebi Askerlik durumu şartı taşımadığım dan başvurum iptal edilmiştir.(Başvuru yaptığımda Askerdim ve Halen Askerim terhis olmadım).

20.03.2023 günü duyurularda yerleşen adaylardan istenilen belgeler arasında

Halen askerlik görevinde bulunan adaylar muhtemel terhis tarihlerini içerir bir dilekçeyi Genel Müdürlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığı?na göndermeleri gerekmektedir. Bu adaylar terhis tarihinden itibaren 30 gün içinde Genel Müdürlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığı?na veya kendilerine en yakın Bölge Müdürlüklerimize istenilen belgelerle birlikte başvurmaları halinde atama işlemleri gerçekleştirilecektir....

Ben Askerde olduğum için Askerlik şartları taşımadığım belirtiliyor başvurum iptal ediliyor ama, Askerde olanlardan belge istiyorlar.😟

Burakk42
Kapalı
26 Mart 2023 17:23

Merhaba. İstenen evraklar içerisinde sigorta döküm belgesi de isteniyor. Ben şuan hala çalışıyorum benim durumumda olan çok kişi vardır. Malum tam olarak ne zaman işe başlayacağımız da belli olmadığı için işten de çıkamıyoruz. Acaba vereceğimiz evrakla hala sigortalı bir işte çalışıyor görünmemiz sorun olur mu? Bir de evrakları teslim eden arkadaşımız varsa askerlik durum belgesi ve kariyer kapısı çıktısında düzensizlikler vardı askerlik durum belgesinde sevk ve terhis tarihi yazmaması ve kariyer kapısı çıktısında açılan sayfanın çıktısında bize ait olduğunu gösterir bir bilgi bulunmaması ve düzgün bir sayfa çıktı alınamaması gibi. Bu sorunları çözen olduysa paylaşırsa sevinirim

26 Mart 2023 18:54

O bedelli yapıp başvuru sırasında sıkıntısı olmayıp geç açıklandığından dolayı askerde olanlar için
01Turkiye, 1 yıl önce

DSİ alımlarında Askerlik şartı ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum yardımcı olacak arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum.

İlk müracaatta Genel şartlar 9.madde, Erkek adaylar için, Askerlik hizmetini yapmış,muaf veya tecilli olmak şartı vardı.

Sonuçlar açıklandığında müracaatımın iptal edilme sebebi Askerlik durumu şartı taşımadığım dan başvurum iptal edilmiştir.(Başvuru yaptığımda Askerdim ve Halen Askerim terhis olmadım).

20.03.2023 günü duyurularda yerleşen adaylardan istenilen belgeler arasında

Halen askerlik görevinde bulunan adaylar muhtemel terhis tarihlerini içerir bir dilekçeyi Genel Müdürlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığı?na göndermeleri gerekmektedir. Bu adaylar terhis tarihinden itibaren 30 gün içinde Genel Müdürlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığı?na veya kendilerine en yakın Bölge Müdürlüklerimize istenilen belgelerle birlikte başvurmaları halinde atama işlemleri gerçekleştirilecektir....

Ben Askerde olduğum için Askerlik şartları taşımadığım belirtiliyor başvurum iptal ediliyor ama, Askerde olanlardan belge istiyorlar.😟

Demirh4N
Aday Memur
27 Mart 2023 10:25

Yedek alımları ne zaman olur evrak teslimi bitiminden hemen sonramı yoksa belirli bir süre geçer mi

Çölltilkisi
Aday Memur
27 Mart 2023 11:00

+

Burakk42, 1 yıl önce

Merhaba. İstenen evraklar içerisinde sigorta döküm belgesi de isteniyor. Ben şuan hala çalışıyorum benim durumumda olan çok kişi vardır. Malum tam olarak ne zaman işe başlayacağımız da belli olmadığı için işten de çıkamıyoruz. Acaba vereceğimiz evrakla hala sigortalı bir işte çalışıyor görünmemiz sorun olur mu? Bir de evrakları teslim eden arkadaşımız varsa askerlik durum belgesi ve kariyer kapısı çıktısında düzensizlikler vardı askerlik durum belgesinde sevk ve terhis tarihi yazmaması ve kariyer kapısı çıktısında açılan sayfanın çıktısında bize ait olduğunu gösterir bir bilgi bulunmaması ve düzgün bir sayfa çıktı alınamaması gibi. Bu sorunları çözen olduysa paylaşırsa sevinirim

Toplam 159 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi