Editörler : E.Kayı Han
18 Ocak 2019 20:40

Disiplin affı istiyoruz.
Disiplin cezalarına af istiyoruz. Seçimler öncesi bazı çalışmalar vardı lütfen unutulmasın bu cezalar bizlere keyfi verildi. Gasp edilen haklarımızı geri almak istiyoruz.
24 Ocak 2019 19:10

Güncel

hizmetliyimdir
Aday Memur
25 Ocak 2019 21:46

disiplin afi ciksin

aacenk
Aday Memur
27 Ocak 2019 01:27

Güncel

orhun-10
Şube Müdürü
27 Ocak 2019 03:31

aynen katılıyorum.

borancan33
Aday Memur
27 Ocak 2019 08:02

Disiplin affı çıkmalı. Sonuna kadar destek

kidikayse
Memur
27 Ocak 2019 11:56

Yerel seçimler öncesi bütün sendikalar memurların arkasında olmalı.
borancan33, 5 yıl önce
Disiplin affı çıkmalı. Sonuna kadar destek

hizmetliyimdir
Aday Memur
27 Ocak 2019 14:06

Cezaevi af ve Memur disiplin afı birleştirildin af acil çıksın

gardiyan8523
Aday Memur
27 Ocak 2019 20:01

disiplin affı gerçekten istiyoruz yaklaşık 14 yıl önce çıktı bir çoğu insan ekonomik kriz yüzünden icralık olduğu ve icralık yüzünden kınama ve maaştan kesme cezası aldı bu yüzden görevden yükselme sınavlarına giremiyoruz bu da bizim için çok büyük bir engel bu konu için hükümetimizin destek bekliyoruz yapılacak bir sicil affı ile birçok insan görevde yükselme sınavına girmek için hak kazanacak

İftira Mektubu
Aday Memur
27 Ocak 2019 20:09

istiyoruz ama sesimizi duysunlar artık

27 Ocak 2019 20:22

Disiplin affini desteklemiyor um. Adil yargılama olsun. Suçsuz insanlar ceza almasını. Birde suç işlediği kesin sabit olanlara af gelmesin.

Tek Dileğim
Aday Memur
28 Ocak 2019 09:59

Saçma sapan sebeplerden üstlerin keyfi şekilde verdiği haksız cezalardan dolayı birçok insan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınava giremiyor bu yüzden disiplin affı çıkmasını istiyoruz sendikalarında bu konuya değinmelerini ve gerekli çalışma yapmalarını istiyoruz.

yeniuyeoldum12
Aday Memur
28 Ocak 2019 10:51

Gerekçesiz pek çok ceza var bunların affedilmesi gerekiyor.

kidikayse
Memur
28 Ocak 2019 18:24

İnşallah bir af çıkarda özlük haklarımızı geri alırız birde ahımız öfkemiz bir nepze diner. Çok canım yandı çok. Aylarca kendi kendime ALLAH' ım ben ne yaptım soruyorum onlar bir yol bulmuşlar her gün ağlayarak eve gider olmuştum sevgiyi mutluluğu elimden aldılar.
yeniuyeoldum12, 5 yıl önce
Gerekçesiz pek çok ceza var bunların affedilmesi gerekiyor.

kidikayse
Memur
28 Ocak 2019 18:29

Ben görevde yükselmeyi vaz geçtim, beni suç makinesi ilan ettiler polisin bana sorduğu soru ya karşılığım şu oldu silahım olsa vururdum onları iyiki silahım yoktu bir bayan olarak o kadar hirpalandimki 7 ay geçti ama onlara nefretim dinmiyor. AF CIKAR INSALLAH biraz rahatlarız.
Tek Dileğim, 5 yıl önce

Saçma sapan sebeplerden üstlerin keyfi şekilde verdiği haksız cezalardan dolayı birçok insan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınava giremiyor bu yüzden disiplin affı çıkmasını istiyoruz sendikalarında bu konuya değinmelerini ve gerekli çalışma yapmalarını istiyoruz.

kidikayse
Memur
28 Ocak 2019 18:35

HATSIZ AMIRLER TARAFINDAN MAĞDUR EDİLEN PERSONEL: bu sayfalardan sesimizi birlik içinde duyuralım. bizlere yaşatılan bütün kabusun haksızlıkların sonucunda verilen DİSİPLİN CEZALARINA AF GELMESİ talebini sendikalara şikayet lerimizi isteklerimizi yazalım. sendika sitesinde Iletişim bölümünde bir yorum yeri var oradan yaz gönder sürekli olarak bildirelim sesimiz duyulsun.

kidikayse
Memur
28 Ocak 2019 18:43

neden desteklemiyorsunuz, bana verilen cezanın sebebi yanimdaki bayanın odada işimi yaparken durup duruken ortada hiç bir şey yok ken offf başım şişti diye bagirmasi hemen odaya dalan müdür yardımcısı aha size soruşturma başlatiyorum dedi ve başlattı ne kadar ben suçsuzum dedimsede dinlemediler çünkü korumakta oldukları bu kadının terfi sıkıntısı yoktu benim gibi inmiş ineceği yere onun için sorun değildi ceza almak bana kasıtlı verildi bu ceza.
Tek Dileğim, 5 yıl önce

kidikayse
Memur
28 Ocak 2019 22:13

neden desteklemiyorsunuz, bizlere yapılanlar haksızlıklarla dolu ve keyfi kasıtlı ceza verildi. Bunlara af çıkmalı, inşallah af çıkarda mazlumların ahı yerde kalmaz.
Muhsinler ÖLMEZ4, 5 yıl önce

Disiplin affini desteklemiyor um. Adil yargılama olsun. Suçsuz insanlar ceza almasını. Birde suç işlediği kesin sabit olanlara af gelmesin.

Tek Dileğim
Aday Memur
29 Ocak 2019 08:59

ben destekliyorum yanlış okudunuz sanırım.

kidikayse, 5 yıl önce
neden desteklemiyorsunuz, bana verilen cezanın sebebi yanimdaki bayanın odada işimi yaparken durup duruken ortada hiç bir şey yok ken offf başım şişti diye bagirmasi hemen odaya dalan müdür yardımcısı aha size soruşturma başlatiyorum dedi ve başlattı ne kadar ben suçsuzum dedimsede dinlemediler çünkü korumakta oldukları bu kadının terfi sıkıntısı yoktu benim gibi inmiş ineceği yere onun için sorun değildi ceza almak bana kasıtlı verildi bu ceza.

Tek Dileğim
Aday Memur
29 Ocak 2019 09:04

sayın memurlar.net editörleri en son 14 sene önce çıkan disiplin affı ile ilgili sizinde yardımlarınızı ve haberlerinizi bekliyoruz.Biliyoruz ki her zaman haksızlığın karşısında duruyorsunuz ve gündeme getiriyorsunuz bu konuda da sizi yetkililere seslenmeye çağırıyorum.Bir çok insanı ilgilendiren bu mağduriyet artık giderilsin

kidikayse
Memur
29 Ocak 2019 23:27

Sayfada bulunan üyelere sesleniyorum lütfen hergün yazarmisiniz yerel seçimler öncesi sendikaların da bizlere destek olarak sesimizin daha çok duyulması acısından buralardan günü birlik DIZIPLIN AFFI ÇIKMASI YÖNÜNDE yazılarımızı yazalım.
Toplam 255 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi