Editörler : Pangaea
«163164165166167168169170171172173174»

ze191120
Aday Memur
27 Eylül 2019 11:57

inşallah beklenen SMS bugün gelir.

İkyiky
Aday Memur
27 Eylül 2019 12:01

Hayırlı, mübarek, mutlu bir cuma olsun inşallah

ze191120, 5 yıl önce
inşallah beklenen SMS bugün gelir.

nebilpacno
Aday Memur
27 Eylül 2019 13:42

depremden ölüp gidecez iski den hala ses yok

unicorn351
Aday Memur
27 Eylül 2019 15:17

Oncelikle surec basindan beri hic bir gruba uye olmadigimi kimseden bilgi almadigimi belirteyim. Sonrasinda bugun de bir haber gelmeyecegi belli sormak istedigim bu cuma haber gelecek diyen kisi veya kisiler "ya kusura bakmayin sizi umutlandirdik vebale girdik hakkinizi helal edin diyecek mi?

S.san
Kapalı
27 Eylül 2019 15:47

Bu hafta da olmadı önümüzde ki haftalara bakıcaz

Kerem Han Özdemir
Aday Memur
27 Eylül 2019 15:51

Kardeş var mı gelişme ? Yoksa ekim sonu mu diyeceksin? Ya da kasım başı mı? İnsanlara umut vererek kul hakkına girdin. Ben elçiyim diyerek bu işten sıyrılmak vicdanını rahatlatmasın.
mahchercity, 5 yıl önce

Kardeş ben burada yalan yanlış bilgi verip insanları umutsuzluğa sevkedenlere tepkim. Yok gs bitmemiş süreç marta uzayacakmış filan. Ben bu tür cahillere kibar olamam. Hee ne derim son sözüm kendi çamurunuzda boğulun. Bu hafta o sms gelince görüşürüz.

Field Engineer
Aday Memur
27 Eylül 2019 16:13

Bazı arkadaşlar kendilerinden çok emin bir şekilde konuşup insanlara umut veriyor sonunda hep hayal kırıklığı yaşanıyor. Burası elbette bir bilgi paylaşma platformu, birisi bir duyum aldığında bunu elbette paylaşabilir. Ancak kesin olacakmış gibi bir üslup kullanmak arkadaşları hayal kırıklığına uğratıyor ve bizi süreçte en cok zorlayan da bu.

unicorn351
Aday Memur
27 Eylül 2019 16:19

Kesinlikle oyle. Kimse kimsenin duyumuna yada fikrine laf dahi edemez etmemeli ama kesin konusmalar gercekten beklemekten usanan bizleri cok uzuyor

Field Engineer, 5 yıl önce

Bazı arkadaşlar kendilerinden çok emin bir şekilde konuşup insanlara umut veriyor sonunda hep hayal kırıklığı yaşanıyor. Burası elbette bir bilgi paylaşma platformu, birisi bir duyum aldığında bunu elbette paylaşabilir. Ancak kesin olacakmış gibi bir üslup kullanmak arkadaşları hayal kırıklığına uğratıyor ve bizi süreçte en cok zorlayan da bu.

gizemtrb
Aday Memur
27 Eylül 2019 17:52

Arkadaşlar benim sözlüm de sizin gibi bekliyor aylardır. Az önce beni aradı bir arkadaşının tanıdığı İSKİ de üstdüzey bir görevdeymiş ve alım iptal oldu demiş. Morali o kadar bozuldu ki. Bekleye bekleye yıprandık. Ya gerçekten bir şeyler yapmanın zamanı gelmedi mi. Kazanılmış bir hak var ortada ve 400 kişi bir olup hakkını arayamıyor. Bence hep birlikte olup yargı yoluyla hakkınızı aramalısınız

nebilpacno
Aday Memur
27 Eylül 2019 17:54

iptal mı olmuş, yalan haber

gizemtrb, 5 yıl önce
Arkadaşlar benim sözlüm de sizin gibi bekliyor aylardır. Az önce beni aradı bir arkadaşının tanıdığı İSKİ de üstdüzey bir görevdeymiş ve alım iptal oldu demiş. Morali o kadar bozuldu ki. Bekleye bekleye yıprandık. Ya gerçekten bir şeyler yapmanın zamanı gelmedi mi. Kazanılmış bir hak var ortada ve 400 kişi bir olup hakkını arayamıyor. Bence hep birlikte olup yargı yoluyla hakkınızı aramalısınız

gizemtrb
Aday Memur
27 Eylül 2019 18:02

Ben de inanmadım böyle bir saçmalık olmaz ama yine de siz hakkınızı aramadıkça aylarca bekleyeceksiniz gibi duruyor. Bence toplanıp birşeyler yapmanın vakti geldi
nebilpacno, 5 yıl önce

iptal mı olmuş, yalan haber

powerofdark
Memur
27 Eylül 2019 18:03

Buralar birazdan karışacak gibi.

Müh1557
Aday Memur
27 Eylül 2019 18:10

İptal edip merkezi alıma verseler de görsek kim hakkıyla giriyor

unicorn351
Aday Memur
27 Eylül 2019 18:12

sanmıyorum iptal gibi bir durumun söz konusu olacağını. diyelim ki edilecek kardeşim 1 yıl oldu bu yeni söylenecek şey mi adamı tefe koymazlar mı bu hangi ahlaka hangi mantığa sığar. yada yine diyelim iptal oldu başçavuşun eşeğiymiz biz insan bize bilgi vermez mi ? gibi sorular geliyor aklıma

gizemtrb, 5 yıl önce

bimühendisss
Aday Memur
27 Eylül 2019 18:23

sözlünüz niye bıraya yazmadıda siz yazıosunuz ve bizi okadar düşünüyosunuzki duyar duymaz yazıosunuz pek inandırıcı gelmedi kusura bakmayın
gizemtrb, 5 yıl önce

S.san
Kapalı
27 Eylül 2019 18:30

Ekrem İmamoğlu göreve geleli 4 ay oldu iptal edecek olsa şimdiye kadar ederdi.

powerofdark
Memur

Diyen de dıdısının dıdısı

bimühendisss, 5 yıl önce
sözlünüz niye bıraya yazmadıda siz yazıosunuz ve bizi okadar düşünüyosunuzki duyar duymaz yazıosunuz pek inandırıcı gelmedi kusura bakmayın

Myfulka
Aday Memur

Trol bu trol :-)

obeytas
Aday Memur
27 Eylül 2019 18:33

Arkadaslar, pazartesi günü İski müdürü ile iletişime girdik. Bize söylenen, alımlar olacak, güvenlik soruşturmaları gelir gelmez olumlu sonuçlananlar çağrılacak. Biraz sabır, dedi.

unicorn351
Aday Memur
27 Eylül 2019 18:36

teşekkürler bu tarz kesinlikten kaçınılan bilgi vermek için yapılan yorumlara denecek hiç bir söz yok sağ olun uğraşlarınız için. Allah razı olsun sizden

obeytas, 5 yıl önce

Arkadaslar, pazartesi günü İski müdürü ile iletişime girdik. Bize söylenen, alımlar olacak, güvenlik soruşturmaları gelir gelmez olumlu sonuçlananlar çağrılacak. Biraz sabır, dedi.

Toplam 3580 mesaj
«163164165166167168169170171172173174»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi