Editörler : E.Kayı Han

svs123
Yasaklı
13 Ocak 2023 22:59

İnşaallah senin arkadaşın haklıdır benimkiler yalancı çıkar
herky, 1 yıl önce
Benimde 10 yıllık meslektaşım var orda hayırlı olsun İKM kere dedı dün :)

askorozlu12
Aday Memur
13 Ocak 2023 23:08

İkmyi çekemeyenlerin hepsi hasetinden çatlasın.destek olanlar bunu bir adım olarak görenlerden de allah razı olsun. Eğer iptal olursa bir şekilde sizin yüzünüzden iban atarsanız kına hediye edicem

herky
Aday Memur
13 Ocak 2023 23:52

Haklı çıkma mevzusu değil Metin ortada gerisi hikaye ..Çok değil yakın zamanda promosyon konusundaki buraya yazılanları gördük.
svs123, 1 yıl önce
İnşaallah senin arkadaşın haklıdır benimkiler yalancı çıkar

ikm14
Aday Memur
14 Ocak 2023 00:10

göreceksin 66 gelmediğini burdan sana bizzat hatırlatacağım

Guardiyan66, 1 yıl önce

Her konunun altina ayni yorumu yapmissin ne bos insansin sen ya

birgaripikm
Aday Memur
14 Ocak 2023 00:18

Arkadaşlar gereksiz evhamlara kapılmayın CTE den kurumumuza bu hafta heyet geldi, kurumu ziyaret ettiler ve personelle oturup öğle yemeği yiyip muhabbet ettik yetkililer ikmler için ek ödeme hayırlı olsun dedi ve bununla sınırlı kalmayacak başka iyileştirmeler de olacağını söylediler diğer iyileştirmeleri bize söylemek düşmez bakanımız bizzat kendisi açıklayacak dedi ve bir gün sonra şehitlik haklarının bize de verileceğini söyledi bence boş yere olumsuz yorum yapan ümitsiz vakaları çok ciddiye almayın derim çok yakında güzel haberler alacağımızı düşünüyorum.

ikm14
Aday Memur
14 Ocak 2023 00:23

gardiyan 66 sen böyle meslek hayatında kaç kere böyle konular ile karşılaştın 2014 senesinde dış güvenlik gelecek denildi ne oldu, 3600 ek gösterge bile vermediler. ekimde söylenen kadro mevzusu bile hala açıklık kazanmış değil , tayin istediğinde diğer meslek gruplarının bir ay içerisinde tayinleri belli olurken senin neden üç buçuk ayda belli oluyor. daha ne yazayım 22 yıla sığdıramadığım bir çok konu görüşüldü ne oldu, ne geldi , ne aldık neredeyse emekli olacağım bir şey yok ortada bu da sana tavsiyem olsun , görürsün meslek hayatında.

Guardiyan66, 1 yıl önce

Her konunun altina ayni yorumu yapmissin ne bos insansin sen ya

İnfaz4206
Kapalı
14 Ocak 2023 00:24

Zaten Bakan Beyin dediği şu millet buna odaklanamamis kardeşim canlı yayında Şehitlik ve Gazilik makamının verilmesi ve bunun gibi bazı değişik maddeler var dedi yani yok söyle böyle diyen kişi emin olun sivil memurdur benimde inancım tam gelicek bu sefer
birgaripikm, 1 yıl önce
Arkadaşlar gereksiz evhamlara kapılmayın CTE den kurumumuza bu hafta heyet geldi, kurumu ziyaret ettiler ve personelle oturup öğle yemeği yiyip muhabbet ettik yetkililer ikmler için ek ödeme hayırlı olsun dedi ve bununla sınırlı kalmayacak başka iyileştirmeler de olacağını söylediler diğer iyileştirmeleri bize söylemek düşmez bakanımız bizzat kendisi açıklayacak dedi ve bir gün sonra şehitlik haklarının bize de verileceğini söyledi bence boş yere olumsuz yorum yapan ümitsiz vakaları çok ciddiye almayın derim çok yakında güzel haberler alacağımızı düşünüyorum.

svs123
Yasaklı
14 Ocak 2023 00:27

Aslan sen nerde çalışiyosun cte de bakanlıktan takip ediyor sureci yok heyet gelmiş de yoo su da ne gereksiz adamlar var arkadaş bende İKM yım böyle dediler dedim bin tane yorum harbiden bu bakanlıktaki çalışanlar tam esgal kaç yorum yaptık keşke gelse keşke hatta konu açınca yazdım kızdım bu bu sebenten bize öyle dediler dedim siz bir istiyorsaniz ben bin istiyorum hakların gelmesini bakan bey de zaten size heyet gelmesini bekledi açıklama yapmak için heyeti takip etti koskoca bakan
birgaripikm, 1 yıl önce

svs123
Yasaklı
14 Ocak 2023 00:34

Birde bu çıktı sivil memur olayı üniformalı olayı yarın inşallah paket geçer gecsede gecmessede herkes iş yerinde yüzyüze bakacak.. ilk okulda ki FB GS futbol dalaşı gibiı sivil üniforma işinize bakın gelirse harika olur herkese gelsin ikm ye gelirse sivilin zourna gitmesin sonuçta kimseyi memnun edemez devlet yetkilileri bu sefer herkese gelse emin olun su formda başka bakanlıklar bize hani diyecek onlarla aynı kavgalar olacak yani mantık bu olduğu sürece kimse bize bişey vermez 3 verseler yarın şuna 4 verdiler diyip tekrar yaygara kopacak
İnfaz4206, 1 yıl önce
Zaten Bakan Beyin dediği şu millet buna odaklanamamis kardeşim canlı yayında Şehitlik ve Gazilik makamının verilmesi ve bunun gibi bazı değişik maddeler var dedi yani yok söyle böyle diyen kişi emin olun sivil memurdur benimde inancım tam gelicek bu sefer

birgaripikm
Aday Memur
14 Ocak 2023 01:20

Harbiden bakanlıkta eşgal tipler var ya cidden adam gelmiş bana nereden bilecekler diyor nerede çalışıyorsun diyor cezaevinde çalışmasam bu konu hakkında ne diye yorum yapayım hemşehrim senden önce haberleri olacakları kesin değil mi hakimden savcıdan iyi biliyormuş beyfendi anca kendinizi yiyin bu meslektekiler başka bir şey de yapmayın ne bu çirkeflik hemen saldırma isteği canınız mı sıkılıyor da bu kadar herşeye karşı geliyorsunuz
svs123, 1 yıl önce
Aslan sen nerde çalışiyosun cte de bakanlıktan takip ediyor sureci yok heyet gelmiş de yoo su da ne gereksiz adamlar var arkadaş bende İKM yım böyle dediler dedim bin tane yorum harbiden bu bakanlıktaki çalışanlar tam esgal kaç yorum yaptık keşke gelse keşke hatta konu açınca yazdım kızdım bu bu sebenten bize öyle dediler dedim siz bir istiyorsaniz ben bin istiyorum hakların gelmesini bakan bey de zaten size heyet gelmesini bekledi açıklama yapmak için heyeti takip etti koskoca bakan

horageçti
Şef
14 Ocak 2023 05:25

Düzelü be

Kitapkurdu55
Aday Memur
14 Ocak 2023 07:42

İkm'lere ek gösterge kesinlikle verilmeli. Diğer çalışan memurlara da hakları verilmeli. Önce tüm bakanlık çalışanları hak arama konusunda birlik olmalı. Kimseye hasedle bakılmamalı. Unutmayın ki ülkemizde memur ücretleri yoksulluk sınırının altında. Her zaman ileriye doğru adımlar atılmalı. Ayrıca Hak verilmez,alınır...

TR Cumhuriyet
Yasaklı
14 Ocak 2023 09:35

Başlık sahibi arkadaş, kusura bakma bireysel kimseye yazma huyum yoktur ama;

Daha önce de içi boş başlıklar açtığını gördüm senin. Profiline giren de görür zaten. Duyumlarınız, sallamalarınız, işkembenizden gelen sesler..vs üzerine başlık açmayın artık lütfen..!

sungurlar
Şube Müdürü
16 Ocak 2023 11:13

Biz kendi kendimizi kendimiz yakıyoruz ikm yezam yapılacak adliyeye niye yok öbürü çalar ben aşcıyım bana yine yok diğeri çıkar ben Şöförüm bana niye yok bizim kendimizi çekememezliğimiz olduğu sürece bize kimse birşey vermez şuanda olacağı gibi ikm liler birşey verilecekse diğer ünvanda ki arkadaşlar bunu emsal gösterip daha sonra iyileştirme yapıldıktan sonra onlar da haklarını arayabilir ozaman da haklı sebepleri olmuş olur emsal göstererek ancak ufacık bir söylentide bunu çekemeyen diğer ünvanların diş göstermesi olduğu sürece bakanlık bünyesi altında çalışan (hakim savcı ) hariç kimseye birşey vermezler bizde daha burada çok klavye kahramanlığı yaparız kendi kendimizi omdan sonra da 10 milyon tweet de atılsa fayda etmez herkesin yaptığı işin kendine has zor yanları var ancak ikm lilerin yaptığı iş kadar değil bunu burada tartışmak bile saçmalık bunu kabullenip sağ sola dilekçe yazmazsanız elbet bir gün sizde haklarınızı alırsınız başka hiç bir kurum bu şekilde çocukça şeyler yapmaz seviyeye koruyalım arkadaşlar bir hak verilecekse bırakın birilerine verilsin devamı gelir şimdidenhırlarsanız kimseye birşey vermezler ve haklılarda vermemek konusunda bizim bizden başka dostumuz yok arkadaşlar

hkn000064
Memur
16 Ocak 2023 13:56

bu iyileştirme konusundan bir tek bizim haberimiz var galiba.

zira hiç bir haber sitesinde görmedim daha.

İnfaz4206
Kapalı
16 Ocak 2023 14:19

Valla Bakan Bey 7. Yargı paketinden bahsetmiş ama içim ürperiyor bu eski memurlar yok gelmez yok alamayız abi bi geleydi de alaydik...

4125
Aday Memur
16 Ocak 2023 15:12

bakan seçimden önce çıkacak diyor malesef aynı bizim dış güvenlik gibi olucak

meemur42
Aday Memur
16 Ocak 2023 15:31

onu bunu bilmem gardiyana iyileştirme yoksa oy da yok

anil2259
Aday Memur
16 Ocak 2023 15:42

Ağlama odasi buradi değil kardeş yanlış geldin uza. Gardiyanlarin yaptigi isin yaninda aldikları ücret cok cok az bilip bilmeden konuşma

dmrdyb
Aday Memur
16 Ocak 2023 15:48

İKM değilsin değilmi hadi itiraf et
Toplam 99 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi