Editörler : F16 Gökçen
«567891011121314151617

xrepla
Memur
24 Mart 2012 00:48

dostum sadece benim yazdıklarımı oku aradığın cevabı bulacaksın bu yoldan geçtim zarar da ettim inan kimsenin umrunda değil.

xrepla
Memur
24 Mart 2012 00:55

sayfa 15-20 arasında yazdıklarımı oku cevabını bulacaksın

scldumanoglu
Aday Memur
04 Nisan 2012 21:02

Kafama sorulan soruları sordum, hala biraz şüphe var içimde ama devam etmeye karar verdim, bakalım neler olacak

merpet
Aday Memur
17 Nisan 2012 13:59

arkadaşlar teletrade ile ilgili son durum nedir. devam ediyormu?

merpet
Aday Memur
27 Nisan 2012 11:36

buralar iyice terkedildi galiba

Reyess
Şef
17 Eylül 2012 17:26

bende az once arandım bu fırma tarafından antalya subesı ıcın kucuk bı arastırma yapayım dedım ama burada yazılanları okuyunca tekrardan vaz gectım gorusmeyede gıtmeyecegım...yırum yazan herkese tesekkurler..

rain-ank
Aday Memur
23 Eylül 2012 12:14

ankara cinnah caddesindeki adını 'parite' olarak değiştirmek zorunda kalmış şirkettir.Sosyal medyanın gücü bu olsa gerek.Eğer bunu bilseydim görüşmelerine gitmezdim ama gitmiş bulundum. Ne yaptıklarını bilmeyenler icin oldukca güven verici ve pozitif bir ofis atmosferine sahiptir.Aylardır hala sözde iş alımı yapmaktadır.merak ettiğim işe alıcam dediği personele bile bilgi vermeyen kişilerin finans konusundaki bilgileri ne kadar güvenilir tartışma konusudur.

Parite şu anda tele trade

adından bile bahsetmemekte, mevcut ödülleri (güvenilirliği tartışmalı olsa da) bile pariteeğitim almış gibi anlatmaktalar.bu yorumdan sonra yine tabelası degişir mi ya da cinnah 12|4 den başka yere taşınırlar mı diye merak etmekteyim.?

29 Eylül 2012 20:41

Arkadaşlar bir dost tavsiyesi: sakın ama sakın gitmeyin... sizi aradıklarında ya da görüşmeye gittiğinizde veyahut onlarla herhangi bir şekilde iletişime geçtiğinizde, bu yaptıklarının ayıp ve sahtekarlık olduğunu belirtip uzaklaşın...

dilyas
Kapalı
19 Ekim 2012 00:20

şimdi kariyer net yenibiriş.com larda şirket bilgileri gizli olarak ilan veriyo çakallar

07 Aralık 2012 18:34

Tekrar ediyorum, sakın ama sakın gitmeyin ve bu piyasaya da bulaşmayın. Kendinizi ve size güvenen in

yenuse
Aday Memur
28 Haziran 2017 18:45

Sizden özür diliyorum.Daha önce bu firmanın şubesinde çalıştığım için buraya yıllar önce yalan dolu mesajlar atmıştım.Çalıştığım yeri yanlış da olsa korumak ve ekmeğimden olmamak adına.Ama aradan geçen uzun yıllara rağmen pişmanlığım ve vicdan azabım dinmedi.Beni affedin ne olursunuz.Böyle çalışan firmalara da itibar etmeyin.Kafanızda şüphe varsa bile o sizin için yeterlidir.Böyle forumlarda tek tük olumlu yazanlar da benim gibi yavşak çalışanlarından başka bir şey değildir.İş arayan insanları kullanıp akrabalarına veya dostlarına firmaya ve forex piyasasına para yatırmalarını sağlamak amaç.Eğitim için ödediğiniz ücretin pek getirisi yok firmaya.Onlarla sadece ofisin temel giderlerini karşılıyorlar.Asıl amaç nadir de olsa iş arayanların çevresindeki potansiyel yatırımcıları yani keklikleri avlamak.Forexte zarar çok sıktır.Teminatı ve marjı iyi ayarlayamaz ve hırsına yenik düşersen yatırım günler hatta saatler içinde yok olup gider gözlerinizin önünde.Sizden yeniden af diliyorum.Hoşçakalın.

Alyansını satan adam, 11 yıl önce

Tekrar ediyorum, sakın ama sakın gitmeyin ve bu piyasaya da bulaşmayın. Kendinizi ve size güvenen in

Toplam 331 mesaj
«567891011121314151617

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi