Editörler : crops35
18 Ocak 2021 20:06

vhki mi memur mu?

vhki mi memur mu?

gökaym
Aday Memur
18 Ocak 2021 20:40

Oncelikle aynı işi yaparsınız ikiside genel idari hizmetler sınıfı ancak vhki de 30-40 lira fazla maaş söz konusu emeklilikte de keza avantaj olur birde kadro derece atamanizda norm kadroya gore daha avantajlı vhki... avantaj sırası yaparsak buyukten kucuge bilgisayar işletmenivhkimemur

TARIK AKÇALI
Aday Memur
18 Ocak 2021 21:51

Merhaba.Halen Milli Eğitim Bakanlığı hizmetli kadrosunda engelli memur olarak çalışmaktayım. 2020 ekpss de tercih sonucu başka ilde Milli Eğitim Bakanlığı VHKİ olarak atanırsam dilekçe yazarak tekrar kayseriye VHKİ olarak gelebilir miyim? Gelememe durumunda yeni atandigim göreve başlamazsam mevcut hizmetliligime devam edebilirmiyim?

Nurtens
Aday Memur
18 Ocak 2021 22:46

Ne gibi avantajlar vardır açıklayabilir misiniz? Bir de işiçleri bakanlığında çalışmak nasıldır bir bilginiz var mı? tayin vs.

gökaym, 3 yıl önce

Oncelikle aynı işi yaparsınız ikiside genel idari hizmetler sınıfı ancak vhki de 30-40 lira fazla maaş söz konusu emeklilikte de keza avantaj olur birde kadro derece atamanizda norm kadroya gore daha avantajlı vhki... avantaj sırası yaparsak buyukten kucuge bilgisayar işletmenivhkimemur

Nurtens
Aday Memur
18 Ocak 2021 22:50

Meb tayin konusunda çok iyi olduklarını söylüyorlar gerisi hakkında bir bilgim yok

TARIK AKÇALI, 3 yıl önce

Merhaba.Halen Milli Eğitim Bakanlığı hizmetli kadrosunda engelli memur olarak çalışmaktayım. 2020 ekpss de tercih sonucu başka ilde Milli Eğitim Bakanlığı VHKİ olarak atanırsam dilekçe yazarak tekrar kayseriye VHKİ olarak gelebilir miyim? Gelememe durumunda yeni atandigim göreve başlamazsam mevcut hizmetliligime devam edebilirmiyim?

umut1982umut
Aday Memur
19 Ocak 2021 19:41

Kaç puan aldınız ve ne mezunusunuz?
Nurtens, 3 yıl önce

Meb tayin konusunda çok iyi olduklarını söylüyorlar gerisi hakkında bir bilgim yok

Sllue-
Aday Memur
19 Ocak 2021 22:58

Sekreter bu sıralamada nerede rica etsem cevaplar mısınız

gökaym, 3 yıl önce

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi