Editörler : Pangaea
«167168169170171172173174175176177178179

powerpuffboy
Aday Memur
01 Ekim 2019 04:41

Utanmazlıkta zirve🙄Eylül başı memuruz kesin bilgi dedin ki daha once de her ay Bı tarih verdin. Bugun gelmiş göreceksiniz hersey dedığm gibi diyorsun. Hiçbişey bilginin yok boş beleş bir inansın kadir. Önünde sonunda memur olduğumuzda işte bak ben demiştim dicen🤣hani Eylül biterse eylem planı yapıyordun ibb nin önünde kostumler bile hazırdı gruba resmını de atmıştın medya zaten seni bekliyordu. Abilerin telefonun ucundaydı. Bekliyoruz yiğido🤣

powerpuffboy
Aday Memur
01 Ekim 2019 04:47

Yine arkamıza mı yaslanalım :)))) ne değişik insanlarsınız Allah aşkına. Bu ülke sorgusuz itaatten çok çekti görünen o ki hala performans yüksek

Basmimar, 5 yıl önce

Bir geliyorsun pir geliyorsun ;)

Son güzel haberi kim söyleyecek, kim dile getirecek bilmiyorum.

Keşke haberi alan kişi yazsa buraya, nasılsa artık her şey tamam.

powerpuffboy
Aday Memur
01 Ekim 2019 04:58

Teyitsiz bilgi vermem! "Eylülde iş başı yapmayalım eylem planım hazır" Bu söz kime ait?

mahchercity, 5 yıl önce

Yoklugumda baya akbabalar basimda dolasmis yorumlarda bunu goruyorum. Teyitsiz bilgi vermem beni bilen bilir, kazanamayanlar bile saygi duyar ki cogu su beni elestirenlerden daha delikanlidir. Bizim ekibimiz diger gruplari kapadi evet cunku her onune gelen teyitsiz bilgiler paylaşıp surece zarar veriyordu. Daha iki gun once iskide bir iscinin lafina bakip iptal olduguna inanmanizda ne kadar dogru karar verdigimizi gosteriyor. Beni elestirenler kim onlari da biliyorum. Mesela power off dark denilen karaktersiz. Tam üc gruptan kovuldu ben ise onu hic grubumuza almadım. Ismi soy ismi herseyi var bizde. Digerlerinin yazdiklarini ise cehaletlerine veriyorum. Eylulde bu surec biter demistim bugun bittigi mujdesini aldık. Siz burada hala gs bitip bitmedi mi tartismaya devam edin.haa son olarak aranizda kazanamayanlar var kazansi rolu yapip bize camur atan :) ne yazarsanız umrumuzda değil.. hiç farketmez, hiç rahatsiz etmez, bazi gercekleri hic degistirmez. Sonuc olarak ben kimseye hakaret etmem. Ama karaktersizlik yapani da affetmem. Bu yuzden onlar burada aleyhime atip tutarlar. Son kez söylüyorum surec bitti. Yakinda lafima gelirsiniz. Iptal ihtimali yok😊

powerpuffboy
Aday Memur
01 Ekim 2019 05:23

Ve ayrıca grubu teyitsiz bilgiden oturu dağıtmadın.memurlarnette senın verdiğin bilgiler paylaşılıyor bu da surece zarar verıyo dıyerek dağıttın.oysa sıkıntı artık sana inanılmamasıydı. Hem senın verdiğin bilgiyi iskiyi aradığımzda zaten verıyolar:)

Basmimar
Memur
01 Ekim 2019 07:41

Sana mı teyit ettireceğiz kardeş hayırdır?

Uyku bir türlü tutmamış belli ki sindirememissin. Yoksa sen kazanamayanlardan mıydın? Yeni dava planınız nedir?

Ayrıca, şuraya mı yaslanalim buraya mı yaslanalim. Benim bir yere yaslanacagim yok, yaslan diyen de yok. Aman ha sen sen ol, yaslandigin yere dikkat et, sonrası malum ;)

İskiyi arayıp insan kaynaklarına bağlanınca süreç devam ediyor dışında bilgi alan oldu mu? He eğer ki aldıysan helal olsun, söyle de bilelim adam görelim yigido amaa almadiysan sen anladın onu ;)

powerpuffboy, 5 yıl önce

Yine arkamıza mı yaslanalım :)))) ne değişik insanlarsınız Allah aşkına. Bu ülke sorgusuz itaatten çok çekti görünen o ki hala performans yüksek

powerpuffboy
Aday Memur
01 Ekim 2019 09:57

o kadar terbiyeden uzak bir uslubun varki Allah hidayet versin demekten başka ve yetiştirene üzülmekten başka yapacağım birşey yok senin için yazık.arkanıza yaslanın rahat olun tatile gidin eylülde memuruz olmazsa eylem yapcam diyen sendin.kime teyit ettirelim sana mı:)senin sözde teyit ettirdiklerin bugune kadar çıkmadı:) sen de bugune kadar insan kaynaklarının söylediği 'süreç devam ediyor iptal söz konusu değil'den başka bişey diyemedınki.sadece bilginin sonuna başına bitakım isimler ekleyip ve kendi fikirlerini önemli mevkilerdeki insanlardan duymuşşun gibi aktardın.

bir de uyuyamamışşın demişsin biz müslümanlar o saatte sabah namazına kalkıyoruz:)güne başlıyoruz.kusur aramaya kulp takmaya çalışmaktan ne yazdığını düşünemiyorsun artık.allah yardımcın olsun:)

Basmimar, 5 yıl önce

Sana mı teyit ettireceğiz kardeş hayırdır?

Uyku bir türlü tutmamış belli ki sindirememissin. Yoksa sen kazanamayanlardan mıydın? Yeni dava planınız nedir?

Ayrıca, şuraya mı yaslanalim buraya mı yaslanalim. Benim bir yere yaslanacagim yok, yaslan diyen de yok. Aman ha sen sen ol, yaslandigin yere dikkat et, sonrası malum ;)

İskiyi arayıp insan kaynaklarına bağlanınca süreç devam ediyor dışında bilgi alan oldu mu? He eğer ki aldıysan helal olsun, söyle de bilelim adam görelim yigido amaa almadiysan sen anladın onu ;)

Basmimar
Memur
01 Ekim 2019 10:44

İlk olarak, nerede demişim arkanıza yaslanın vb. şeyler, bir yer bir örnek gösterebilir misin?

Müslüman iftira etmez kardeş, seni yetiştirenler yalan nedi, gerçek nedir, uydurma nedir kısmını atlamışlar sanırım. Yaş kemale ermemiş anlaşılan.

Bir diğeri, ülkenin doğu sınırlarında imsak vakti 04.35 civarlarında kardeş, 04:41'de yazmışsın ki eğer o sınır bölgesinde yaşıyorsan, he ezan vakti biliyorsun imsaktan daha sonra oluyor. Allah kabul etsin diyelim.

Şayet gerçekten müslüman olan tek kimse yok ki böyle abuk subuk '' biz müslümanlar'' diye yanıt versin. He eğer ki doğu sınırlarında değilsen kardeş, istanbul ve çevresindeki boylamlardaysan bizi yemişsin, sabah vakti girmemiş demektir. Artık nerenin sabahı için kalkmışsın orası sende sakli.

Hem iftira atıyorsun hem de biz müslümanız diyorsun. Bu nasıl bir karakter kardeş? Hadi buna cevap ver de mükemmel müslümanlığını tekrar seyredelim.

powerpuffboy, 5 yıl önce

o kadar terbiyeden uzak bir uslubun varki Allah hidayet versin demekten başka ve yetiştirene üzülmekten başka yapacağım birşey yok senin için yazık.arkanıza yaslanın rahat olun tatile gidin eylülde memuruz olmazsa eylem yapcam diyen sendin.kime teyit ettirelim sana mı:)senin sözde teyit ettirdiklerin bugune kadar çıkmadı:) sen de bugune kadar insan kaynaklarının söylediği 'süreç devam ediyor iptal söz konusu değil'den başka bişey diyemedınki.sadece bilginin sonuna başına bitakım isimler ekleyip ve kendi fikirlerini önemli mevkilerdeki insanlardan duymuşşun gibi aktardın.

bir de uyuyamamışşın demişsin biz müslümanlar o saatte sabah namazına kalkıyoruz:)güne başlıyoruz.kusur aramaya kulp takmaya çalışmaktan ne yazdığını düşünemiyorsun artık.allah yardımcın olsun:)

dogan3441
Kapalı
01 Ekim 2019 11:31

Hocam boşver ya kime neyi anlatmaya çalışıyorsun. Sürecin bittiğini artık herkes biliyor. İçlerinde kendini prens prenses sanan havadan bile nem kapanlar var. Boşver yazsin dursunlar. Sana sallayan kişi şimdi evinde sevincinden havalara uçuyor:))))))))))))

Basmimar, 5 yıl önce

İlk olarak, nerede demişim arkanıza yaslanın vb. şeyler, bir yer bir örnek gösterebilir misin?

Müslüman iftira etmez kardeş, seni yetiştirenler yalan nedi, gerçek nedir, uydurma nedir kısmını atlamışlar sanırım. Yaş kemale ermemiş anlaşılan.

Bir diğeri, ülkenin doğu sınırlarında imsak vakti 04.35 civarlarında kardeş, 04:41'de yazmışsın ki eğer o sınır bölgesinde yaşıyorsan, he ezan vakti biliyorsun imsaktan daha sonra oluyor. Allah kabul etsin diyelim.

Şayet gerçekten müslüman olan tek kimse yok ki böyle abuk subuk '' biz müslümanlar'' diye yanıt versin. He eğer ki doğu sınırlarında değilsen kardeş, istanbul ve çevresindeki boylamlardaysan bizi yemişsin, sabah vakti girmemiş demektir. Artık nerenin sabahı için kalkmışsın orası sende sakli.

Hem iftira atıyorsun hem de biz müslümanız diyorsun. Bu nasıl bir karakter kardeş? Hadi buna cevap ver de mükemmel müslümanlığını tekrar seyredelim.

EkonomistAdam
Aday Memur
01 Ekim 2019 11:44

Algı kasan nonoşları bizlere gösterdiğin için teşekkürler..

Emmawatson, 5 yıl önce

Yalnız bu eski bir bilgi artık. Şuan için öncelik, 6 mayıs seçim iptalinden 23 haziran seçimine kadar geçen sürede işe alınan 2500 kişiyi incelemek ve usülsüzĺeri temizlemek. Sıra iski alımına gelene kadar yaşlanmayın buralarda.

Size şunun gibi boş bilgiler verilmiş olabilir.

-Bayrama kadar kesin başlarız ikramiyeyi alırız.

-Bayramdan sonraki hafta başlıyoruz kesin.

-Bayramdan sonraki ilk pazartesi gibi gibi boş bilgilere kanmayınız birbirinizi ailenizi kandırmayınız..

powerpuffboy
Aday Memur
01 Ekim 2019 11:52

ne boş adamsın nelerle uğraşmış memleketimin imsağına bakmıssın bana sorsan derdim sana ezandan erken kalktığımı. musaden varsa okuduğum bişeyler varda erken kalkıyorum oyuzden.öncesinde sana hesap vermediğim için affet reyiz:)))) acınacak haldesin.doğan ay şey kadir ay pardon önlisanslı başmimar:):):):)

ben iftira atmam arkanıza yaslanın eylülde memursunuz mahalle baskısına karşı eylülde başlıyoruz diyin en fazla eylüle kadar uzar kesin bilgi diyen sen değilmiydin

onu bunu bırakta kostümlerin hazırdı eylem yapıyodun eylüle kadar zaman tanımıştın noldu o iş:):):):)

özelden boşver o çapsızı vs yazan arkadaşlar için dipnot: sen sussaydın ben sussaydım nasıl çıkardı kadirin foyası meydana;)

Basmimar, 5 yıl önce

powerpuffboy
Aday Memur
01 Ekim 2019 11:54

kendi kendine cevap vermen kadir:):):):):):) senin yüzünden işten atılcamha:)acayip güldürdün beni saol:):):)):

dogan3441, 5 yıl önce

Hocam boşver ya kime neyi anlatmaya çalışıyorsun. Sürecin bittiğini artık herkes biliyor. İçlerinde kendini prens prenses sanan havadan bile nem kapanlar var. Boşver yazsin dursunlar. Sana sallayan kişi şimdi evinde sevincinden havalara uçuyor:))))))))))))

EkonomistAdam
Aday Memur
01 Ekim 2019 11:59

--- lalesi olarak ortaya çıktı bence o :D

Kim bilecek bakalım boşluğa ne gelecek :D

Algıyı kastı kastı bi baktı -Allah razı olsunlar az geliyor, kimsede inanmıyor dedi dağılalım :D

Adamın taktik belliydi. Bugün olacak olmadı yarın. O da olmazsa ertesi gün kesin. Ah ABDÜL ahh :D

powerpuffboy, 5 yıl önce

ne boş adamsın nelerle uğraşmış memleketimin imsağına bakmıssın bana sorsan derdim sana ezandan erken kalktığımı. musaden varsa okuduğum bişeyler varda erken kalkıyorum oyuzden.öncesinde sana hesap vermediğim için affet reyiz:)))) acınacak haldesin.doğan ay şey kadir ay pardon önlisanslı başmimar:):):):)

ben iftira atmam arkanıza yaslanın eylülde memursunuz mahalle baskısına karşı eylülde başlıyoruz diyin en fazla eylüle kadar uzar kesin bilgi diyen sen değilmiydin

onu bunu bırakta kostümlerin hazırdı eylem yapıyodun eylüle kadar zaman tanımıştın noldu o iş:):):):)

özelden boşver o çapsızı vs yazan arkadaşlar için dipnot: sen sussaydın ben sussaydım nasıl çıkardı kadirin foyası meydana;)

Basmimar
Memur
01 Ekim 2019 12:09

Ne olduğun ortada kardeş, senin gecen sabahın şaşmış, aklın şaşmış kendi kendine sallar hale gelmissin.

Eğitim seviyeden dem vurursan ezilirsin aman diyeyim. Çok merak ettiysen söyleyeyim ama Yıldız Teknik Mezunuyum, İki Yüksek Lisansim var ve emin ol sadece iş tecrübelerim tokatlar :D insan kendini ovmemeli lakin istedin bunu.

Hadi sana hayirli işler şimdi.

Kazanamayan diğerlerini de al yeni dava için koştur.

powerpuffboy, 5 yıl önce

Basmimar
Memur
01 Ekim 2019 12:26

Ayrıca gerçek müslümanız diye nam salıyorsun ya hani ortalıkta, nelerle uğraşmışsın demişsin ya küçük kardeş bak şunu da öğren;

Yaşadığım yerde imsak ve güneş vakitlerini zaten biliyorum, araştırmadım ve buna göre de hangi enlemde ve boylamda güneşin kaçta doğdunu, imsağın ne olacağını senin akıl yetinin hesaplayamadığı basit usul matematik bilgim ile yaklaşık 1 sn.de edindim. Bunun gibi şeyleri sen belki araştırıp, uğraşıp bulabilirsin tabi. İnsan neyi araştırır kardeş? Bilmediklerini, öğrenmek istediklerini, akıl yetisinin yetmediklerini.

Hadi sana boş günler.

powerpuffboy, 5 yıl önce

unicorn351
Aday Memur
01 Ekim 2019 12:28

amacım eleştirmek değil yanlış anlaşılmasın lütfen sürecin bittiğini herkes biliyor demişsiniz ..resmi bir haber ulaşmadan yani işe şu zaman başlayacaksınız diye, nasıl süreç bitmiş oluyor bunun işareti nedir ? teşekkürler

dogan3441, 5 yıl önce

dogan3441
Kapalı
01 Ekim 2019 12:45

Şekil A: Kendini prens prenses sanan, havadan nem kapan bir kişi

:))))))))))))))))))

powerpuffboy, 5 yıl önce

kendi kendine cevap vermen kadir:):):):):):) senin yüzünden işten atılcamha:)acayip güldürdün beni saol:):):)):

powerpuffboy
Aday Memur
01 Ekim 2019 13:21

bir de garibim kendini çok zeki sanıp imsak vakitlerime falan bakıp erken kalkmamı yorumlamış:)çocuk yine kendinden emin bi şekilde yazıp doldurup yine yeni yeniden fos çıkmış:))))

EkonomistAdam, 5 yıl önce

--- lalesi olarak ortaya çıktı bence o :D

Kim bilecek bakalım boşluğa ne gelecek :D

Algıyı kastı kastı bi baktı -Allah razı olsunlar az geliyor, kimsede inanmıyor dedi dağılalım :D

Adamın taktik belliydi. Bugün olacak olmadı yarın. O da olmazsa ertesi gün kesin. Ah ABDÜL ahh :D

powerpuffboy
Aday Memur
01 Ekim 2019 13:23

ve kadir İNSAN KENDİNİ ÖVMEMELİ dedi :):):):)

Basmimar, 5 yıl önce

Ne olduğun ortada kardeş, senin gecen sabahın şaşmış, aklın şaşmış kendi kendine sallar hale gelmissin.

Eğitim seviyeden dem vurursan ezilirsin aman diyeyim. Çok merak ettiysen söyleyeyim ama Yıldız Teknik Mezunuyum, İki Yüksek Lisansim var ve emin ol sadece iş tecrübelerim tokatlar :D insan kendini ovmemeli lakin istedin bunu.

Hadi sana hayirli işler şimdi.

Kazanamayan diğerlerini de al yeni dava için koştur.

Basmimar
Memur
01 Ekim 2019 13:27

Boş havlayan it, aslan görünce kuyruğunu bı tarafına sokarmis.

Sen de o misal, verecek cevap bulamayınca lay lay lom na na na.

Adam zannedip adama yazar gibi yazdık biz de. Madam olduğunu bilseydik ona göre tavır takinirdik. Neyse geç olsun güç olmasın, senin gibisiyle muhatap olunmaz onu anladık, yüzüne tukurulse gülersin.

Bu arada çocuk vb. hitabet ettiklerine dikkat et olur mu? Karşılaşınca abi demeyesin kurumda.

powerpuffboy, 5 yıl önce

bir de garibim kendini çok zeki sanıp imsak vakitlerime falan bakıp erken kalkmamı yorumlamış:)çocuk yine kendinden emin bi şekilde yazıp doldurup yine yeni yeniden fos çıkmış:))))

çatlakpanda
Şube Müdürü
01 Ekim 2019 13:45

Şu alım olsa da siz de kurtulsanız biz de. Seviyesiz yorumlarla doldu forum.
Toplam 3580 mesaj
«167168169170171172173174175176177178179

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi