Editörler : Pangaea
13 Şubat 2018 10:32

Çarşamba mi açıklanacak

Bununla ilgili duyum aldığını söyleyenler var. Bilgisi olan var mı?

13 Şubat 2018 11:30

Guncel

snatch1
Memur
13 Şubat 2018 11:43

20bin mi açıklanacakmış?hiç sanmıyorum.

ulashserdar
Daire Başkanı
13 Şubat 2018 12:02

Bilmiyorum 20 bin mi 25 bin mi, bi kaç başlıkta dikkatimi çekti. Bilen varmı yada aslı varmı diye merak ediyorum.

birgaripepsilon
Kapalı
13 Şubat 2018 12:10

Valla içimde heyecan bile kalmadı bunalttılar bizi.her gün bunu düşünmekten başım uyuşuyor ya . İnsanlar bi an önce yoluna bakmak istiyor .

ali çankaya
Daire Başkanı
13 Şubat 2018 12:22

arkadaşlar birazcık tecrübe edinen biri kontenjanların ya şubatın son haftası ya da martın ilk haftası açıklanacağını tahmin eder. Hatta 4-5 yıldır bekleyen biri ise mart ayı ortalarına kadar sarkabileceğini düşünebilir. İnşallah ilk dediğim çıkar çünkü o en iyi ihtimal :)

Adayokulonceci
Kapalı
13 Şubat 2018 12:32

Hocam baktım da geçen sene 17 şubatta açıklanmış. Bu sene de benzer bir takvim olamaz mı?

ali çankaya, 6 yıl önce

arkadaşlar birazcık tecrübe edinen biri kontenjanların ya şubatın son haftası ya da martın ilk haftası açıklanacağını tahmin eder. Hatta 4-5 yıldır bekleyen biri ise mart ayı ortalarına kadar sarkabileceğini düşünebilir. İnşallah ilk dediğim çıkar çünkü o en iyi ihtimal :)

ali çankaya
Daire Başkanı
13 Şubat 2018 13:50

hocam ücretli yasası mecliste, yasanın geçmesi resmi gazetede yayımlanması, meb'in yaptığı özür grubu atamalarının sonucunda tekrar norm güncellemelerinin yapılması gibi işlemlerin ardından sürecin şubat sonunu bulmasını bekliyorum fakat inşallah sizin dediğiniz gibi olur ve çile biran önce biter.

Adayokulonceci, 6 yıl önce

Hocam baktım da geçen sene 17 şubatta açıklanmış. Bu sene de benzer bir takvim olamaz mı?

Adayokulonceci
Kapalı
13 Şubat 2018 14:12

İnşallah

ali çankaya, 6 yıl önce

hocam ücretli yasası mecliste, yasanın geçmesi resmi gazetede yayımlanması, meb'in yaptığı özür grubu atamalarının sonucunda tekrar norm güncellemelerinin yapılması gibi işlemlerin ardından sürecin şubat sonunu bulmasını bekliyorum fakat inşallah sizin dediğiniz gibi olur ve çile biran önce biter.

birgaripepsilon
Kapalı
13 Şubat 2018 15:08

İnşallah ücretlilere bu hak tanınmazda erkenden açıklanır diyelim :(

ali çankaya, 6 yıl önce

TÜRKİYE AŞKI
Aday Memur
13 Şubat 2018 16:38

Ücretliler dershaneciler ve taşeronlar gibi şartsız kadroya geçmiyorlar, kpss şartı var, 540 gün yani yaklaşık 6 yıl gibi şart var, devlet memuru ve öğretmen olmanın şartlarını taşıması lazım artı kadrolu öğretmen alımlarında olduğu gibi mülakat sınavını geçmeleri de lazım.

birgaripepsilon, 6 yıl önce

birgaripepsilon
Kapalı
13 Şubat 2018 17:30

1 kişi bile alınsa haktır bu . O kadar şart olsun ki dersanecilerde haksızdı bir sürü şey vardı ama onlara o hak verildi. Kardeşim bazı şeyler keşke hakka hukuka uygun olsa...

TÜRKİYE AŞKI, 6 yıl önce

Ücretliler dershaneciler ve taşeronlar gibi şartsız kadroya geçmiyorlar, kpss şartı var, 540 gün yani yaklaşık 6 yıl gibi şart var, devlet memuru ve öğretmen olmanın şartlarını taşıması lazım artı kadrolu öğretmen alımlarında olduğu gibi mülakat sınavını geçmeleri de lazım.

OrcunOzbilek
Kapalı
13 Şubat 2018 18:14

Bu mesajını unutma kendin icin degil biraz da baskalari icin de dua etmeyi öğren. 5000 bin egitim emekcisi sozlesmeli olacak. Ister dalga gec ister kucumse. Bu isler boyle. Dersaneciler atanirken ortaligi velveleye vermeyenler simdi hak hukuk adalet diyor

ulashserdar
Daire Başkanı
13 Şubat 2018 18:20

Sen nerden biliyorsun dersanecilere karşı cikilmadigini.

Senin için en güzel dua.

İnşallah aylarca geçeni gündüzüne katarsın da hakkınla aldığın puanla atanirsin.

OrcunOzbilek, 6 yıl önce

Bu mesajını unutma kendin icin degil biraz da baskalari icin de dua etmeyi öğren. 5000 bin egitim emekcisi sozlesmeli olacak. Ister dalga gec ister kucumse. Bu isler boyle. Dersaneciler atanirken ortaligi velveleye vermeyenler simdi hak hukuk adalet diyor

birgaripepsilon
Kapalı
13 Şubat 2018 18:29

2 sene ücretli öğretmenlik yaptm çok bilmiş . Duayı edecem hakkım olanı istiyorm . Hakkımın yenmesini istemiyorm. Önce kardeşim empatı kurmayı öğren . Neden acaba insanlar sınava çalışıp puan almıs ? Bu puan için nelerden taviz vermiş? Bi düşün sonra o çenen açılsn tamam mı? Sizin kadar yüzsüzünü görmedim . Seviye farkımız var seviyene inemiyecem kusura bakma ..

birgaripepsilon
Kapalı
13 Şubat 2018 18:30

Ben 450bin kişiye , hak edene , hakkıyla çalışana dua ediyorm. Sınavsz bi yerlere gelmeye çalısanlara değil ..

OrcunOzbilek, 6 yıl önce

edebiyatt.47
Aday Memur
13 Şubat 2018 18:44

Hocam agziniza saglik ya cok guzel cevap vermissiniz gercekten. Duaninda adabi var haksizca bir yerlere gelmeye calisanlara dua etmek zulumdur

Ben 450bin kişiye , hak edene , hakkıyla çalışana dua ediyorm. Sınavsz bi yerlere gelmeye çalısanlara değil ..

13 Şubat 2018 20:05

"İnemiyecem " nedir bu cahillikle atanmayı senden çok Türkçeyi hakkıyla bilen ücretli öğretmenin atanması daha da adaletli olur diye düşünüyorum :) O kadar sene sınavlara hazırlanmışsın ama boşuna yazık...

2 sene ücretli öğretmenlik yaptm çok bilmiş . Duayı edecem hakkım olanı istiyorm . Hakkımın yenmesini istemiyorm. Önce kardeşim empatı kurmayı öğren . Neden acaba insanlar sınava çalışıp puan almıs ? Bu puan için nelerden taviz vermiş? Bi düşün sonra o çenen açılsn tamam mı? Sizin kadar yüzsüzünü görmedim . Seviye farkımız var seviyene inemiyecem kusura bakma ..

Adayokulonceci
Kapalı
13 Şubat 2018 20:12

Birinin imlasını eleştirmek için önce kendi imlanıza dikkat etmenizi öneririm. Hem imla kurallarına bu kadar dikkat ediyorsanız pekala sınava çalışıp, atanacak puanı da alabilirsiniz. Elinizi vicdanınıza koyun ve kendi gerekçelerinizle subjektif düşünmek yerine bu yapılanın adil olup olmadığını sorun kendinize lütfen.

okulonceciosman, 6 yıl önce

"İnemiyecem " nedir bu cahillikle atanmayı senden çok Türkçeyi hakkıyla bilen ücretli öğretmenin atanması daha da adaletli olur diye düşünüyorum :) O kadar sene sınavlara hazırlanmışsın ama boşuna yazık...

birgaripepsilon
Kapalı
13 Şubat 2018 20:28

Eminim sen çok kamilsin ki atanamadın :) ben matematikçiyim bilgini çok yarıştırmak istiyorsan sınavda görelim dostum. Evet senin seviyene İNEMİYECEM .

birgaripepsilon
Kapalı
13 Şubat 2018 20:38

Zekalarımızı yarıştıracaksak ya da türkçelerimizi madem bu kadar iddalısın ben boğaziçi mezunuyum ya sen ??

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi