Editörler : swat3410
«242526272829303132333435»

Sehzadee1453
Daire Başkanı
21 Mayıs 2019 22:29

30 eylül devrem. Senin idare mahkemesine açtığın dava kaç gün sonra e devlete düştü. Benim ki hala görünmüyor. Cuma günü acıldı dava

aslan leon
Daire Başkanı
22 Mayıs 2019 01:06

Devrem bu kararı nerde paylaştılar bence önemli bi karar emsal göstermek lazım doğru ise

Sehzadee1453, 5 yıl önce

Khk 686

2013 öncesi sohbet

Okul-bankasyaya okul taksidi

Cd kart dil - kyok

Karar iade

Simdi bu adam iade olmuş cok güzel olsun da. Ama biz niye ret aldık kardesim? Bu cd kart da yalan yanlış fişleyenin de.... Kimi iller kyko verirken ottan boktan dava acıp ceza verenlerin de taaa............. Gerisini anladınız.

30 eyllül.
Genel Müdür
22 Mayıs 2019 01:19

Devre açıldıkdan 6 gün sonra düştü e devlete.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

30 eylül devrem. Senin idare mahkemesine açtığın dava kaç gün sonra e devlete düştü. Benim ki hala görünmüyor. Cuma günü acıldı dava

30 eyllül.
Genel Müdür
22 Mayıs 2019 01:21

Devre bu karar üç kriterle ve sohbete gittiği halde dil kodu verildiyse baştan sona şaibe kokuyor zaten.
aslan leon, 5 yıl önce

Devrem bu kararı nerde paylaştılar bence önemli bi karar emsal göstermek lazım doğru ise

26nsnn
Şef
22 Mayıs 2019 03:18

Bu karar da bile sd karta nasıl güvendikleri ortaya cıkıyor. Adamda bylk olsa bile kod olumlu ise iade edecekler belli
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Khk 686

2013 öncesi sohbet

Cd kart dil - kyok

Karar iade

Simdi bu adam iade olmuş cok güzel olsun da. Ama biz niye ret aldık kardesim? Bu cd kart da yalan yanlış fişleyenin de.... Kimi iller kyko verirken ottan boktan dava acıp ceza verenlerin de taaa............. Gerisini anladınız.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
22 Mayıs 2019 14:19

Twitterda gördüm de devrem emsal kabul etmezler. Adama fetöcüler bizden dgl demiş

30 eyllül.
Genel Müdür
22 Mayıs 2019 18:09

Demekki adam başka cemaatin sohbetine katılmış okuluna çocuğunu göndermiş bankasını kullanmış. vay arkadaş ne günlere kaldık yahu. Neyse oruçum kerif olmasın bir şey ler sayardım ya.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Twitterda gördüm de devrem emsal kabul etmezler. Adama fetöcüler bizden dgl demiş

30 eyllül.
Genel Müdür
22 Mayıs 2019 22:42

YSK gerekçesini açıkladı.hani oylarımızı çaldılar çırptılar diye bagırıyorlardı hani gerekçede çalma dan bahseden yok.ysk başkanı sadi güven beyin şerh gerekçesinde sandık başkanının kamu görevlisi olmaması şeçmenin oyuna tesir etmemiştir ayrıca usülsüz olarak kullanılan oy sayısıda sadece 706 dır.buda 13 bin farkın olduğu seçime tesir etmez ayrıca bu usülsüz oylar tek bir adaya da verilmemiştir.yani sudan sebeblerle yedi kişiye iptal ettirilen seçim bariz bir kul hakkı ve boşu boşuna masraf dır.şimdi alttaki kararda olduğu gibi komisyonunda talimatla olumsuz kodu olana ret verilecek. Dendiği gibi idare mahkemesi de aynı talimatla yine bizlere ret verecektir taaki AİHM e kadar.hala adalet hak ve hukuk bekleyen varsa da boşuna beklemesin her şey ortada .Yinede Allah büyüktür.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Khk 686

2013 öncesi sohbet

Cd kart dil - kyok

Karar iade

Sehzadee1453
Daire Başkanı
22 Mayıs 2019 23:08

Valla bnm gördüğüm su kardesim ekmeğimizin pesindeyiz biz hak yemedik. Allah bir kqpıyı kapatıp birini acıyor. Önüme gecen gün o kapılardan biri acıldı ama reddtmek zorunda kaldım. Bi sebepten 3 bin lira maası vardı. Simdi Allahın başka bir kapı acmasını bekliyorum. Polis olarak gelmedim bu dünyaya dönmeyi istemem bu sebepten degil Allah bnm hakkımı bunlara bırakmasın. O meslege ben hakkımla geldim hakkımı istiyorum. Onurumu gururumu onursuzlara bırakmak istemiyorum. Simdi bizi en iyi imamoğlu anlar... Onunda hakkı yendi.

aslan leon
Daire Başkanı
23 Mayıs 2019 04:17

Melih hocanın paylaştığı bi iade haberi var uzman çavuş kurum tarafından ihraç olmuş erzurum idare mahkemesi tarafından iade olmuş iade kararında ceza davasında beraat ettiğine atıfta bulunmuş ankara 'da kurulan özel mahkemeler görevli olmasa birçoğumuz mahkemeden iade olabilirdik

30 eyllül., 5 yıl önce
YSK gerekçesini açıkladı.hani oylarımızı çaldılar çırptılar diye bagırıyorlardı hani gerekçede çalma dan bahseden yok.ysk başkanı sadi güven beyin şerh gerekçesinde sandık başkanının kamu görevlisi olmaması şeçmenin oyuna tesir etmemiştir ayrıca usülsüz olarak kullanılan oy sayısıda sadece 706 dır.buda 13 bin farkın olduğu seçime tesir etmez ayrıca bu usülsüz oylar tek bir adaya da verilmemiştir.yani sudan sebeblerle yedi kişiye iptal ettirilen seçim bariz bir kul hakkı ve boşu boşuna masraf dır.şimdi alttaki kararda olduğu gibi komisyonunda talimatla olumsuz kodu olana ret verilecek. Dendiği gibi idare mahkemesi de aynı talimatla yine bizlere ret verecektir taaki AİHM e kadar.hala adalet hak ve hukuk bekleyen varsa da boşuna beklemesin her şey ortada .Yinede Allah büyüktür.

30 eyllül.
Genel Müdür
23 Mayıs 2019 16:56

Ne zaman bitecek bu acı, yarını olmayan günlere kaldım. Günden güne çekilmez oluyorsun be hayat.

mt0602
Daire Başkanı
23 Mayıs 2019 17:57

Devre

Boş ver gitsin.

Çok şey yazdım ama silmek zorunda kaldım.

Yargı reformu ile ilgili millet kendini darı ambarında sanmaya başlamış.

30 eyllül., 5 yıl önce
Ne zaman bitecek bu acı, yarını olmayan günlere kaldım. Günden güne çekilmez oluyorsun be hayat.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
23 Mayıs 2019 23:18

İlahi Mt devrem hic gülecegim yoktu. Bizim millet bayılır böyke serbetlere. Hala celladından medet umanlar ne yazık ki var. Yasanılanlardan hiç mi ders cıkarmaz bunlar

Sehzadee1453
Daire Başkanı
23 Mayıs 2019 23:24

Ulan ya şansıma sıçayım. 22. İdareye düsmüş bnm mahkeme. Su hic karar cıkmayan mahkemeye.

30 eyllül.
Genel Müdür
24 Mayıs 2019 21:05

Devre ne farkeder sanki diger mahkemelerden karar çıkıyoda hepsi ret.yüzde 1 iade oranı ile çalışıyor mahkemelerde yani yüzde yedi iade bandı olan komisyondan iade oranı yüzde bir mahkemelere düşdük artık çare AİHM devre.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Ulan ya şansıma sıçayım. 22. İdareye düsmüş bnm mahkeme. Su hic karar cıkmayan mahkemeye.

30 eyllül.
Genel Müdür
24 Mayıs 2019 22:48

Beraat ve takipsizlik kararında mahkemenin sanıga avukat parasının ödenmesine diye karar verdiginde parayı avukatmı yoksa bizmi alacagız diyenlere farklı bir bakış açısı yararlı olması amacıyla face alıntıdır.Adliye çalışanıyım. CMK Madde 327- (2) Hakkında beraat veya ceza verilmesine yer olmadığına dair karar verilen kişinin önceden ödemek zorunda kaldığı giderler, Devlet Hazinesince üstlenilir. Zaten beraat kararını incelediğinizde Hazineden alınarak Sanığa iadesine der. Vatandaş bunu bilmediği için, bilenlerde beraat etmenin sevinciyle olayın üzerine gitmediği için avukatlar bunu fırsat bilmişler ve bu durum yerleşik bir uygulama haline gelmiştir. Avukatlar da kendi aralarında ayrılmışlardır. Bazı avukatlar ceza davalarında sanık alır demektedir. Kesinleşme ilamı ile birlikte dilekçenizle beraber idari işlere müracaat ettiğinizde paranız hesabınıza yatıyor. Siz bu parayı almadığınızda, avukatınıza vekalet verdiğiniz için vekalete dayanarak avukat alabiliyor. Ayrıca Avukatlık Kanununda da bir maddeyi dayanak gösteriyorlar. Bu konuya girmiyorum. Son olarak şunu söyleyim aynı durum bende de vardı. Emin olmama rağmen, yetinmedim hırs yaptım kararı veren hakimlere sordum. Sonuç adı üzerinde bu para SANIĞA AİT. Artık kim önce dilekçe verirse o alır.

Sürgün65
Aday Memur
24 Mayıs 2019 23:41

hayırlı akşamlar arkadaşlar bugun avukatla gorüstüm dava dilekçesi için avukat tebligatı aldı okudu malum kodlamışlar! şöyle bir okudu ondan sonra güldü fişlemeden başka bir sey yokki dedi oda herseyin farkında aslında ümidini kırmak istemem dedi mahkeme çogunlukla komisyon kararlarına red veriyor dedi ama hakkımızı sonuna kadar kullanacağız Şimdi bir soru sormak istiyorum belli bir ücret karşılığında dilekçemizi yazacağız. acaba avukata vekalet versem mi bu işleri takip etsin yoksa kendi adıma yazıp o şekildemi halletsem takibini ne kadar yapabiliriz şimdiden tskler

30 eyllül.
Genel Müdür
25 Mayıs 2019 03:03

Devre avukatın sağlamsa güveniyorsan elbette avukatla başvurman senin adına iyi olur tabii ekonomik durumun da müsaitse adli yardımlı olarak başvuru yapın. Belki şu an bir dilekçe degilmi örnekleri var bende yazarım nasılsa mahkemede ret verecek diye düşünsekde yol uzun sonuna kadar avukat gidecekse illaki avukatın faydası olacaktır. Danıştay AYM ve en önemliside AİHM de mutlaka faydası olacaktır.
Sürgün65, 5 yıl önce
hayırlı akşamlar arkadaşlar bugun avukatla gorüstüm dava dilekçesi için avukat tebligatı aldı okudu malum kodlamışlar! şöyle bir okudu ondan sonra güldü fişlemeden başka bir sey yokki dedi oda herseyin farkında aslında ümidini kırmak istemem dedi mahkeme çogunlukla komisyon kararlarına red veriyor dedi ama hakkımızı sonuna kadar kullanacağız Şimdi bir soru sormak istiyorum belli bir ücret karşılığında dilekçemizi yazacağız. acaba avukata vekalet versem mi bu işleri takip etsin yoksa kendi adıma yazıp o şekildemi halletsem takibini ne kadar yapabiliriz şimdiden tskler

Sürgün65
Aday Memur
25 Mayıs 2019 03:49

devre avukat bana sigortalı işte çalıştığın için belki adli yardımı kabul etmeyebilir dedi Avukat işine gelirsek bende şunu düşündüm idare mahkemesine basvurumu yapayam ondan sonra istinaf işi olursa ki olacak avukat tutarım. maddi durum dersen oda bizde yok
30 eyllül., 5 yıl önce
Devre avukatın sağlamsa güveniyorsan elbette avukatla başvurman senin adına iyi olur tabii ekonomik durumun da müsaitse adli yardımlı olarak başvuru yapın. Belki şu an bir dilekçe degilmi örnekleri var bende yazarım nasılsa mahkemede ret verecek diye düşünsekde yol uzun sonuna kadar avukat gidecekse illaki avukatın faydası olacaktır. Danıştay AYM ve en önemliside AİHM de mutlaka faydası olacaktır.

ÖzelHarekat_61
Kapalı
25 Mayıs 2019 03:53

Kardeşim öncelikle yanlış bilgin var dil kodu kazanılmaya yakın kişi demek değil dil kodu açıklaması:FETÖ MENSUBU OLMAYAN, fakat örgüt mensubu tarafından kazanılmaya çalışılan Kişiler demek.Yani kodun açıklamasındaki gibi dil kodu örgütten olmayan demek.Örgüt mensubunun seni kazanılabilecek kişi olarak görmesi seni ilgilendiren bir konu değildir tahminim bu kod muhafazakar olan ak partili olan ılımlı islamcı olan ama fetöcü olmayan kişilere verildi.Zaten bugüne kadar verilen iade kararlarına baktığımızda AD VE DİL kodlarının hepsinin iade scd(17-25 ten sonra ilişkisini kesenler) kodlarının bazılarının iade bazılarının ret(yan deliller sohbet tanık vs ye göre)ea ve savy kodlarının da hepsinin red aldığını gördük.Kısacası yorum olarak emniyet tamamen sd kart temelli iade/ret yapıyor diyebiliriz.
30 eyllül., 5 yıl önce
Devre fetö nün ters fişlemesine en güzel örnek bu karar. Dil kodu kazanılmaya yakın kişi demek. ee sen buadamı kazanmışsın ki çocuğunu okula göndermiş bank Asya var hadi o da yetmedi sohbetine katılmış neyini kazanmaya yakın kişi imiş bu bir Bylock eksikmiş maşallah. ee yüzlerce kişi var hiç bir kriteri olmayan adli davası bile olmayıp sadece Ea kodu var diye ret alan bir tanesi benim arkadaş hiç bir kriteri ve Adlisi bile yok Ea kodunuda komisyon kararında öğrendi kendisi. Yani nerden baksan adaletsizlik hukuksuzluk vijdansızlık en hafif tabiriyle. Ne diyelim yok yere hayatımızı karattınız rabbimde her iki cihanda da sizi karartsın.
Toplam 1875 mesaj
«242526272829303132333435»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi