Editörler : E.Kayı Han

Muhsin38
Aday Memur
18 Ekim 2018 14:13

bu kadar stresin ustune insallah kazaniriz da hayal kirikligi olmaz.

memur rich44
Memur
18 Ekim 2018 14:16

Sen zaten kazanırsın arkadaş...

Muhsin38, 6 yıl önce
bu kadar stresin ustune insallah kazaniriz da hayal kirikligi olmaz.

Enes Acartürk
Aday Memur
18 Ekim 2018 14:18

108 de İKM var hayırlısı inşallah en kısa zamanda açıklanır
yeniyim38, 6 yıl önce

sırf zabıt katibi 148 kişi alınacak yedekleri de araştırıyorlarsa baya uzun sürebilir bu

adaymemur38
Kapalı
18 Ekim 2018 14:54

Arkadaşlar bugün saat 14.30 gibi Kayseri adliyesini aradım İKM için aradığım görevli bir bilginin olmadığını ve komisyonunda bu konu hakkında bilgi sahibi olmadığını söyledi.Bende acaba güvenlik soruşturmalarının devam edip etmediğini sorduğum zaman beni ankara adalet bakanlığını yöneltti bakanlığı aradığım zaman soruşturmaların devam ettiği ve ne zaman biteceğine dair bir bilgilerin olmadığını söyledi on günde bir komisyonu arayıp belgelerinizin gelip gelmediğini sorun dedi ben ondan tahmini bir süre isteyince en az iki ay en fazla 6 ay olabileceğini söyledi ve kapattı anlaşılan biraz daha beklicez

Muhsin38
Aday Memur
18 Ekim 2018 15:05

hocam belgelerde kasit nedir
adaymemur38, 6 yıl önce

Arkadaşlar bugün saat 14.30 gibi Kayseri adliyesini aradım İKM için aradığım görevli bir bilginin olmadığını ve komisyonunda bu konu hakkında bilgi sahibi olmadığını söyledi.Bende acaba güvenlik soruşturmalarının devam edip etmediğini sorduğum zaman beni ankara adalet bakanlığını yöneltti bakanlığı aradığım zaman soruşturmaların devam ettiği ve ne zaman biteceğine dair bir bilgilerin olmadığını söyledi on günde bir komisyonu arayıp belgelerinizin gelip gelmediğini sorun dedi ben ondan tahmini bir süre isteyince en az iki ay en fazla 6 ay olabileceğini söyledi ve kapattı anlaşılan biraz daha beklicez

Muhsin38
Aday Memur
18 Ekim 2018 15:06

nerden cikardin hacim keske :)
memur rich44, 6 yıl önce

Sen zaten kazanırsın arkadaş...

memur rich44
Memur
18 Ekim 2018 15:13

valla kardeşim abim istanbulda savcı dedin ya oradan çıkardım :)

Muhsin38, 6 yıl önce
nerden cikardin hacim keske :)

yeniyim38
Kapalı
18 Ekim 2018 15:13

benim de aklıma o geldi :)

memur rich44, 6 yıl önce

adaymemur38
Kapalı
18 Ekim 2018 15:16

Güvenlik Soruşturma belgelerini kasdetti zaten güvenlik soruşturması tamamlanınca acıklanagını ve her adliyenin bağımsız açıklayacağını söyledi

Muhsin38, 6 yıl önce
hocam belgelerde kasit nedir

Muhsin38
Aday Memur
18 Ekim 2018 15:16

valla hacim abim normal savcida degil teror orgutlu suclar burosunda savci savci olmasina da, kayseriye geldi adami adliyeye goturemedim :) rizkinda varsa olur dedi.Haksiz da degil zaten
memur rich44, 6 yıl önce

baskzlm
Aday Memur
18 Ekim 2018 15:29

Acaba zabıt icra için de ikm mi beklenecek. Yani baktığımız zaman alım sayısı fazla ama güvenlik soruşturması da bu kadar uzun sürmez bence. Ben de adliyeden birisine sorduğumda bu hafta içinde demişlerdi ama ne yazık güvenilir bir bilgi alamıyoruz. Bilgi verenler de eğleniyor herhalde

adaymemur38, 6 yıl önce

kasolina
Aday Memur
18 Ekim 2018 19:21

İKM beklenirse aralık bulur ya

baskzlm
Aday Memur
19 Ekim 2018 08:57

İkisinin ilanı farklıydı bide ayrı ayrı açıklanabilir :( açıklansa keşke

kasolina, 6 yıl önce

İKM beklenirse aralık bulur ya

kasolina
Aday Memur
19 Ekim 2018 13:23

psikolojim bozulacak artık

Muhsin38
Aday Memur
19 Ekim 2018 13:49

yildik artik yaa.
kasolina, 6 yıl önce

psikolojim bozulacak artık

yeniyim38
Kapalı
19 Ekim 2018 18:38

yarın açıklanma ihtimali yok galiba

kasolina
Aday Memur
19 Ekim 2018 22:35

Valla artık umutları kasım ilk haftası açıklanması şeklinde değiştiriyorum bi bakıyorum mesai saatleri dışında artvin açıklıyor acaba diyorum kayseri'de açıklar mı? Sonra gene adliye sitesini kontrol etmeye devam ediyorum

yeniyim38, 6 yıl önce

yarın açıklanma ihtimali yok galiba

kasolina
Aday Memur
21 Ekim 2018 12:26

Yarın çok kritik haftaya giriyoruz açıklandı açıklandı açıklanmadı kasımın ortasına bi ihtimal artık

Enes Acartürk
Aday Memur
21 Ekim 2018 13:49

Bi öncekinde ilk açıklayanlardan birisi olmuştu Kayseri yine aynı şekilde olur inşallah

kasolina
Aday Memur
21 Ekim 2018 14:49

Bi güzellik yapsalarda yarın açıklasalar

Enes Acartürk, 5 yıl önce
Bi öncekinde ilk açıklayanlardan birisi olmuştu Kayseri yine aynı şekilde olur inşallah
Toplam 257 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi