Editörler : swat3410

Drac0
Aday Memur
11 Eylül 2018 01:27

ne yapsın onlar aç mı kalsın devlet kimin ne durumda olduğunu biliyor.

kars2015, 6 yıl önce
Bıktık arkadaş bıktık sizden allah bu sistemin belasını versin mesleği amirliği vasıflaştıranların allah belasını versin allah benim belamı versin bu teşkilata girdiğim günün versin bu nedir ya vallahide billahide daraldım ben ya bunlardan meslekten tiksindik ya ulan 2015 öncesi kariyer mesleği olan komiserlik paem denen sacma bi eğitimle toplama vasıfsız 4 yıllık sacma sapan arkeloji aöf işletme su ürünleri bilmem ne gibi bölüm mezunlarına iş kapısı oldu lanet olsun sisteme

bahçeçi17
Memur
12 Ağustos 2019 15:42

Burada pmyolar 4 ay egitim goruyor disardan kom yardimcilari 11 ay ama beyfendiler atarlarda

Bychtylvc
Aday Memur
12 Ağustos 2019 23:00

Akademi başkanı da dış kaynaktan komiser yardımcısı alınacağını söylemiş alım olacak galiba .. meslek içi iyice ayaklar altına düştü. Ne diyorsunuz alım olurmu dışarıdan bitsin artık ya olmasın

angarabebesi060606
Daire Başkanı
12 Ağustos 2019 23:44

Yanlışın olmasın pmyolar 21 gün eğitim alıyor:DD
bahçeçi17, 5 yıl önce

Burada pmyolar 4 ay egitim goruyor disardan kom yardimcilari 11 ay ama beyfendiler atarlarda

tsubasaozora
Aday Memur
13 Ağustos 2019 01:32

Kafanı ..
bahçeçi17, 5 yıl önce

bayerbaseldorf
Aday Memur
14 Ağustos 2019 11:40

kaynağınız var mı?

Bychtylvc, 5 yıl önce

Akademi başkanı da dış kaynaktan komiser yardımcısı alınacağını söylemiş alım olacak galiba .. meslek içi iyice ayaklar altına düştü. Ne diyorsunuz alım olurmu dışarıdan bitsin artık ya olmasın

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
14 Ağustos 2019 15:40

yeteri kadar alındı bence dışardan ihyaçı kadar alındı artık üçyüz beşyüz meslekiçinden alınırsa alınır 3 dört yıla bir
Bychtylvc, 5 yıl önce

Babel33
Aday Memur
15 Ağustos 2019 09:14

İnşallah biter adamlar mesleğe başladıktan 2 ay sonra başka bir mesleğe geçmeyi düşünüyorlar adam komser yard.olmus odadan çıkmıyor niy e ders çalışıyor kpss den atanma pesinde

pdrlog
Aday Memur
15 Ağustos 2019 15:33

Şu an komiser yardımcısı olan arkadaştan aldığım bilgiye göre yine alım olacak kom.yardımcılığına.

brkklgs
Şef
15 Ağustos 2019 20:16

Hem de 3 bin tane
pdrlog, 5 yıl önce

Şu an komiser yardımcısı olan arkadaştan aldığım bilgiye göre yine alım olacak kom.yardımcılığına.

16kasim2016
Kapalı
15 Ağustos 2019 20:24

aynen güzel tespit.
akin13030, 6 yıl önce
kardeş olayı pmyo olayına dökme istersen sen çok mu iş biliyorsun Allah için söyle bana boş bos konuşma 2 yıl okudun polis okulunda ne öğrendin bilmiyoruz sanki o kulda ne gösterdiklerini sadece size fazla geçirmişler 2 yıl .. işi mesleğe başladı mı öğrenirsin emin ol siz sustugubuz için pısırık olduğunuz için kimseye bir ley diyedmediginiz için teşkilat böyle ;) pomem lilerin tahsili bile sizden yüksek kardeşim cshilli bence kendinde ara devlet 4 yıl okumayını komser yapmıyor .. kendini sorgula biraz kendi meslektaşlarına laf söyleyeceğine kendi içinde birlik olmayan bir teşkilat ortaya koymussunuuz.

Diagne38
Şef
15 Ağustos 2019 23:41

POMEM - PMYO kavgasını hiç sevmem. fakat demişin ki, POMEM in tahsili eğitimi sizden fazla. ne bitirmiş POMEM ci arkadaşlar söyler misin ? diş hekimliği, eczacılık vs mı...en iyisi eğitim fakültesi mezunu yanlış mıyım ? büyük bölümü de atanma sıkıntısı yaşayan bölümler. iktisat maliye işletme mezunlarını saymiyorum bile. ve bazı POMEM ci arkadaşlar AÖF mezunu.. kusura bakmayın ama PMYO cu arkadaşların birçoğu bu bölümleri zaten PMYO na girmeden kazanan arkadaşlar, geleceği erken görüp gidip boş yere 4 seneyi heba etmeden PMYO na başlayan arkadaşlar.. meslekte de bu bölümleri zaten AÖF ten bitiriyorlar... son olarak PMYO li arkadaşlar, bu mesleği yazılı sınavla kazanan arkadaşlar, POMEM gibi sınavsız girmediler bu mesleğe. onun için kim daha eğitimli bir kez daha düşünmek gerek...
akin13030, 6 yıl önce
kardeş olayı pmyo olayına dökme istersen sen çok mu iş biliyorsun Allah için söyle bana boş bos konuşma 2 yıl okudun polis okulunda ne öğrendin bilmiyoruz sanki o kulda ne gösterdiklerini sadece size fazla geçirmişler 2 yıl .. işi mesleğe başladı mı öğrenirsin emin ol siz sustugubuz için pısırık olduğunuz için kimseye bir ley diyedmediginiz için teşkilat böyle ;) pomem lilerin tahsili bile sizden yüksek kardeşim cshilli bence kendinde ara devlet 4 yıl okumayını komser yapmıyor .. kendini sorgula biraz kendi meslektaşlarına laf söyleyeceğine kendi içinde birlik olmayan bir teşkilat ortaya koymussunuuz.

sentrocev
Aday Memur
16 Ağustos 2019 03:11

Anormal bi memurluk seçebilirsin

sentrocev
Aday Memur
16 Ağustos 2019 03:18

Dışardan alınan komser yrd. KPSS puanın 75 yukarısı yok Pomem 65 yukarısı yok. Seviye çok yüksek Devrem öyle deme :)
Diagne38, 5 yıl önce
POMEM - PMYO kavgasını hiç sevmem. fakat demişin ki, POMEM in tahsili eğitimi sizden fazla. ne bitirmiş POMEM ci arkadaşlar söyler misin ? diş hekimliği, eczacılık vs mı...en iyisi eğitim fakültesi mezunu yanlış mıyım ? büyük bölümü de atanma sıkıntısı yaşayan bölümler. iktisat maliye işletme mezunlarını saymiyorum bile. ve bazı POMEM ci arkadaşlar AÖF mezunu.. kusura bakmayın ama PMYO cu arkadaşların birçoğu bu bölümleri zaten PMYO na girmeden kazanan arkadaşlar, geleceği erken görüp gidip boş yere 4 seneyi heba etmeden PMYO na başlayan arkadaşlar.. meslekte de bu bölümleri zaten AÖF ten bitiriyorlar... son olarak PMYO li arkadaşlar, bu mesleği yazılı sınavla kazanan arkadaşlar, POMEM gibi sınavsız girmediler bu mesleğe. onun için kim daha eğitimli bir kez daha düşünmek gerek...

akin13030
Yasaklı
16 Ağustos 2019 21:28

guzel kardesim benim yorum yaptigim sahis bos konusan elestirmek icin elestiren kisi. yoksa pomem pmyo olmasi fark etmez hepimiz ayni kurum icindeyiz. ben olaya kendi tahsilim acisindan baktim yoksa acik ogretim fak. cok var. zaten bunun tartismasini yapmak da sacma sadece o sahis haddini asmis tepkimi koydun
Diagne38, 5 yıl önce

MeMuR-8046
Aday Memur
18 Ağustos 2019 14:07

maaş olarak şu an çalıştığın yer seni tatmin ediyorsa orda devam etmeni öneririm. tatmin etmiyorsa komiser yardımcılığı iyidir. komsiser yardımcılığı da kolay iş değildir ama polis memuru kadar sıkıntı çekmez. sorumluluğu biraz fazla olur. biraz değil baya bir fazla olur. kafanın rahat olmadığı zamanlar çok olur. kafana göre hareket edemezsin. mesela bir ilçede tek amir olup ta ilçe emniyet amirliği yapasan 6-7 ay ilçeden dışarı çıkamadığın olur. ilçe dışına bir akraba ziyaretine, bir piknige dahi gidecek olsan senden sorumla müdür yardımcısını ve kaymakamı araman gerekir. bir ararsın iki ararsın üçüncüde vın vın etmeye başlarlar...ama memurlukta mesain bittimi hür generalsin..

angarabebesi060606
Daire Başkanı
18 Ağustos 2019 15:17

Pomem pmyo kavgasını sevmem ama pmyolular zaten pmyo ile tıp fakültesi arasında kalıp pmyo seçti hepsi:))
Diagne38, 5 yıl önce

Diagne38
Şef
19 Ağustos 2019 05:23

Angara bebesi, şu tarzınız tavrınız bıktırdı. PMYO cular, POMEM cilerin okuduğu bölümlerin sıradan bölümler olduğunu biliyor ve gidip o bölümleri okumak yerine hayata erken atılma seçeneğine yöneliyor. sizin gibi ben aslında suyum buyum ama atanmadim vs tribine girmiyor
angarabebesi060606, 5 yıl önce
Pomem pmyo kavgasını sevmem ama pmyolular zaten pmyo ile tıp fakültesi arasında kalıp pmyo seçti hepsi:))

angarabebesi060606
Daire Başkanı
19 Ağustos 2019 05:28

Evet kesin öyledir pmyo lular tıpı kazanıp 10 sene okumak yerine hayata erken atılıyorlar:DDDDD ben komserim hem saygılı olun len
Diagne38, 5 yıl önce
Angara bebesi, şu tarzınız tavrınız bıktırdı. PMYO cular, POMEM cilerin okuduğu bölümlerin sıradan bölümler olduğunu biliyor ve gidip o bölümleri okumak yerine hayata erken atılma seçeneğine yöneliyor. sizin gibi ben aslında suyum buyum ama atanmadim vs tribine girmiyor

Diagne38
Şef
19 Ağustos 2019 18:00

komiserim saygılı olun LEN... gelinen son nokta. Burda len kullanılıyorsa kim bilir vatandaşa neler söyleniyor. saygılı olun LEN... gerçi emekliliği gelmiş abilerimize dahi ismiyle hitap edenleri de gördükçe LEN LAN ULAN normal geliyor artık
angarabebesi060606, 5 yıl önce
Evet kesin öyledir pmyo lular tıpı kazanıp 10 sene okumak yerine hayata erken atılıyorlar:DDDDD ben komserim hem saygılı olun len
Toplam 41 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi