Editörler : E.Kayı Han
«574575576577578579580581582583584585»

Granny28
Aday Memur
20 Eylül 2019 10:16

Çok geçmiş olsun. İçiniz rahat olsun herhangi bir şiddet falan olmuyor. Samimi bir şekilde durumunu anlatması yeterli. Abisinin kardeşinin durumu kendilerini ilgilendirir tvlerde bas bas suçun şahsiliği diyorlar ama uygulayan yok maalesef. Avukatınız iletişime geçer zaten
bera0, 5 yıl önce

Günaydın, bugün bize gün aymadı. Eşimi gece gözaltına aldılar. Ankaradayız. İstanbul merkezli operasyonmuş. İstanbulda hiç yaşamadı ve görev yapmadı. Az evvel haberlerde ankesör-sabit hat diyordu. Abilerimizden az çok tecrübeliyiz. Daha önce de buralara yazmıştım hatırlarsanız.

Haziranda ihraç olmuştu.Şubatta savunması alınmıştı. Savunmasında

Birisi eşimle ilgili iltisaklı olduğunu söylemiş.

Aldığı takdirleri sormuşlar (Takdirleri veren kişilerden, takdirlerinden çok savunmaları var eşimin. Sicili bozuk anlayacağınız. Nedense takdirlerini sorgulamışlar.)

Bir de bi abisinin ihraç oluşunu, diğerinin de GGU oluşunu sormuşlardı savunmasında.

Bu arada kendisinde ve ailesinde ve de benim ailemde banka, yurt, dershane, okul, dergi, gazete, bylock, kpss ve daha artık ne varsa hiçbiri yok. Çok şükür alnımız ak.

Bildiklerim bu kadarla sınırlı şimdilik. İstanbul ile ilgili iç açıcı yorumlar okumamıştım buralarda. Ne yaparlar, gözaltı süresini uzatırlar mı ? Gözaltındaki davranışları nasıl? Psikolojik şiddetin yanı sıra fiziksel bir müdahaleye uğrayan veya yakını uğramış var mı aramızda. İnşallah yoktur. Şayet varsa Bunlarla ilgili bir şey yapabildiniz mi ? Terazisi şaşmayan, vicdanlı, adaletli hakim/savcılarla memurlar ve polislerle karşılaşırız hepimiz inşallah.

bera0
Memur
20 Eylül 2019 10:35

Çok sağ olun. Kimseler yaşamaz inşallah bir daha. Kendini samimiyetle, iyi bir şekilde ifade edeceğini biliyorum. Dedim ya abilerinde de adli süreç yaşadık. İfadelerini de okumuştuk. Sorulacak genel sorulara az çok hakim. Suçlamada bakalım neler olacak.

Bu arada Ankarada gözaltına alınan abimiz, profesyonelce (iz bırakmadan) fiziksel şiddete uğramıştı. O yüzden sordum. İnşallah söylediğiniz gibidir her şey.

Granny28, 5 yıl önce
Çok geçmiş olsun. İçiniz rahat olsun herhangi bir şiddet falan olmuyor. Samimi bir şekilde durumunu anlatması yeterli. Abisinin kardeşinin durumu kendilerini ilgilendirir tvlerde bas bas suçun şahsiliği diyorlar ama uygulayan yok maalesef. Avukatınız iletişime geçer zaten

XxxcobraxxX
Aday Memur
20 Eylül 2019 11:38

BERAAATTT...

Muratmuratt
Aday Memur
20 Eylül 2019 11:39

ayrinti verir misiniz. karari gonderir misiniz
XxxcobraxxX, 5 yıl önce

BERAAATTT...

A.tgmm
Aday Memur
20 Eylül 2019 11:58

Cokkk sevindimm gecmis olsun neler vardi dosyada kacinci durusmaydi bilgi verir misiniz

XxxcobraxxX, 5 yıl önce

BERAAATTT...

Trabzonguldak61
Aday Memur
20 Eylül 2019 11:59

BERAAT KARARI KARAR NUMARASINI PAYLAŞIR MISINIZ HANGİ MAHKEME ?

XxxcobraxxX
Aday Memur
20 Eylül 2019 12:25

Bartın Ağır cezada oldu duruşma zaten mütala hazırlanmış savcı tarafından beraat istenmiş 4.duruşmamdı ankesör kendi memleketimden yapılan aramalar ve asker olmadığım dönemdeki arama karar elimde yok ulaşınca paylaşırım darısı tüm masumlara insallah adalet sizler için de tecelli eder

saitcanturk
Aday Memur
20 Eylül 2019 12:31

Hayır son görev yeri Adanaydı su an ikamet ettiği yer de yatıyor Ankara'da. Ankara'da gözaltı kararı çıktı direk gidip teslim oldu. Sadece Ankesör evet.
Gm12, 5 yıl önce

Nerde tutuklu son görev yerinde mi yatıyor ..ankesörse çok uzun sürmez en geç 1.5aya belli olur iddaname ama iste mahk nin nerde olacağı sordugum soruya bağlı

ZL16
Aday Memur
20 Eylül 2019 12:58

kardeşim çok sevindim senin adına, darısı bütün masumların başına inşallah, dosyanızın durumu neydi acaba açıklarmısınız biraz, daha önce yazmıştınız buraya ama paylaşım fazla olunca hatırlamıyor insan
XxxcobraxxX, 5 yıl önce

Bartın Ağır cezada oldu duruşma zaten mütala hazırlanmış savcı tarafından beraat istenmiş 4.duruşmamdı ankesör kendi memleketimden yapılan aramalar ve asker olmadığım dönemdeki arama karar elimde yok ulaşınca paylaşırım darısı tüm masumlara insallah adalet sizler için de tecelli eder

ateist2
Aday Memur
20 Eylül 2019 13:32

Ep olmayıpta ihraç olan var mi ..

Canha
Aday Memur
20 Eylül 2019 13:33

Maşallah ya darısı burdaki herkese inşallah kararı bana da atar mısınız

XxxcobraxxX, 5 yıl önce

BERAAATTT...

astsbkatmer
Aday Memur
20 Eylül 2019 13:40

Bera hanım öncelikle geçmiş olsun. Geçenlerde yine gozalti ile alakalı bi paylaşımınız vardı. Eşiniz 2 kere alınmadı demi ilk bu. Galiba geçen başka bi yakınınız mi alınmıştı. Allah yardımcınız olsun. İnş tez vakitte kavuşursunuz. Ankesör iddiası olabilir belki

bera0, 5 yıl önce

Çok sağ olun. Kimseler yaşamaz inşallah bir daha. Kendini samimiyetle, iyi bir şekilde ifade edeceğini biliyorum. Dedim ya abilerinde de adli süreç yaşadık. İfadelerini de okumuştuk. Sorulacak genel sorulara az çok hakim. Suçlamada bakalım neler olacak.

Bu arada Ankarada gözaltına alınan abimiz, profesyonelce (iz bırakmadan) fiziksel şiddete uğramıştı. O yüzden sordum. İnşallah söylediğiniz gibidir her şey.

bera0
Memur
20 Eylül 2019 14:08

Bu ilk gözaltısı. Adli bir süreç olmamıştı bugüne kadar. 2018 Şubatta GGU olmuştu.

Geçen ki paylaşımım ise eşimin abisiydi. O da askeri personeldi 701 KHK ile ihraç olanlardan. Tutuklandı. Sanırım ankesör yok sadece tanık var. İddianamesi yayınlanmadı.

Bir de nisan ayında yazdım. En büyük abisi için. O da askeri personel o da nisanda alınmıştı muğla merkezli op. ile. Gözaltı sonucu adli kont. ile serbest bırakıldı.

Anlayacağınız 3 kardeş, 3ü de askeri personel. 3ünün de adli bir süreci var artık..

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz demeyin nolur. En yakın arkadaşım arkamızdan öyle demiş. Bugün duydum ve yıkıldım.

Bu arada her şeyi de net bir şekilde anlatmaya çalışıyorum her defasında. Kimsenin kafasında soru işareti kalmasın.

astsbkatmer, 5 yıl önce

Bera hanım öncelikle geçmiş olsun. Geçenlerde yine gozalti ile alakalı bi paylaşımınız vardı. Eşiniz 2 kere alınmadı demi ilk bu. Galiba geçen başka bi yakınınız mi alınmıştı. Allah yardımcınız olsun. İnş tez vakitte kavuşursunuz. Ankesör iddiası olabilir belki

Gm12
Aday Memur
20 Eylül 2019 16:01

Ankesör ankaradansa yani suç şehri ankara görünüyor ise çok kısa surede iddianame çıkar uyap i kontrol edin en geç 35güne çıkıyor.ankara adana ya sevk ederse mahkeme günü biraz sarkabilir sadece hangi şehir iddianameyi kabul edecek falan ama size şunu soyleym ankara kabul ederse en geç 3.ayda durusmanz var 5temmuz tutuklama 5ekim duruşma verildi bize ankaradaki ark larda ayni oldu

saitcanturk, 5 yıl önce
Hayır son görev yeri Adanaydı su an ikamet ettiği yer de yatıyor Ankara'da. Ankara'da gözaltı kararı çıktı direk gidip teslim oldu. Sadece Ankesör evet.

BySoner
Aday Memur
20 Eylül 2019 16:07

var. ep faydalanmadım ihraç oldum sonra 6.3 ceza verdiler 17_25 aralık öncesi bi kez ankesör aramasından dolayı
ateist2, 5 yıl önce

Ep olmayıpta ihraç olan var mi ..

astsbkatmer
Aday Memur
20 Eylül 2019 16:17

Geçmiş olsun efendim tekrardan. Kesinlikle "Ates olmayan yerden duman çıkmaz " gibisinden bir yorumu kimseye yapmadım. Size de kimsenin yapmasına hakkı yoktur. Örnek veriyorum sizin durumda olan Leven Mazılıgüney var. 3 kardeş. İkisi asker. Biri polis . Kardeşlerin birinde bylock çıkıyor diye 3 kardeş de khk ile ihraç ediliyor. Sonra ne mi oluyor. Bylock çıkan kardeşinin mor beyin olduğu ortaya çıkıyor ama nafile. 3 kardeş birden takipsizlik alıyorlar. Ama ogunbugün mesleğe iadeleri gerçekleşmedi. Onun icin; rahat olun size bişey yaftalamaya kalkanın kendisinde bişey vardır. Zaten bunlarla beraber olanlar itiraf edip ep den yararlanıp kurtuluyorlar kendilerince . Ama itiraf edecek biseyi olmayan böyle gariban vatan evlatları mahkemede sürünüyor.

Serbest bırakırlar temennilerimi iletiyorum.

bera0, 5 yıl önce

Bu ilk gözaltısı. Adli bir süreç olmamıştı bugüne kadar. 2018 Şubatta GGU olmuştu.

Geçen ki paylaşımım ise eşimin abisiydi. O da askeri personeldi 701 KHK ile ihraç olanlardan. Tutuklandı. Sanırım ankesör yok sadece tanık var. İddianamesi yayınlanmadı.

Bir de nisan ayında yazdım. En büyük abisi için. O da askeri personel o da nisanda alınmıştı muğla merkezli op. ile. Gözaltı sonucu adli kont. ile serbest bırakıldı.

Anlayacağınız 3 kardeş, 3ü de askeri personel. 3ünün de adli bir süreci var artık..

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz demeyin nolur. En yakın arkadaşım arkamızdan öyle demiş. Bugün duydum ve yıkıldım.

Bu arada her şeyi de net bir şekilde anlatmaya çalışıyorum her defasında. Kimsenin kafasında soru işareti kalmasın.

Gm12
Aday Memur
20 Eylül 2019 16:34

@bera0 geçmiş olsun daha oncede konustuk biliyorsun gayet profosyonel acımasızlık sozkonusu istanbulda inşallah yoktur eşini oraya mi götürdüler ?l

bera0
Memur
20 Eylül 2019 17:05

Çok teşekkür ederim. Tüm masumların yardımcısı olsun rabbim.

astsbkatmer, 5 yıl önce

Geçmiş olsun efendim tekrardan. Kesinlikle "Ates olmayan yerden duman çıkmaz " gibisinden bir yorumu kimseye yapmadım. Size de kimsenin yapmasına hakkı yoktur. Örnek veriyorum sizin durumda olan Leven Mazılıgüney var. 3 kardeş. İkisi asker. Biri polis . Kardeşlerin birinde bylock çıkıyor diye 3 kardeş de khk ile ihraç ediliyor. Sonra ne mi oluyor. Bylock çıkan kardeşinin mor beyin olduğu ortaya çıkıyor ama nafile. 3 kardeş birden takipsizlik alıyorlar. Ama ogunbugün mesleğe iadeleri gerçekleşmedi. Onun icin; rahat olun size bişey yaftalamaya kalkanın kendisinde bişey vardır. Zaten bunlarla beraber olanlar itiraf edip ep den yararlanıp kurtuluyorlar kendilerince . Ama itiraf edecek biseyi olmayan böyle gariban vatan evlatları mahkemede sürünüyor.

Serbest bırakırlar temennilerimi iletiyorum.

bera0
Memur
20 Eylül 2019 17:07

Teşekkürler çok sağolun

Biliyorum maalesef burada yaşananları konuşmuştuk. Korkuyorum o yüzden.

Evet İstanbul merkezli bir operasyonmuş. Gece götürdüler. İstanbul il jandarma komutanlığında şu an.

Gm12, 5 yıl önce

@bera0 geçmiş olsun daha oncede konustuk biliyorsun gayet profosyonel acımasızlık sozkonusu istanbulda inşallah yoktur eşini oraya mi götürdüler ?l

cht71
Aday Memur
20 Eylül 2019 17:15

Çok geçmiş olsun kendim almış gibi sevindim.

XxxcobraxxX, 5 yıl önce

BERAAATTT...

Toplam 20060 mesaj
«574575576577578579580581582583584585»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi