Editörler : Pangaea
19 Kasım 2018 13:38

MSB Personel alımı hk.

Vatana millete tüm mühendislere hayırlı olsun.

Editörün Notu : Konunuz Milli Savunma Bakanlığı ana konusu olarak belirlenmiştir, lütfen MSB ile ilgili başka konu açmayınız.

serhatcn
Aday Memur
19 Kasım 2018 13:43

Toplanın

Miss.Civilengineer
Aday Memur
19 Kasım 2018 13:44

2 ağustos 2019 evrak teslim tarihi asiller icin diyor. bol bol kadro yakmali bir ilan olcak malesef

mtekinn
Aday Memur
19 Kasım 2018 13:45

Tek tercih hakkı var. başvuru kılavuzunda iş güvenliği belgesinden söz ediliyor. tercih sayfasına e devletten girebildim. iş güvenliği belgesiyle ilgili bişe bulamadım.ayrıca bu sözleşmeli diyor ama kalıcı bi iş mi olur nasıl olur sizce bilen var mı

memur olsam yeter
Daire Başkanı
19 Kasım 2018 13:46

Mülakat puanına göre sıralama yapıp alacaklarmış.

Tek kıstas MÜLAKAT yani.

Fectum
Aday Memur
19 Kasım 2018 14:06

Yalnızca bir tercih yapılabiliyor. Örneğin elektronikte Kocaeli, Diyarbakır, İzmir vs. var. Ben hepsine başvuracaktım, İzmir'den başladım, diğerlerine başvuramadım, öylece kaldım. Kaderim İzmir..

Muh34benten
Kapalı
19 Kasım 2018 14:08

maşallah baya mühendis alıyorlar

Muh34benten
Kapalı
19 Kasım 2018 14:13

milli savunma bakanlıgı bile 500 tane mühendis alıyor diger bakanlıklar kurumlar uyusun

mtekinn
Aday Memur
19 Kasım 2018 14:16

iptal edebilirsiniz hocam.

eem olarak elektrik veya elektroniklere de başvurabiliyoruz sanırım değil mi ?

Fectum, 5 yıl önce

Yalnızca bir tercih yapılabiliyor. Örneğin elektronikte Kocaeli, Diyarbakır, İzmir vs. var. Ben hepsine başvuracaktım, İzmir'den başladım, diğerlerine başvuramadım, öylece kaldım. Kaderim İzmir..

Fectum
Aday Memur
19 Kasım 2018 14:29

Alım kılavuzunda nitelik olarak " 4619 - Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve

Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun

olmak." denilmiş. Ben EHM mezunuyum.

mtekinn, 5 yıl önce

iptal edebilirsiniz hocam.

eem olarak elektrik veya elektroniklere de başvurabiliyoruz sanırım değil mi ?

Ahmet Baysal
Aday Memur
19 Kasım 2018 14:41

Elektrık ve elektronıkcıler bağlantı linki kosun https://chat.whatsapp.com/HMXcz1D70e18Ajnk34uiH5

kimmuhhh
Kapalı
19 Kasım 2018 14:58

Sizce torpil döner mi bu alımda? Daha önce msb alımlarında böyle bişeyin olduğunu bilen duyan ya da mülakata girip de "referansınız var mı?" gibi bir soruyla karşılaşan oldu mu?

tetikcip
Şef
19 Kasım 2018 14:59

Bilgisayar Mühendisliğine 7 kadro açılmış. Ankara için 6, Kayseri için 1. Ankara'ya başvurmayı düşünüyordum ama iş güvenliği belgesini gördüm. Eğer ille de gerekliyse başvuramayacağım.

mtekinn, 5 yıl önce

Tek tercih hakkı var. başvuru kılavuzunda iş güvenliği belgesinden söz ediliyor. tercih sayfasına e devletten girebildim. iş güvenliği belgesiyle ilgili bişe bulamadım.ayrıca bu sözleşmeli diyor ama kalıcı bi iş mi olur nasıl olur sizce bilen var mı

mustafa avdan
Kapalı
19 Kasım 2018 15:11

iş güvenlii belgesi derken ? Bizden talep edilecen bir belge mi ? Nerde yer verilmiş bana denk gelmedi , acaba çalıştığı iş yeri sekmesini doldurmadığım için mi ?

tetikcip, 5 yıl önce

Bilgisayar Mühendisliğine 7 kadro açılmış. Ankara için 6, Kayseri için 1. Ankara'ya başvurmayı düşünüyordum ama iş güvenliği belgesini gördüm. Eğer ille de gerekliyse başvuramayacağım.

üye adı buldum
Aday Memur
19 Kasım 2018 15:22

arkadaşlar şimdi ben üniversitede düz memur kadrosunda kadrolu olarak çalışıyorum.Bu ilana başvursam kazansam benim göreve başlayamama gibi bi durumum olur mu. altı ay önceden istifa etmediğim için?

yarasa2525
Aday Memur
19 Kasım 2018 15:23

MSB de calisan muhendis arkadas var mi forumda.Mulhakat da alana yonelik sorular soruyorlar mi. Mulhakatina dair bilgiler verebilir mi torpil oluyor mu ?

Elektrikmotoru
Yasaklı
19 Kasım 2018 15:27

arkadaşlar yaşım 36 puan P3:88 bu alıma başvuramıyorum malesef.çalışılabilecek en iyi kurumlardan biri.umarım ilerdeki alımlar için faydası olur.ne dersiniz biraz ümitlenmekte haksızmıyım.bu alımı görünce açıkcası heyecanladım olur mu 88 puan ile lütfen görüşlerinizi söyleyiniz

nehayatama
Memur
19 Kasım 2018 15:31

makine coşmuş helal olsun msb

Elektrikmotoru
Yasaklı
19 Kasım 2018 15:35

bence haksızlık var eem daha başarılı puan olarak ama hem dha az giren makinacılar hem daha az puan alan makinacılar ödüllendiriliyor resmen diyecek bişey yok

nehayatama, 5 yıl önce

makine coşmuş helal olsun msb

nehayatama
Memur
19 Kasım 2018 15:38

ya hocam bu nasıl mantık allahını seversen? makinecinin işini elektrikçiye mi yaptırsınlar puanları daha yüksek diye? o kadar ihtiyaç varmış alıyorlar işte keşke her bölümden 1000'er kişi alsalar da herkes atansa.

Elektrikmotoru, 5 yıl önce

bence haksızlık var eem daha başarılı puan olarak ama hem dha az giren makinacılar hem daha az puan alan makinacılar ödüllendiriliyor resmen diyecek bişey yok

Elektrikmotoru
Yasaklı
19 Kasım 2018 15:42

tamam alsınlar inşalah daha çk makinacı alınır ona bişey demiyorum.ama başarılı olan bölümleri de alımlarda göz önüne almak DPB görevidir

nehayatama, 5 yıl önce

ya hocam bu nasıl mantık allahını seversen? makinecinin işini elektrikçiye mi yaptırsınlar puanları daha yüksek diye? o kadar ihtiyaç varmış alıyorlar işte keşke her bölümden 1000'er kişi alsalar da herkes atansa.

Toplam 907 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi