Editörler : Pangaea
«67891011121314151617»

hatice güvennn
Kapalı
10 Ekim 2019 13:50

hocam sgk alım yapar mı acaba aralık merkezi atamasında bir duyum var mı ? arkadaşın dediği gibi sgk icra memurunda yaş şartı kalktı mı ??

romayı yakan adam, 5 yıl önce
İçişleri büro personeli için dava açan biri çıkarsa ( emsal karardan ötürü) onda da ilk duruşmada karar çıkar. . Başka türlü de değişim olmaz. ( Kyk ve işkur büro personeli alımını emsal göstererek açın davayı)

kram
Memur
10 Ekim 2019 14:07

Zabıt katibi ve Vhki alımında en az lise mezunu şartı koyup lise, önlisans ve lisans mezunlarının puanlarını aynı şekilde değerlendirmeleri ciddi bir adaletsizlik yaratmıyor mu? Bence kuruma gereken şikayetlerin yapılıp bu ilan bir an önce güncellenmeli, böyle saçma bir alım yapmamaları gerekli.

romayı yakan adam
Genel Müdür
10 Ekim 2019 14:07

Yaş şartı konusunda bir değişiklik göremedim inşallah olur. Aralık merkezide bir miktar SGK alımı bekliyorum çünkü acil ihtiyaç var
hatice güvennn, 5 yıl önce

hocam sgk alım yapar mı acaba aralık merkezi atamasında bir duyum var mı ? arkadaşın dediği gibi sgk icra memurunda yaş şartı kalktı mı ??

kaplumbaga155
Yasaklı
10 Ekim 2019 15:22

abi zabıt katipliği işi çok saçma ya. resmen ankaraya da gidebilirsin diyarbakıra da. cidden saçma. geçen alımda ilk tercihine de 30. tercihine de yerleşen olmuş. insanları istemediği yerlere atayıp sonra tayin vs. bir sürü sıkıntıyla uğraştırıyorlar. bunun değişmesi gerekiyor insanın yaşayacağı yer çok önemli resmen piyango gibi bir şey.

by_nct
Şef
10 Ekim 2019 15:38

Bence cok güzel çünkü merkezi atamaya bu kadar az kalmışken yüksek puanlı çok değerli mühendislerimiz, öğretmenlerimiz Ankara, İstanbul beklerken Bitlis'e Diyarbakır'a düşebilirler iyi düşünmek her ihtimali göz önünde bulundurmak lazım

kaplumbaga155, 5 yıl önce

abi zabıt katipliği işi çok saçma ya. resmen ankaraya da gidebilirsin diyarbakıra da. cidden saçma. geçen alımda ilk tercihine de 30. tercihine de yerleşen olmuş. insanları istemediği yerlere atayıp sonra tayin vs. bir sürü sıkıntıyla uğraştırıyorlar. bunun değişmesi gerekiyor insanın yaşayacağı yer çok önemli resmen piyango gibi bir şey.

kaplumbaga155
Yasaklı
10 Ekim 2019 16:19

işte o yüksek puanlı mühendislerimiz öğretmenlerimiz hem ysk ya hem de merkezi alımda tercih verebiliyor. ysk jet hızıyla açıklayıp mülakat sonucunu vs. hepsini 3 aralıktan önce açıklamazsa tabii (düşük ihtimal) tam tersi herkesin memleketine göre olsa da buralar bana gelmez diyip başvurmayanlar olsa keşke.

by_nct, 5 yıl önce

Bence cok güzel çünkü merkezi atamaya bu kadar az kalmışken yüksek puanlı çok değerli mühendislerimiz, öğretmenlerimiz Ankara, İstanbul beklerken Bitlis'e Diyarbakır'a düşebilirler iyi düşünmek her ihtimali göz önünde bulundurmak lazım

romayı yakan adam
Genel Müdür
10 Ekim 2019 16:32

Kurumlara önce itiraz edilmeli ( adalet bk mesela reddetmişti, takdir hakkı demişti ) ardından kdk 'ya itıraz edilmeli akabinde de son yöntem olarak dava açılmalı Memurlar.Net geçmişte bu konuyu haberleştirmişti dava yoluna gidilmesi durumunda bu ayrımın ortadan kalkacağını söylemişti yani mevzuata aykırılık var
kram, 5 yıl önce

Zabıt katibi ve Vhki alımında en az lise mezunu şartı koyup lise, önlisans ve lisans mezunlarının puanlarını aynı şekilde değerlendirmeleri ciddi bir adaletsizlik yaratmıyor mu? Bence kuruma gereken şikayetlerin yapılıp bu ilan bir an önce güncellenmeli, böyle saçma bir alım yapmamaları gerekli.

karabahtli
Genel Müdür
10 Ekim 2019 16:59

pazartesiye az kaldı haydi hayırlısı gençler..

pubilla
Aday Memur
10 Ekim 2019 20:26

30 tercihin hepsini doldurmak zorundamıyız

romayı yakan adam
Genel Müdür
10 Ekim 2019 20:31

Hayır tek tercih de yapabilirsiniz. En fazla 30 tercih hakkı var
pubilla, 5 yıl önce
30 tercihin hepsini doldurmak zorundamıyız

pubilla
Aday Memur
10 Ekim 2019 20:57

Anladım tesekkurler
romayı yakan adam, 5 yıl önce
Hayır tek tercih de yapabilirsiniz. En fazla 30 tercih hakkı var

theador
Şef
10 Ekim 2019 23:19

ESKİ BİR YSK PERSONELİ OLARAK KURUMLA ALAKALI TÜM SORULARINIZI CEVAPLAYABİLİRİM.

kaplumbaga155
Yasaklı
11 Ekim 2019 00:01

hocam seçim katipleri görevde yükselme sınavı ile vhki olabiliyorlarmış ama maaşları düşündüğümüzde katipler seçimlerdeki ödemelerle vs. daha fazla maaş alıyorlar vhki lerden saçma değil mi? merkezdeki vhki lere ek bi ödenek falan yok mu salt maaş mı?

bir de sizce katiplik seçip 30 tercih yapsak kaçıncı tercihe yerleşiriz bu aklımı kurcalıyor. yani ilk 2-3 tamam ama 30. tercihine yerleşenler varmış bu yüzde kaç ihtimal

theador, 5 yıl önce

ESKİ BİR YSK PERSONELİ OLARAK KURUMLA ALAKALI TÜM SORULARINIZI CEVAPLAYABİLİRİM.

Dotacc
Aday Memur
11 Ekim 2019 08:39

Arkadaşlar mülakatlar il için ilçe için ayrı ayrı olmayacak değil mi? Resmen saçmalık yadiğwr kurumlar gibi neden tercihe göre mülakata almıyorlar

Okapidzy
Kapalı
11 Ekim 2019 10:29

Sgk icra memurunu kurum içi sınav yaparak kendisi aliyor. Onun disinda bilmiyorum
hatice güvennn, 5 yıl önce

Porzing34
Aday Memur
11 Ekim 2019 10:40

İl secimi olmadığı için senin o plan işe yaramaz

Dotacc, 5 yıl önce
Merhaba arkadaşlar malum mülakat olduğu için torpil döner benim aklımda bir plan var 5 kişilik mülakata tek kişi girse diğerleri girmese sıkıntı olur mu? Puanım 91.45 bölümümde atama yok ilçeme açıldı kadro o yüzden istiyorum

Duygu1991
Aday Memur
11 Ekim 2019 11:00

Kimler kaç puanla hangi ünvanı seçecek bence yazarsak ona göre herkes mantıklı tercihlerde bulunur zaten ilan az birbirimize destek olalım. Ve lütfen arkadaşlar eğer mülakata çağırılıp gitmem gibi düşünceniz varsa başvurmayın. Gerçekten insanlarda artık sabır kalmadı şahsen ben tükendim ordan oraya gitmekten kimsenin hakkını yemeyin

romayı yakan adam
Genel Müdür
11 Ekim 2019 12:32

Evet başvuruları başlamak üzere herkes puan ve unvanı yazarsa herkes için kolaylık olur
Duygu1991, 5 yıl önce
Kimler kaç puanla hangi ünvanı seçecek bence yazarsak ona göre herkes mantıklı tercihlerde bulunur zaten ilan az birbirimize destek olalım. Ve lütfen arkadaşlar eğer mülakata çağırılıp gitmem gibi düşünceniz varsa başvurmayın. Gerçekten insanlarda artık sabır kalmadı şahsen ben tükendim ordan oraya gitmekten kimsenin hakkını yemeyin

Teabhr
Memur
11 Ekim 2019 12:34

Umarım bi an önce sonuçlanırda en azından yüksek puanlar merkezide bida tercih yapmazlar

romayı yakan adam
Genel Müdür
11 Ekim 2019 12:46

Nükleere de başvuru yapmıştınız değil mi inşallah olur, puanınız kaç?
Duygu1991, 5 yıl önce
Toplam 707 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi