Editörler : "eskiyara"Pangaea
27 Kasım 2021 23:26

İş yerinde sabote edenler

İş yerinde sürekli eksiğimi bulmaya çalışan arkamdan beni kötüleyen bir öğretmen var.İşin kötüsü müdür yapmaya çalıştığı şeyin farkında olsa gerek kendisini ciddiye almıyor artık ama diğer iş arkadaşlarımın gözünde beni kötü göstermeye çalışması rahatsız edici.

28 Kasım 2021 00:19

Mesela nöbetim sırasında nöbet mahalline gelip beni takip ediyor.Sona çıkıp müdüre ne diyorsa müdür sonraki tenefuslerde hep benim katıma geliyor.Bu üç hafta üst üste oldu.Sonra da öğretmenler odasına girdiğim sırada arkadaşa öğrenciler teneffüste nöbetçi öğretmene göre davranıyor diyordu.Benim nöbetlerimi takip edip arkasından böyle konuştuğuna şahit olunca şaşırdım.Nöbetlerimi gayet de güzel tutuyorum. Müdürü de kendini de boşa oyalıyor çok ilginç değil mi

hugo.almeida
Kapalı
28 Kasım 2021 00:37

Ya alıp karşınıza oturur konuşur uyarırsınız ya da görmezden gelir kafanıza göre takılırsınız.

Sınavla giriyoruz sonuçta. Her çeşit insan var.

28 Kasım 2021 01:01

Öyle hocam sınavı kazanan atanıyor da insan öğretmen olunca kendini düzeltip iyi insan olmaya çalışmaz mı?Birbirinin kuyusunu kazmak niye?Karşıma alıp konuşsam beni rahatsız ettiği için mutlu olacak tiplerden.Allah bildiği gibi yapsın böylelerini ne diyeyim.Rahat ettiğim okulumdan bunun yüzünden ayrılmayı düşünüyorum.

hugo.almeida
Kapalı
28 Kasım 2021 11:12

Yok hocam, insanlar değişmiyor. Ne olursa olsun.

İdare ile sıkıntı olmadıkça ayrılmayın. Bunlardan çok var. Hangi birinden uzaklaşacaksınız?

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
28 Kasım 2021 11:28

bayan mi bunu yapan ?

eger oyleyse yapilacak cok fazla bir sey yok.

uzak durup muhattap olmayacaksınız

Kagiş
Müsteşar
28 Kasım 2021 12:07

Yav he he, deyip geçin!)))

28 Kasım 2021 13:39

Bayanın bayandan başka düşmanı mı var😀Neyi paylaşamıyorsa.Niyeti tamamen beni gözden düşürmek.Birilerini doldurup üstüme salmak.Tartışma çıkarsa ortam eğlenceli olacak belli ki sıkılıyor.Tartışırsam benim problemli biri olduğumu söyleyip yine başarmış olacak vs. Bıraksalar da öğrencilere birşeyler öğretsem kafam rahat bi şekilde.

drogba-70, 2 yıl önce

bayan mi bunu yapan ?

eger oyleyse yapilacak cok fazla bir sey yok.

uzak durup muhattap olmayacaksınız

ysmnarthis
Şef
28 Kasım 2021 15:46

Kötü gosterse ne olacak sonuçta orası kamu özelde olsa hadi neyse diycem sen devlete sırtını dayanmissin kralı gelse umrumda olmaz bizim miletin tek derdi elalem hakkımda ne düşünür olmuş boşverin benim is yerimde bir kadının adı çıktı ne mi oldu kadının umrunda değildi herkes de yüzüne gülüyor arkadan sallıyor saklasın anca arkadan koşuyorlar ama kadın güçlü keyfine göre yaşıyor bir de okulu bırakmayı düşünmen aşırı saçma gittiğin yerde de çok süper insanlar olmayacak dedikodu laf taşıma her yerde umursama zaten bir süre sonra o da bıkar başkasına musallat olur bazen sert kayaya çarpıyor böyleleri arkası kuvvetli birine de laf ediliyor sonra sürülüyor uza bir yere

28 Kasım 2021 15:47

Sizi hiç tanımıyorum ama bu kadar üzerinize geliyorlarsa bence kıskanılacak şekilde güzel giyinen veya güzel bir öğretmensinizdir. Bu tip sorunları genelde onlar yaşar.

castis
Şef
28 Kasım 2021 18:06

Bir kadınla sorun yaşamanız bunu tüm kadınlara genellemeyi gerektirmez. O kurduğunuz ilk cümle sizi de suçladığınız kişi kadar gözden düşürdü şu an. Hiç hoş değil. Hiç doğru bir yaklaşım da değil. Bir öğretmene yakışmayacak kadar da çağ dışı ve düşük seviyede bir cümle.

memuradayaday
Aday Memur
28 Kasım 2021 19:28

Hocam dişinizi gösterin. Yüz bulur böyleleri. Kadın olmasına da şaşırmadım. Bir kadın olarak kadınların çoğunlukta olduğu ortamlarda çalışmaktan hep imtina ettim.

28 Kasım 2021 19:38

Kadınların tümü kötü değil tabi ki, kadının kadından başka düşmanı olmaz lafı tabi ki bunu yapan bir kadın manasında.Çağ dışı olan benim fikrim değil bana yaşatılan durum.Keşke o konuyu eleştirseniz.

castis, 2 yıl önce

Bir kadınla sorun yaşamanız bunu tüm kadınlara genellemeyi gerektirmez. O kurduğunuz ilk cümle sizi de suçladığınız kişi kadar gözden düşürdü şu an. Hiç hoş değil. Hiç doğru bir yaklaşım da değil. Bir öğretmene yakışmayacak kadar da çağ dışı ve düşük seviyede bir cümle.

28 Kasım 2021 19:39

Haklısınız.Umarım sert kayaya çarpar dediğiniz gibi.

ysmnarthis, 2 yıl önce

Kötü gosterse ne olacak sonuçta orası kamu özelde olsa hadi neyse diycem sen devlete sırtını dayanmissin kralı gelse umrumda olmaz bizim miletin tek derdi elalem hakkımda ne düşünür olmuş boşverin benim is yerimde bir kadının adı çıktı ne mi oldu kadının umrunda değildi herkes de yüzüne gülüyor arkadan sallıyor saklasın anca arkadan koşuyorlar ama kadın güçlü keyfine göre yaşıyor bir de okulu bırakmayı düşünmen aşırı saçma gittiğin yerde de çok süper insanlar olmayacak dedikodu laf taşıma her yerde umursama zaten bir süre sonra o da bıkar başkasına musallat olur bazen sert kayaya çarpıyor böyleleri arkası kuvvetli birine de laf ediliyor sonra sürülüyor uza bir yere

28 Kasım 2021 19:40

Güzel gösterişli değilim kendimce ama vardır bir hasetliği.Başarılı oluşumu kıskanıyor belki

kalemli-adam07, 2 yıl önce

Sizi hiç tanımıyorum ama bu kadar üzerinize geliyorlarsa bence kıskanılacak şekilde güzel giyinen veya güzel bir öğretmensinizdir. Bu tip sorunları genelde onlar yaşar.

28 Kasım 2021 19:42

Diş nasıl gösterilir onu bilmem.Birini bilmeden üzsem günlerce kendime kızarım.Zor yani

memuradayaday, 2 yıl önce

Hocam dişinizi gösterin. Yüz bulur böyleleri. Kadın olmasına da şaşırmadım. Bir kadın olarak kadınların çoğunlukta olduğu ortamlarda çalışmaktan hep imtina ettim.

M Y T H
Daire Başkanı
28 Kasım 2021 21:56

Konu dışı ama, Okullarda bayanlar, genellikle bayan idareci istemezler nedense.

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi