Editörler : Pangaea
«3456789101112131415

LamiiÇelebi
Aday Memur
17 Aralık 2019 23:35

2017 kpss süreci

2017 Mayıs ayında gk-gy eğitim sınavı

2017 temmuz ayında Alan sınavı

Bu tarihtn sonra uzuuun bir bekleme süreci

24 Temmuz 2018 tarihinde atamalar yapıldı.

Daha bitmedi. Çünkü güvenlik soruşturması süreci başladı.

Kısacası, kısa denirse bu duruma. Atandık. İnşallah en kısa zamanda güzel haberler gelir.

srpkrgl, 4 yıl önce

Arkadaşlar 2017 KPSS ye girenler ne zaman atandı bilen var mı? O yıl da atama takvimi açıklanmamış 2018 KPSS sinden sonra alım yapılmış deniyor doğru mu? Yani bir buçuk yıl bekletilmişler mi? Lütfen bilgisi olan varsa paylaşsın

srpkrgl
Aday Memur
17 Aralık 2019 23:41

Teşekkürler hocam. İnşallah bizi de o kadar bekletmezler. Gün geçtikçe süreci uzatıyorlar. Artık bilinçli yaptıklarını düşünüyorum. Sonuçta puanların 2 yıl geçerli olacağı baştan belliydi bununla ilgili bir çalışma gerekeceği ortada. Bunu tahmin etmek için müneccim olmalarına gerek yoktu. Ne hazırlık ne açıklama. Yıllar sonra KPSS çalıştım tam kazandım diye sevinirken Allah ım inşallah 1 buçuk yıl bekletmezler diye dua ediyorum. Neler dönüyor ortada belli değil. Umarım hakedenler enyakın zamanda atanır göreve başlar

Rmznts, 4 yıl önce

Hocam 2017 Kpss'ye girdiler. 2018 şubat mart gibi duyuru geldi. Atama temmuz'da yapıldı.

srpkrgl
Aday Memur
17 Aralık 2019 23:50

Hocam yanlışlıkla eksiledim. Geri alınıyor mu bilmiyorum. Teşekkürler cevabınız için.

LamiiÇelebi, 4 yıl önce

2017 kpss süreci

2017 Mayıs ayında gk-gy eğitim sınavı

2017 temmuz ayında Alan sınavı

Bu tarihtn sonra uzuuun bir bekleme süreci

24 Temmuz 2018 tarihinde atamalar yapıldı.

Daha bitmedi. Çünkü güvenlik soruşturması süreci başladı.

Kısacası, kısa denirse bu duruma. Atandık. İnşallah en kısa zamanda güzel haberler gelir.

çatlakpanda
Şube Müdürü
18 Aralık 2019 12:56

Bizim bi atama işi vardı, ne oldu?

srpkrgl
Aday Memur
18 Aralık 2019 18:50

Twitter?da millet vekili Aylin coşkun un twitini okudum az önce

Bir de müjdeli haber vereyim! Bütçede Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk?un yanına giderek öğretmen atamalarını sordum.1 hafta içinde 20 bin atama var dedi Sn. Bakan. Ben onun yalancısıyım. Olmazsa da takipçisiyim tabi ki! #RehabilitasyonOEğrtUmutOl #EngelliÖğretmenlerAtamaBekliypr

Yazmış arkadaşlar

srpkrgl
Aday Memur
18 Aralık 2019 18:51

İyi parti milletvekili Aylin Cesur

srpkrgl, 4 yıl önce

Bir de müjdeli haber vereyim! Bütçede Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk?un yanına giderek öğretmen atamalarını sordum.1 hafta içinde 20 bin atama var dedi Sn. Bakan. Ben onun yalancısıyım. Olmazsa da takipçisiyim tabi ki! #RehabilitasyonOEğrtUmutOl #EngelliÖğretmenlerAtamaBekliypr

Yazmış arkadaşlar

çatlakpanda
Şube Müdürü
18 Aralık 2019 19:00

Mide bulandırıcı bir hal aldı. Geçen hafta, bir hafta dendi. Her 3-4 günde bir, bir hafta sözü çıkıyor.
srpkrgl, 4 yıl önce

Yazmış arkadaşlar

sinifogretmeni2019
Aday Memur
18 Aralık 2019 19:31

Benim konu neden silindi? Aylin cesurun Tweetini paylaşmıştım

recelyapanari
Aday Memur
18 Aralık 2019 19:34

Meb'in isi gucu yok aylin cesura atama sayisini soyleyelim de duyursun,bizim oyle bi yetkimiz ve cesaretimiz yok dedi.Bi de mujde adi altinda..Ziya selcuk en yuksek atama icin cabaliyor..ortada Ögretmenler uzerinden prim yapiliyor.Hey Allahim!

sefa-24
Daire Başkanı
18 Aralık 2019 19:37

ben 2014te mezun oldum çok badire atlattım, her türlü şassızlığı yaşadım sinirlerimin çok gerildiği zamanlar oldu özellikle 2015 ve 2016 dönemlerinde. Ama ben bu kadar kanser olmamıştım. Haftaya netleşecek bu iki kelimeyi yazarken bile telefonu sinirden yere çalmak istedim. Haftada 30 saat dersim var ona rağmen teneffüs aralarında bile forumdayım gelişme var mı diye. Okul kafa dağıtmama yetmiyor. Hele haftasonları kuduruyorum resmen. Kitap okuyorum aralarda yine foruma giriyorum. Ben çok abarttığımı düşünmüyorum. Durum tam olarak bu. Bu 2019 yılı çok lanet bir yıl oldu gerçekten 2016da bile böyle stres gerilim yaşamadım

Sevdekumus
Aday Memur
18 Aralık 2019 19:41

Sınav olalı 5 ayı geçti. Orta foldan yumurtadan haber yok ya. Cinnet geçirmemek elde değil.

srpkrgl
Aday Memur
18 Aralık 2019 20:14

En kötüsü de her gören ne oldu senin atama işi diye soruyor bilen bilmeyen herkes.. atama takvimi yayınlanmadı diyorsun inanmamış gözlerle bakışlar atanırsın inşallah filan demeler sanki başarısız olmuşsun gibi.. kesinlikle cinnetlik durum 7 yıl sonra çalış didin sonuç kocaman bi belirsizlik

çatlakpanda
Şube Müdürü
19 Aralık 2019 11:06

Bir hafta iki hafta diye diye 4-5 haftadır erteleniyor. MEB ne yapmak, nereye varmak istemektedir?

çatlakpanda
Şube Müdürü
19 Aralık 2019 16:03

Arkadaşlar, özel okullarda yaşanan durum, bir özel okulun satılması, alan değişikliği vs. Bunlardan dolayı geçikme oldu mu? Yoksa alakası yok, tek atama olacak diye mi geç geliyor açıklama? Ya da 2018 2019 karmaşası hakkaniyetli bir şekilde sonuçlandırılamadığından dolayı mı? Ya da bunların hiçbiri mi? Neden, neden?

çatlakpanda
Şube Müdürü
19 Aralık 2019 16:10

Ya da norm fazlası olanların yerleri değiştirilip boşluklar dolduruluyor da ona göre mi ihtiyaç belirlenecek?
çatlakpanda, 4 yıl önce
Arkadaşlar, özel okullarda yaşanan durum, bir özel okulun satılması, alan değişikliği vs. Bunlardan dolayı geçikme oldu mu? Yoksa alakası yok, tek atama olacak diye mi geç geliyor açıklama? Ya da 2018 2019 karmaşası hakkaniyetli bir şekilde sonuçlandırılamadığından dolayı mı? Ya da bunların hiçbiri mi? Neden, neden?

Yunusss2444
Aday Memur
19 Aralık 2019 17:36

Ilan gelecek gibi durmuyor.Neden haftanin sonunu beklesinler ki.Açıklasaydı çoktan belli olurdu.

ibrahim6321
Aday Memur
19 Aralık 2019 18:05

Yarin gelir ilan bence

meczupkız
Şef
19 Aralık 2019 19:52

Amaan yeter ne olacaksa olsun bşr an önce açıklansın

Toplam 298 mesaj
«3456789101112131415

Çok Yazılan Konular

Sözlük