Editörler : E.Kayı Han
«5678910111213141516»

GoodOldDays
Aday Memur
09 Mayıs 2018 23:48

Geçmiş olsun. Peki üzerinize olmayan hat yüzünden neden gözaltı tutuklama yaşadınız acaba? Sistem nasıl işliyor hiç anlam veremiyorum. Ek olarak Hvk da GGUdan iade söylentileri var teyide muhtaç bilgi olarak. Bu konu hakkında bilginiz var mı?
HaKk12, 6 yıl önce
Bnde 2009da aranma iddasi ile ankesor davasinda gozalti,tutuklama 1 ay kadar,sonra adli kontrol.. Aranan hat benim uzerime degildi kullandigim bir hatta degildi cok sukur.. İddianame yok hala, takipsizlik beklyorum..Goreve devam ediyorum.. Hv k bu arada.. Allah in adaleti tum hakli olanlara tecelli etmesi umidiyle..

HaKk12
Aday Memur
09 Mayıs 2018 23:52

Ben hic ggu olmadim ciktim ertesi gun gorevdeydim. Onu anlayamiyoruz bizde uzerime atilu suc, benim uzerime kayitli oldugu tespit edilen hat diyor.. Hat baskasinin uzerine kayitliymis avukat gerekli itirazlari yapti sonra ciktim cok sukur..

karabebe
Aday Memur
09 Mayıs 2018 23:53

Hakk12 çok şükür adalet yerini bulmuş ve görevine dönmüşsün. Öncesinde Ggu ve açığa alınma süreci yaşadınız mı?
09 Mayıs 2018 23:53

Bu hangi ilde oldu?2009 kadar giden bir ilde mi varmış?çok şaşırdım gerçekten.

HaKk12, 6 yıl önce
Bnde 2009da aranma iddasi ile ankesor davasinda gozalti,tutuklama 1 ay kadar,sonra adli kontrol.. Aranan hat benim uzerime degildi kullandigim bir hatta degildi cok sukur.. İddianame yok hala, takipsizlik beklyorum..Goreve devam ediyorum.. Hv k bu arada.. Allah in adaleti tum hakli olanlara tecelli etmesi umidiyle..

HaKk12
Aday Memur
09 Mayıs 2018 23:54

İzmir merkezliydi askeri okul zamanini icine aliyor

Bunudagördük
Aday Memur
09 Mayıs 2018 23:56

Hvkk'nın emri var adli/idari işlem gören herkes ggu yapılacaktır diye biliyorum. Herhalde artık birseyler değişmeye başlamış

karabebe
Aday Memur
09 Mayıs 2018 23:56

Bize bir tavsiyen var mı? 2014 te bir gün sözde aranmışım..? Ama ne arayan yer, ne numara, varsa konuşma süresi hiç bir şey belli değil. 3.5 aydır GGU. Savcılık süreci vs. hiç bir şey yok
09 Mayıs 2018 23:58

Hatırlıyorum bir arkadaşımda vardı o operasyonda alınmıştı sanırım 168 kişi gözaltına alınmıştı.izmirde 270 kişi varmış arkadaşım söylemişti.kalan 102 kişi diğer operasyonlarda turuklanmış öyle demişti.çok geçmiş olsun..

HaKk12, 6 yıl önce
İzmir merkezliydi askeri okul zamanini icine aliyor

karabebe
Aday Memur
09 Mayıs 2018 23:58

Savcılığa gidip mağduriyetimizi anlatsak. Soruşturulmasını istesek bir faydası olur mu?, Ne dersiniz

HaKk12
Aday Memur
09 Mayıs 2018 23:59

Valla okadar zor durumlar ki kim neye gore nasil ggu aciga almalar var anlamiyorum.. benim 2017 kasim gibi bitti bu olaylar yeni degil bu arada..
karabebe, 6 yıl önce
Bize bir tavsiyen var mı? 2014 te bir gün sözde aranmışım..? Ama ne arayan yer, ne numara, varsa konuşma süresi hiç bir şey belli değil. 3.5 aydır GGU. Savcılık süreci vs. hiç bir şey yok

HaKk12
Aday Memur
10 Mayıs 2018 00:03

Benim duydugum idari olaylar ile adli olaylar birbirinden cok ayri durumlar. Yani savcilik verdigi karar idariyi, idari olaylar adliyi baglamiyor.. Ama soyke.bsey duydum artik kurum yani kuvvet ggu yapmicak msb karariyla olacakmis. Tek yol khk ile iade gibi gozukuyor..
karabebe, 6 yıl önce
Savcılığa gidip mağduriyetimizi anlatsak. Soruşturulmasını istesek bir faydası olur mu?, Ne dersiniz

HaKk12
Aday Memur
10 Mayıs 2018 00:06

Cok sagol.. o ekipten hepsi tahliye oldu diye duydum.. Mahkemeden sonra hepsi cikmis.. Ankesor sadece bir ipucu gibi degerlendirilip baska bir olgu yada iltisak varmi diye degerlendiriliyor anladigim kadariyla..
Jandermeria, 6 yıl önce

Hatırlıyorum bir arkadaşımda vardı o operasyonda alınmıştı sanırım 168 kişi gözaltına alınmıştı.izmirde 270 kişi varmış arkadaşım söylemişti.kalan 102 kişi diğer operasyonlarda turuklanmış öyle demişti.çok geçmiş olsun..

karabebe
Aday Memur
10 Mayıs 2018 00:07

Benim 3.5 ay oldu. MSB den gelmiş KKK. lığına Ocak ayında 196 kişinin içinde. İdarenin yaptığı bir soruşturmada yok. Sadece standart soruları sordular birde biraz önce bahsettiğim telefon olayını ve GGU yı tebliğ ettiler o kadar.

GoodOldDays
Aday Memur
10 Mayıs 2018 00:07

Allahım sen aklıma mukayet ol...

HaKk12
Aday Memur
10 Mayıs 2018 00:09

Ankesor olayi su biliyosunuzdur belki, o ankesorden hakkinda islem yapilmis biri arandiysa hasbel kadar sizde ordan aranmissaniz suan ggu sunuz cok aci ama boyle.. Hak yerini bulacak elbet..

karabebe
Aday Memur
10 Mayıs 2018 00:12

İnşallah adalet bir an evvel tecelli eder.

HaKk12
Aday Memur
10 Mayıs 2018 00:15

Genelkurmayin elinde bir liste oldugu ve parca parca ggu oldugunu soyluyorlar. Tepki cekmemek icin galiba... Ben magdur oldum ama gorevimin basindayim cok sukur Allah hakli olan herkezede nasip etsin insAllah.. Cunku kimse sizin yaninzda durmuyor cok zor gercekten.. Neler hissedebiliyorsunuz her zerresine kadar biliyorum.. Hizir oyle bir anda geliyorki.. O isminizin arkasindan gelen tahliye kelimesiyle.. Sukretmekte lazim ya oralarda olsaydik.. Biz kimseden medet ummuyoruz biz sadece Allah in adaletini istiyoruz...
karabebe, 6 yıl önce
Benim 3.5 ay oldu. MSB den gelmiş KKK. lığına Ocak ayında 196 kişinin içinde. İdarenin yaptığı bir soruşturmada yok. Sadece standart soruları sordular birde biraz önce bahsettiğim telefon olayını ve GGU yı tebliğ ettiler o kadar.

Alpinestars
Şube Müdürü
10 Mayıs 2018 00:18

Öncelikle çok büyük geçmiş olsun. Bu kadar badire yaşayıp şükürler olsun ki işinize dönmüşsünüz. İşinize dönüp buralara gelip bizlere yardımcı olabilmek adına yazdığınız tüm kelimeler icin Allah razı Olsun. Adalet bizler için de er geç tecelli edecek. Bu ülkenin vatansever askerlerine kurulmuş bir kumpastır bu ve doğru olan herkesin hakkını yüce rabbim verecektir. Unutmayın Herkesin Adaleti Şaşar ALLAHIN ADALETİ ŞAŞMAZ
HaKk12, 6 yıl önce
Ankesor olayi su biliyosunuzdur belki, o ankesorden hakkinda islem yapilmis biri arandiysa hasbel kadar sizde ordan aranmissaniz suan ggu sunuz cok aci ama boyle.. Hak yerini bulacak elbet..

Alpinestars
Şube Müdürü
10 Mayıs 2018 00:34

Arkadaşlar bu arada ankesörmağdurları twiti 10 bin takipçisi olan bazı grupların da dikkatini çekti ve paylaştıklarını gördüm. Başlangıç için güzel şeyler. Vatansever Askerleriz Masumuz Mağduruz. Bunu anlatmaya bağırmaya ihtiyacımız var. Sendikaya üye olmuş ihraç olmuş devlet memurları bile seslerini canlı yayında duyuruyorlar ki bir avuç insan onlar. Biz onlara göre daha mağduruz ve sayımız bir hayli fazla. Üzerimizdeki bu çamuru atmamız lazım.
10 Mayıs 2018 00:37

Bu aramalar aynı ankesörden aranmaktan ziyade peşpeşe aranmalar mı gerçekten?basında öyle diyor.

HaKk12, 6 yıl önce
Genelkurmayin elinde bir liste oldugu ve parca parca ggu oldugunu soyluyorlar. Tepki cekmemek icin galiba... Ben magdur oldum ama gorevimin basindayim cok sukur Allah hakli olan herkezede nasip etsin insAllah.. Cunku kimse sizin yaninzda durmuyor cok zor gercekten.. Neler hissedebiliyorsunuz her zerresine kadar biliyorum.. Hizir oyle bir anda geliyorki.. O isminizin arkasindan gelen tahliye kelimesiyle.. Sukretmekte lazim ya oralarda olsaydik.. Biz kimseden medet ummuyoruz biz sadece Allah in adaletini istiyoruz...
Toplam 20060 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi