Editörler : F16 Gökçen

mathebjk
Aday Memur
11 Temmuz 2019 19:23

^'Bugün üşenmedim h.sonunu değerlendirme adına öğleden sonra birkaç dershane gezdim,sizin ve arkadaşlarım tavsiye ettiği kuzey dahil 3 dershane gezdim,işinde en ciddi olan DGS alanına ve sorularımın cevaplarını aldığım tek yer kuzey oldu,her şeyi ile çok ciddiler gerçekten,bakalım^'

bu yorumun sahibi karacauzmez nickli arkadas 14/01/2018 tarihinde yazmıs oldugun yazı bu..hayırdır reklamını yaptıgın dersane seni kazandıramamıs heralde yıllardır burdasın

mathebjk, 5 yıl önce

batsın şu reklamlarınız ya batsın yıllardır bu sayfayı reklam yapmak için kullanan insanlar yaptıgınız etik değil ...neymiş ankara cevresı arkadaslar şu kadar net yapmıs da falan filan ..işiniz gücünüz yok her sene takip edin burayı .

11 Temmuz 2019 20:46

kapağı yağlasaydın keşke kardeş, gerçi gerek kalmamış fena yerleştirmişsin kapağı:)

mathebjk, 5 yıl önce

^'Bugün üşenmedim h.sonunu değerlendirme adına öğleden sonra birkaç dershane gezdim,sizin ve arkadaşlarım tavsiye ettiği kuzey dahil 3 dershane gezdim,işinde en ciddi olan DGS alanına ve sorularımın cevaplarını aldığım tek yer kuzey oldu,her şeyi ile çok ciddiler gerçekten,bakalım^'

bu yorumun sahibi karacauzmez nickli arkadas 14/01/2018 tarihinde yazmıs oldugun yazı bu..hayırdır reklamını yaptıgın dersane seni kazandıramamıs heralde yıllardır burdasın

12 Temmuz 2019 22:35

Benim bu dönem Kuzey AKademi ile hazırlanan birçok arkadaşımın neti ve duyumum 85ve 90stü netleri var ...Benim hedefim 90 üstü inşallah seneye buralarda sizlerle paylaşırım.

hasyaren.6, 5 yıl önce

2019 DGS için bölüm ve net sayılarını niçin paylaşmıyorsunuz arkadaşlar,en azından duyumlarınızı paylaşsanız ve bizleri bilgilendirseniz çok sevinirim.

sayinarkadasim
Aday Memur
13 Temmuz 2019 00:59

O değil de bu iş için kaç lira alıyosun? Kursunuz bu reklamlardan çok kazanç sağlıyor mu? Bide siz kaç kişisiniz? DGS puanımdan daha çok sizi merak ediyorum. Ülkede işsiz de çok, böyle kolay para kazanılıyorsa eğer bunu yayın yani, topluma bi faydanız olsun, bu da bi şey..

kirazefranurkiraz, 5 yıl önce

Benim bu dönem Kuzey AKademi ile hazırlanan birçok arkadaşımın neti ve duyumum 85ve 90stü netleri var ...Benim hedefim 90 üstü inşallah seneye buralarda sizlerle paylaşırım.

13 Temmuz 2019 21:36

Bölümlere göre net sayıları değişkendir tabi.Ama hedefiniz her zaman en yüksek net olması ve istediğiniz ünv.yerleşme olasılığınızı ve 1 yılınızı boşa harcamamayı garanti etmiş olursunuz :) İnşallah güzel haberlerini burada paylaşırsın.

nilceylin34
Yasaklı
14 Temmuz 2019 21:25

Hangi sınav olursa olsun kolay değildir ve emek vererek sistemli ve disiplinli bir dershaneye giderek planlı çalışarak ancak başarı elde edilir.

loklokmanhekim0666, 5 yıl önce

Bölümlere göre net sayıları değişkendir tabi.Ama hedefiniz her zaman en yüksek net olması ve istediğiniz ünv.yerleşme olasılığınızı ve 1 yılınızı boşa harcamamayı garanti etmiş olursunuz :) İnşallah güzel haberlerini burada paylaşırsın.

nilceylin34
Yasaklı
14 Temmuz 2019 21:36

Kuzey Akademi ya da başka bir dershaneye kayıt olan ve önümüzdeki dönem hazırlanacak binlerce arkadaşımıza canı gönülden başarılar:)

16 Temmuz 2019 16:41

Bir dönem daha geride kaldı ve herkes emeğinin karşılığını umarım almıştır.Benim arkadaşlarımın çoğu sınavdan çok memnun inşallah tercihlerde istediklerii ünv. yerleşirler.Herkese başarılar dostlarım.

betterking
Kapalı
17 Temmuz 2019 15:37

Ne Kuzey Akademi'ymiş arkadaş, yok arkadaşı 85-90 net yapmış, yok disiplinmiş etütmüş, sınavdan dersten tiksindirdiniz insanı. Ben Kitapseç'in yerinde olsam bu bölüme sponsorluğu bırakırdım. Benden çok Kuzey Akademi'nin ismi geçiyor, onlar sponsor olsun derdim.

linyevesorti
Aday Memur
18 Temmuz 2019 14:10

İnsanların paralarını almak bu kadar kolay mı ? burda sırf reklam için yapacağınız yönlendirmeyle belki de kul hakkına giriyorsunuz. Gerçekten tecrübe etmediğiniz yerleri sırf burada reklam için yazmayın arkadaşlar.

karakedi4466
Yasaklı
18 Temmuz 2019 21:04

Benim bazı tanıdıklarımın netleri yanılmıyorsam 79,81,83 vb..sizin netleriniz çok iyiymiş,tebrikler

damlaberen57
Yasaklı
19 Temmuz 2019 21:55

2019 için sınav sonucu ve tercihleri herkese şimdiden hayırlı olsun can arkadaşlarım.

22 Temmuz 2019 22:55

Tercih döneminin çok hareketli geçeceğini görebiliyorum.Birçok arkadaşım tercihler için çok heyecanlı.Umarım emek verenlerin tercihleri istedikleri ünv. yeterli olur.

Bir dönem daha geride kaldı ve herkes emeğinin karşılığını umarım almıştır.Benim arkadaşlarımın çoğu sınavdan çok memnun inşallah tercihlerde istediklerii ünv. yerleşirler.Herkese başarılar dostlarım.

Prmşeker
Aday Memur
23 Temmuz 2019 20:01

Mat. 30d 1 y

Türkçe 28 d 1 y

Obp:64

Kaç puan civarı gelir sizce hemşirelik gelebilir mi?

fatıma201
Aday Memur
16 Nisan 2021 16:03

2021 DGS sınavına girecek olan adaylardan biriyim. DGS Tükçe testinde iyi bir sonuç elde etmek istiyorum

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Toplam 175 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi