Editörler : F16 Gökçen
25 Haziran 2010 17:52

Tek dersten bütünlemeye kalanlar(Tek başlık)

arkadaşlar tek dersden tek soruyla büte kaldım mezun olamadım yerel yönetimler bayagıda sıkıntılı bir ders.aöf sistemi bukadar saçma.tek ders hakkı vermiyolar.işin yoksa bütü bekle.bir daha 3 aylık maratonumuz var sadece bir soruyla bu kadar zaman kaybı insanın zoruna gidiyor.

ramazanov
Yasaklı
25 Haziran 2010 18:27

ben mezun olmycam ama tek dersten büter kaldım hemde tek soruyla....bu uygarlığı yamultmak gerek bütte

hakkım nab
Şube Müdürü
25 Haziran 2010 18:29

benim 2 tane fakat tek gözüyle bakıyorum iktisadla matematik iktisadı veririmde matematikte nasıl geçcem kara kara düşünüyorum

sibelim57
Şef
25 Haziran 2010 19:11

kpssye önlisans olarak girmem için bütte mezun olmamammı gerekli tek dersten sınfta kalacam bilen varsa yardımcı olun lütfen ilerde sorun çıkıyor diyorlar doğrumu????

25 Haziran 2010 19:12

ben de tek ders magduruyum insallah butte gecicez arkadaslar.. meraklanmayın calısmaya devam :))

glasgow
Şef
25 Haziran 2010 19:15

benim sonuçlara hala bakamadım sanırım yerel yönetimlerden benide bırakcak bu .......ler

nesli_06
Müsteşar Yardımcısı
25 Haziran 2010 19:17

sibelim bende bilerek ulu. işl. bıraktım oda 93 üzlüyorum ama büyük ihtimal uzatacam seneye, ösym atamyı yapıyor ama kurum sorun çıkarırsa diye korkuyorum açıkçası

(tükenmez kalem)
Aday Memur
25 Haziran 2010 19:36

bende tek dersten kalmışım ama zaten birinci sınıfım.

xaydemirx
Şube Müdürü
25 Haziran 2010 19:56

bende tek dersten uzattım ya 1 yıl şimdide büte kaldım allah rızası için maliye politikasından yardım edin bana....23 vizem finalde 40 almışım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...

clubberr
Aday Memur
25 Haziran 2010 20:09

KARDEŞİM BEN DE TEK DERSTEN TEK SORUYLA KALDIM 3 AY BEKLEYECEZ MAALESEF MALİYETİ GEÇTİM MUH.DEN. MALİ ANALİZ DERSİNİ GEÇEMEDİM YAV

AMA HERŞEYDE Bİ HAYIR VARDIR DİYENLERDENİM

Rojew
Daire Başkanı
25 Haziran 2010 20:11

İngilizceden bir soru ile bütünlemeye kaldım ya allah bin belasını versin o dersin. Ama and olsun ki o dersi bütünlemede verip 4. sınıfı alttan ders almadan okuyacağım

Namuslu_Memur
Yasaklı
14 Temmuz 2010 21:13

Bir ders yüzünden biryılın daha boşa geçtiğini düşünsenize. Düşünmek bile istemiyorum. İnsanın hayatı biter. Allah kimseyi böyle bir durumü düşürmesin. Çok zor bi durum. Finansal yönetimden kaldım. Soruları bambaşka bi tarzda. Yeni sorular keşfetmişler. Açıkcası geçinceye kadar bunalımdayım. Bu da demek oluyor ki bugün itibariyle yaklaşık 48 gün bunalımdayım. Allah inşallah ondan sonra bi ohhhh çektirir isteyen dileyen tüm büte kalanlar birlikte. Bu kaçıncı senem 3 oluyor galiba 4 te kaldığım.

Namuslu_Memur
Yasaklı
14 Temmuz 2010 22:05

la bi dert dökecek kaderdaş yok mu bu forumda. Diplomasını alan gitti. insan insana her zaman muhtaçtır. Ama ben öyle yapmıyacam malesef diplomamı alınca bile burda kalanlara tek dersten kalanlara soru soranlara yardımcı olacam. Lanet olsun içimdeki bu insan sevgisine.

14 Temmuz 2010 22:16

Ben sınıfta kalmadım ama bendede o korku var. Hem ben o tek dersi veremezsem kpssemde yanıyor. Çünkü 4 yıllık okuyorum 2. yılımdayım ve diploma alıcam. Önlisans mezunuymuşum gibi başvurdum kpssye. O tek dersi veremezsem önümüzdeki 2 sene boşa gidecek. Lise mezunu görüneceğim için tercih felan yapamayacağım.. Yazması bile kötü :(

.

Allah yardımcımız olsun.....

öner41
Şef
18 Temmuz 2010 01:02

benimde 1 dersim var okulum uzamıştı zaten ilk yıl 3dersten kaldığım için bu geçen yıl 3ünü verip 4e geçtim ,iktisat

bu yıl kastım çalıştım finallerde mezun olup ağustost celbine yetişip askere gitme ve aynı zamanda pomeme başvurabilmek istiyordum lakin

türkiye ekonomisi çok kazık sorduklarından ters köşe oldum kötü geçti ve beklediğim gibi 50-43 aldım ve kaldım malesef vardır bi hayır herhalde

inşallah bütünlemede geçip aralık celbine yetişirim kalırsam düşünemiyorum çok kötü olurum. Allah yardımcımız olsun çok kötü bişey ya tek ders hakkında yok bütde verdik verdik....

gurkan_33
Şef
18 Temmuz 2010 12:13

bende ulus. arası işl giricem (vize 93 )büte kpss için büte bırakmıştım inş bütte mezun olucam ... nesli_06 -sibelim57 bütte mezun olmak yetiyor bir yıl uzatmanın bir anlamı yok arkadaşlar ama yinede son kararı sizler vericeksiniz büte daha zaman var şimdiden DPB dan bilgi edinebilirsiniz..

DPB'nin numarasanı veriyorum bizzat (0312)4188071 buradan operatöre bağlanırken 133'ü tuşluyoruz ve ilgili personele bağlanarak gerekli bilgiyi edinebilirsiniz...

TURK__18
Genel Müdür
18 Temmuz 2010 20:36

İİBF BU BAŞLIKTA TOPLANIP GEREKEN YERLERE MAİL ATIYORUZ.

http://forum.memurlar.net/konu/970734/

BU BASLIGI GÜNCEL TUTARAK DAHA ÇOK İİBF Lİ ARKADASA ULAŞMALIYIZ. EGER HALA MAİL ATMADIYSANIZ LÜTFEN BU LİNKE GELİN VE SİZDE GEREKLİ YERLERE MAİL ATARAK HAKINIZA SAHİP CIKIN

öner41
Şef
04 Eylül 2010 02:34

pazar günü türkiye ekonomisi Allahım sen yardım et tek dersim geçmem farz 50 almam lazım inşallah Allah mahçup etmesin herkese başarılar arkadaşlar gazamız mübarek olsun benim askere gitmem lazım aralıkta aynı zamanda nişanlıyım kaldığım takdirde düşünemiyorum olacakları dua edin Allah razı olsun.

eksibakiye
Aday Memur
04 Eylül 2010 17:56

Tek ders.. son sınıf... İktisat Tarihi ve TEK SORUYLA büte kaldım yarın bakalım ne olacak allah herkesin yardımcısı olsun

kukuleta
Genel Müdür
04 Eylül 2010 22:33

selam arkadaşlar.ben de Türkiye ekonomisinden giricem inş hepimiz bitiririz.geçen yıl ki bütler zordu.umarım bu sene öyle olmaz.herkese başarılar...

guzen81
Genel Müdür
05 Eylül 2010 19:05

yerel yönetimlerde büte kalmıştım bütte kolay sorar zorlamazlar dedik tek ders başka yok ama filanden beter zorlamışlar anlam veremedim bu ne ya bu aöf nin allah belasını versin ya dertleri para ise geçirsinler bu dersten beni de ben seneye yatıracağım harçları da vereyim bu şerefsizlere ne var bu kadar zorlayacak diger derslerde tekrar sorular bu derse gelince yok öyle birşey dertleri ne onu anlamış değilim yeni soru türetiyorlar ben bunların ta neyse yaa yeterince canım sıkıldı kaç gündür ya bu ülkede yaşamaktan tiskindim yu şimdi ben bu dersten kalırsam bir yıl gidecek hayatımdan askerlik sarkacak sarkınca tek tipe yakalanacağız iş sorunu çıkacak sevdiğim insanlar evlenemeyeceğim yaş geldi 29 a bu kadar etkiliyor işte br ders insanın hayatını askerlik araya girince neyse böyle işte bari 5 puan kanaat notu getirsinler ya aöfye

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi