Editörler : E.Kayı Han
25 Kasım 2022 19:13

Pazartesi kadro için ümitli miyiz?

Bilindiği üzere Sayın bakan Vedat Bilgin açıklamanın pazartesi Cumhurbaşkanı tarafndan yapılacağını açıklamış sonra Bakanlık tarafından düzeltme yapılarak pazartesi açıklama yapılmayacak bakanlar kurulunun gündemine gelecektir denmiş. Hazırlanan taslağın içeriğinin de sır gibi saklandığını biliyoruz bu konuda sendikalar da sessiz moda alınmış durumda. Sizce pazartesi ne olur?

sadecememu
Yasaklı
25 Kasım 2022 20:38

Yaw bu adamlar vermez kadro boşa hayal kurmayın Allah aşkına bunların sadece Allah 1 demelerine inanın gerisi hikaye bunların masal anlatıp uyutuyorlar adam kalktı ağustos ayında hatırlayın açıklama yaptı grup başkan vekili meclis açıldıgı gibi ilk konu sözleşmeliye kadro 2 aydır meclis açılmış ama ne oldu??? Sonra her fırsatta geldi gelecek ha işte haftaya ha ay sonu ha c.başkanı açıklayacak ha açıklamayıp gündeme gelecek ya Allah aşkına bunlardan vazgeçin ümidinizi kesin sadece Allahtan ümidinizi kesmeyin ama bunların masallarına kulaklarınızı tıkayın Allaha emanet

Portal34
Memur
25 Kasım 2022 21:14

Ben de direk kadro verileceğini sanmıyorum.Hiç umudum da yok,o kadar delikanlı olsalardı 2 aydır açılan meclise çoktan gelirdi kabul edilirdi.Pazartesi günü tatmin edici bir şey çıkmaz.

superbery
Aday Memur
25 Kasım 2022 23:23

hangi alım bu ticaret bakanlığı mı

Kadroyagerekyok.
Yasaklı
25 Kasım 2022 23:29

Kadroyagerekyok

superbery
Aday Memur
25 Kasım 2022 23:39

pardon sözleşmeşi kadrosuymuş konuyu yanlış aanladım

superbery, 1 yıl önce

hangi alım bu ticaret bakanlığı mı

durusmakatibi06
Kapalı
26 Kasım 2022 06:41

Hayır.

Katibix
Şube Müdürü
26 Kasım 2022 09:27

Tatmin edici bir açıklama geleceğini sanmıyorum. Çalışıyoruz gibi yuvarlak laflar edilir. Kadro gelecek ama ne zaman gelir Allah bilir. Mevcut hükümet zamanında gelirse eğer Ama'larin bol olduğu bir kadro gelir bence. Yani gelse bile pek memnun olmayacağımız bir durum yaşayabiliriz

Kadroyagerekyok.
Yasaklı
26 Kasım 2022 12:11

Kadro yok. Kadro gelsin müdürlük sınavına gireyim hayali kuran elemanlar önce işi öğrenin sonra gelin hadi şimdiden bol traşlar size

Ysrdrmz
Aday Memur
26 Kasım 2022 13:28

Eleman ne ya ilk önce konuşmayı öğren sonra konuş bence sende ilk önce konuşmayı öğren hadi sana bol traslar

Kadroyagerekyok., 1 yıl önce

Kadro yok. Kadro gelsin müdürlük sınavına gireyim hayali kuran elemanlar önce işi öğrenin sonra gelin hadi şimdiden bol traşlar size

bürodan
Şube Müdürü
26 Kasım 2022 17:24

işyerinde çekemediğin üç beş kişiyle ilgili problemini neden buraya yansıtmanın anlamı yok. Senin kişisel kıskançlığını çekmek zorunda değiliz.

26 Kasım 2022 17:47

Sayın cumhurbaşkanımız 3 yıl çalışma şartı ile sözleşmelilere kadroyu pazartesi 20:22 de açıklayacak hepinize hayırlı olsun.

bürodan
Şube Müdürü
26 Kasım 2022 18:11

tüm 4B'lilere kadro verilip sonrası 3+1 mi olacak? kesin bilgi var mı

feridunemeksiz, 1 yıl önce
Sayın cumhurbaşkanımız 3 yıl çalışma şartı ile sözleşmelilere kadroyu pazartesi 20:22 de açıklayacak hepinize hayırlı olsun.

Kadroyagerekyok.
Yasaklı
26 Kasım 2022 19:04

Feridun umut fakirin ekmeğidir:)

sadecememu
Yasaklı
26 Kasım 2022 19:25

Al bi tanede burda

Elixsir
Kapalı
26 Kasım 2022 21:24

Hadi verdim gitti kadroyu alın tepe tepe kullanın şaka bir yana kadro sözlerini ne zaman yasa meclisten geçti inanın diğer türlüsü hayal satmak olur yine de almanızı isterim

bürodan
Şube Müdürü
28 Kasım 2022 02:01

şu saygısız ve kıskanç tavıra bir anlam veremiyorum. kadronun gelme ihtimalinden bile nefrret eden kıskanç tipleri tanımamız iyi oldu.

sadecememu, 1 yıl önce
Al bi tanede burda

Kadroyagerekyok.
Yasaklı
28 Kasım 2022 20:13

Hani kadro?😬😬😬

serkan_42
Şef
28 Kasım 2022 20:18

Bı nevi doğru demişsin iş yapayım çalışayım diyen yok kadro gelsin müdür olayım kadro gelsin tayin isteyeyim genelde böyle

serkan_42
Şef
28 Kasım 2022 20:27

Vala helal olsun dediğiniz oldu : )

bürodan
Şube Müdürü
28 Kasım 2022 20:35

Kadromuz hayırlı olsun arkadaşlar şu kıskanç tipler de ağlayarak günlüklerine yazabilirler.

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi