Editörler : F16 Gökçen
20 Aralık 2019 14:29

Devlet Bankaları Personel Maaşları

herkese merhaba sizlere bir sorum olacaktı kamu bankarında(ziraat halk özellikle emlak katılım) gibi bankalara uzun süredir sınav ver personel alımlarına başvuruyorum fakat maaş hakıında bir bilgi bulamıyorum bilgi sahibi olanlar yardımcıolabilirler mibirde bulunduğum şehirin dışına eğer kabul olursa gitmek sizce nasıl olur bu konu için soruyordum teşekkür ederim.

hızlıadım
Memur
26 Şubat 2020 11:45

Merhaha. Geçtiğimiz haftalarda (3-4 hafta önce) Emlak katılım için mülakata gitmiştim, siz neresi için başvurmuştunuz Emlak Katılım'da? Bir de, eğer şehir dışı olursa hangi şehri düşüneceksiniz?

hızlıadım
Memur
26 Şubat 2020 11:47

sorunuz hakkında ise... maalesef ben de bir bilgi bulamadim, daha önce açtığım bu konu hakkında sorduğum soruya da bir cevap da alamadım. Demek ki bilgi sahibi olan birileri maalesef ki yok forumda. en iyisi bankanin kendisine bizzat sormak, ama maalesef internette bir numaraya vs. de rastlayamadım. bekleyip görmekten başka yapacak bir şey yok gibi. (eğer bu bankalardan birinde ise başlamayı basarirsam buradan bilgilendirme yaparım.)

guest.uye
Aday Memur
26 Şubat 2020 16:57

Pozisyondan pozisyona degisir. Halk bankası 3200-3500 civaridir (çağrı gişe) ama halkta çağrıiçin önce 1.5 yıl taseron çalışıyosun sonra kadro alıyosun. Taşeron süresince asgari ücret veriliyor. Emlak & Ziraat & Vakıf ise direkt kadro veriyor, bu yüzden daha avantaj. Maaşlar genelde aynıdır ama ziraat biraz daha sartları maaşı daha yüksek diye biliyorum. Çağrı gişe yaklaşık 3400-3600 civarı alıyor. Vakıf 3200-3400 degisir.Emlak tam bilgim yok.

xboxci
Aday Memur
27 Şubat 2020 20:30

4500 tl ile baslıycam memurluğa 2 dil bilin en az şimdi 2 yi ekleyip 5500tl ye çıkarmaya çalışıyorum

my0694
Aday Memur
23 Mart 2020 16:54

bende şehir dışı (istanbul ) için başvuru yapmıştım merkez içindi ama ne yazıkki bi netice alamadım kpss ye yöneldim bende :)

hızlıadım, 4 yıl önce
sorunuz hakkında ise... maalesef ben de bir bilgi bulamadim, daha önce açtığım bu konu hakkında sorduğum soruya da bir cevap da alamadım. Demek ki bilgi sahibi olan birileri maalesef ki yok forumda. en iyisi bankanin kendisine bizzat sormak, ama maalesef internette bir numaraya vs. de rastlayamadım. bekleyip görmekten başka yapacak bir şey yok gibi. (eğer bu bankalardan birinde ise başlamayı basarirsam buradan bilgilendirme yaparım.)

avare27
Aday Memur
25 Mayıs 2020 21:24

Yeni başlayan gişe görevlisi Maaş+ikramiyet+temettü+performans +yemek parası aylık ortalama 4300 civarı gelir

bunudagormedik
Genel Müdür
18 Mart 2022 16:42

Bu ülkede iibf'li olmak varmış asgarinin 2 katıyla çalışmaya başlamak MÜKEMMEL

avare27, 4 yıl önce

Yeni başlayan gişe görevlisi Maaş+ikramiyet+temettü+performans +yemek parası aylık ortalama 4300 civarı gelir

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi