Editörler : "eskiyara"Pangaea
03 Eylül 2021 19:08

Öğretmenlere PCR testi nasıl yapılacak

pazar günü ve çarşamba günlerimi yapılacak testler ve mesai saatleri içinde mi yapılacak test yaptırmassak yaptırımı ne olacak resmi olarak her il yada ilçe kendimi belirliyor bu maddeyi

ensar 10
Şef
03 Eylül 2021 19:50

Pcr testi yapmayanlara tutanak tutacaklar...Sonuç hiçbir şey yapamazlar.Pazartesi dilekçeler verilecek.Yılmak yok..Dik duruşa devam...

b3rn4
Müsteşar
03 Eylül 2021 20:14

Bulunduğum ilin merkez ilçelerinde sadece öğretmenler için test merkezi kuruldu. Pazartesi ve cuna hariç diğer günler yapılabilecekmiş.

Anadoluevladı
Aday Memur
04 Eylül 2021 12:37

Bu surecte ogretmen arkadaslar biz asi olmayanlari yanliz birakti.bu dayatmaya karsi destek olmalari gerekirken ben oldum sen de ol mantigi ile bizi sattilar.Cok yanliz kaldık.

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
04 Eylül 2021 13:21

ogretmen camiasi böyle zaten hocam sinavlarda görev almama eylemi yapildi . kimi gorev almadi kimi de cift gorev alarak satisi anında yaptı.

bize mustehak.

beni deldiler sen de delin hatta mumkunse geber!

04 Eylül 2021 14:07

O değilde grip oldum, gidip test yaptırsam pozitif çıkacak büyük ihtimal, yaptırmasam acaba covid mi, bulastiriyor muyum diye aklıma takiliyor.

04 Eylül 2021 14:56

Merak etmeyin geri vites yok.Kendi ülkemizde gariban kaldık, kobay olduk.Turist ve mülteciler bile bizden iyiler.Ya hu adam senin ülkene kaçak giriyor zaten.Şimdide tutturmuşlar PCR isteyeceğiz göçmenlerden diye şaka gibi.

Anadoluevladı, 3 yıl önce
Bu surecte ogretmen arkadaslar biz asi olmayanlari yanliz birakti.bu dayatmaya karsi destek olmalari gerekirken ben oldum sen de ol mantigi ile bizi sattilar.Cok yanliz kaldık.

Yohji
Kapalı
04 Eylül 2021 15:25

Evet bulaştırıyorsun. Arkadaşlar en azından hastaysanız test olun, ben aşılıyım ama herhangi bir belirti gösterdiğim ilk gün gider test olurum. Tepkinizi gösterecek uzun bir süreç var zaten.

derin sessizlik, 3 yıl önce

O değilde grip oldum, gidip test yaptırsam pozitif çıkacak büyük ihtimal, yaptırmasam acaba covid mi, bulastiriyor muyum diye aklıma takiliyor.

Baba Janga
Yasaklı
04 Eylül 2021 17:59

Kimse size zorla test yaptiramaz sonucta anayasal hakkimiz var. Yaptiklari tek sey yildirma politikasi. Bu arada cogu insanin yalniz bildigi bur husus var. Vucudunuz da virusun olmasi sizi hasta kilmaz. Ne zaman viral yük bagisiklik sistemininin onune gecer iste o zaman bulaş riski ortaya cikar. Pcr testlerinin guvensiz olmasinin nedeni de budur. Eger bagisiklik sisteminiz kuvvetli ise vucut virusu oldurur ancak bu olu virusleri de pcr genetik dizilimine baktigi icin pozitif goruyor. Uzun lafin kisasi sizde su an virus olabilir ancak hasta olmayabilirsiniz. Semptom gostermeyen hic kimseye test yapilmamali
04 Eylül 2021 18:24

Bu pcr testleri zaten çok güvenli değil bir yerde okumuştum kiviye uygulanmış pozitif sonuç vermiş :) pozitif çıkarsak uzun bir süre test yapmaktan kurtuluruz o hale geldik yani yazıklar olsun

04 Eylül 2021 19:32

Devlet Hastanesi'ne gittim, grip ilacı ve iğne verdi, test burda yapmıyoruz, asi olayını sordu 3 doz vuruldum dedim, o zaman bence teste gerek yok dedi, yarın sınavda gorevliyim gitmemeyi düşünüyorum deyince git birşey olmaz cevabını aldım. Sabahki duruma göre karar vereceğim

Yohji, 3 yıl önce

Evet bulaştırıyorsun. Arkadaşlar en azından hastaysanız test olun, ben aşılıyım ama herhangi bir belirti gösterdiğim ilk gün gider test olurum. Tepkinizi gösterecek uzun bir süreç var zaten.

04 Eylül 2021 19:41

Seminer haftası pcr testi verdim. (negatif) Her pazartesi günü pcr testi vereceğim MEM'in verdiği çizelgeye göre haftada bir kere.

Yohji
Kapalı
04 Eylül 2021 20:20

Geçmiş olsun, umarım Covid değildir ama belirtiler benzerse koku, tat kaybı gibi test yapan bir yere gitmekte fayda var, en azından rapor alırsınız. Doktor öyle dediyse tabi güvenmemiz gerekiyor ama okul ortamı biraz daha farklı olabilir. Ben de okullar yüz yüze açıkken yakalandım virüse, rapor süremi bitirip iyileştikten sonra okula gittiğimde odaya girmeyen öğretmenler oldu, gidip bahçede oturdum. Test olursanız içiniz rahat olur.

derin sessizlik, 3 yıl önce

Devlet Hastanesi'ne gittim, grip ilacı ve iğne verdi, test burda yapmıyoruz, asi olayını sordu 3 doz vuruldum dedim, o zaman bence teste gerek yok dedi, yarın sınavda gorevliyim gitmemeyi düşünüyorum deyince git birşey olmaz cevabını aldım. Sabahki duruma göre karar vereceğim

veysel bingöl
Aday Memur
04 Eylül 2021 20:52

Yaptırmayın, tutanak tutup dursunlar.

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
04 Eylül 2021 23:17

Senin gibi cahil hurafecinin mi yaninda duracak ogretmenler. Yuru git teste

isletmeci006
Aday Memur
04 Eylül 2021 23:43

Neyin dik duruşu bilime mi karşısınız.
ensar 10, 3 yıl önce

Pcr testi yapmayanlara tutanak tutacaklar...Sonuç hiçbir şey yapamazlar.Pazartesi dilekçeler verilecek.Yılmak yok..Dik duruşa devam...

z1rz0p
Aday Memur
04 Eylül 2021 23:52

Tıpış tıpış...

Beytulmakdis
Memur
05 Eylül 2021 00:08

Mecbur edilmiş olup veya haklı gerekçelerle aş.ı yapmak durumunda kalmış insanımız için sözlerim meclisten dışarıdır. Ancak, Aş.I meraklısı olmuş, her önüne gelene o muhtevasını bile bilmediği sıvıyı önerip duran Dangalak Ruh Ha$talarına sözümdür. Görmeden iman edeceğiniz tek gerçek Allah'tır! Devlet gerçek istatistiği önünüze koysa ve ölümlerin çoğunun o Deney Sıvısından dolayı olduğunu görseniz, yine de o bilim dediğiniz puta imanınız devam edecek, bununda farkındayız. Geçmişte neye komplo teorisi dediyseniz bu gün hepsini kullanıyorsunuz ama yine de konuyla ilgili hiç bir fikriniz yok! Sadece şu yazıyı bile paylaşmak için, içinde bulunan ve bill'in putunu kızdıracak kelimeler sebebiyle defalarca bozup tekrar yazmak zorunda kaldım. Hemde altı üstü iki paragraftı. Nedir onları bu kadar korkutan? Görmek isteyenler için sadece bu sansürler bile meselenin ne olduğu hakkında fikir veriyor!

matgeo09
Memur
05 Eylül 2021 01:02

Şöyle de mantık yürütürsek aşı olmayanlar da aşı olanları sattı diyebiliriz hem de ne olarak biliyor musunuz aşı olmayarak okulda aşı olanları tehlikeye attığınız için

huzur-I4
Yasaklı
05 Eylül 2021 01:15

Bu PCR dayatmasina sırayla yapmanız gerekenlerdi

Bu da PCR itiraz dilekçesi örneği

https://www.hizliresim.com/120uch5

https://www.hizliresim.com/2p253eb

https://www.hizliresim.com/90kqtx9

huzur-I4, 3 yıl önce

https://www.hizliresim.com/tt2g9ks

Toplam 111 mesaj

Çok Yazılan Konular