Editörler : "eskiyara"Pangaea

berfin-meb
Müsteşar
24 Mayıs 2018 18:52

Evet bizim ilde de güncelleme oldu..Sebebi bazı okulların normu dolu olduğu halde açık olarak gösterilmesi. O okullar güncellemeyle listeden kaldırıldı..

aymud, 6 yıl önce

Bir kere daha demiştim. Takip ettiğim bir kaç il liste güncelledi öğretmenim. 3 defa değiştiren il var. Beklemek en makul seçenek şu an. Sürekli yenileniyor açıklar sebebini tam bilemiyorum

aymud
Kapalı
24 Mayıs 2018 21:28

Ben de bir kaç ille ilgileniyorum il dışı isteyeceğim. Hepsinde eksilme ve artmalar oldu. Daha da olur mu görürüz. Neticede. Beklemek makuldür diye düşünüyorum hepimiz için.

berfin-meb, 6 yıl önce

Evet bizim ilde de güncelleme oldu..Sebebi bazı okulların normu dolu olduğu halde açık olarak gösterilmesi. O okullar güncellemeyle listeden kaldırıldı..

25 Mayıs 2018 10:29

Arkadalar ben pansiyon ile ilgili kutucuk ile Beyana dayalı bilgiler bölümünü işaretlemeden kaydettim tercihlerimi onaylattım da. inşallah sorun çıkmaz. Bana herhangi bir uyarı gelmedi o bölümleri tiklemediğim için

Hanim-ca
Kapalı
25 Mayıs 2018 20:53

Herkese iyi akşamlar. başvurusu onaylanmayan var mı? Benim okul onayı var ama milli eğitim Hala onaylamadi. Ben de mi problem var acaba
26 Mayıs 2018 23:59

Duyuru yayınlandı mı? Ne zaman?

Toplam 105 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi