Editörler : crops35

ekonometri21
Aday Memur
14 Ağustos 2021 13:24

bende bugun benim hocam%yergı ile garanti akademiye gittimde iksis hakkında bilginiz varmmı?

aslann10
Aday Memur
14 Ağustos 2021 19:38

hocam garanti için çok olumlu şeyler duymadım ama kantini süper diyorlardı manzaralı :)

yargı&benim hocam olanla bende görüştüm aslında iyi gibiydi ama maddi olarak bana biraz fazla geldi.

ekonometri21, 3 yıl önce

bende bugun benim hocam%yergı ile garanti akademiye gittimde iksis hakkında bilginiz varmmı?

ekonometri21
Aday Memur
14 Ağustos 2021 20:00

Hangi kursu onerrisin hocam peki gy gk icin

Lisans olarak

aslann10
Aday Memur
14 Ağustos 2021 23:44

hocam yukarda da söylemiştim ama tekrar yazayım belki bişeyler daha aklıma gelir.

Öncelikle bence kursların sana neler sunduğuna bakmalısın, çalışma salonları çünkü ders çıkışlarında boşuna yol vs zaman kaybedip yorulmak istemezsin, soruların için hocalar ne kadar yardım edebiliyorlar, aklına takılan bir sey olunca ne kadar muhatap olabiliyorsun, motivasyonun düşünce konuşabilecek birisi oluyor mu, bence bunlar çok önemli. Bunları çalışma salonu hariç her yerde bulamıyorsun Hocaları zaten söylemeye gerek yoktur sanırım ona zaten dikkat edersin :) Dediğin kurslar yayın olarak iyiler, hepsinden çözeceksin, çözmelisin de ama kursları kalabalık ve içinde kaybolma ihtimali oluyor. Onlara göre daha küçük ve sağlam bir kurs fiyat performans açısından çok daha mantıklı geliyor bana.

Bence tüm aklına gelen kursları gez zaten bazı şeyleri hissedeceksin. Hepsini gezmeden karar verme. Ben 2020 de GY-GK ODAK Akademiye gittim ve çok da memnun kaldım, gidip görüşmeni tavsiye ederim. Umarım hakkını vererek çalışan herkes başarılı olur.

ekonometri21, 3 yıl önce

Hangi kursu onerrisin hocam peki gy gk icin

Lisans olarak

ekonometri21
Aday Memur
15 Ağustos 2021 12:43

Hocam garanti akademiye yazilacam diger kurslardan 2000 tl ucuz zaten basarinin %70 i ogrenciye bagli degilmi

aslann10
Aday Memur
16 Ağustos 2021 00:26

hocam evet çoğu öğrencide ama dediğim gibi yukarda yazdıklarımın çoğu ögrenciyle alakalı. dershanelerin ögrenciler için hazırladığı ortamlar önemli. dershane disiplin sağlamanı sağlar yoksa otur evde kendin çalış. hiç para verme kitap al. bunu yapan varsa çok saygı duyarım çünkü çok disiplinli olmak lazım. gidip ortamı gör insanlarla konuş öyle karar ver bence. insan hissediyor.

ekonometri21, 3 yıl önce

Hocam garanti akademiye yazilacam diger kurslardan 2000 tl ucuz zaten basarinin %70 i ogrenciye bagli degilmi

gazili0638
Aday Memur
19 Ağustos 2021 17:51

2 yıl önce Garanti Akademide eğitim almıştım.Genel tekrarlar ve telafi konusunda hiç sıkıntı yaşamadım.Hoca kadrosu çok iyi.Atandım.Muhakkak gidip görüşmenizi tavsiye ederim.

ekonometri21, 3 yıl önce

ekonometri21
Aday Memur
20 Ağustos 2021 14:30

bana gy gk lazımda iyimiydi orası gy gk de

gazili0638, 3 yıl önce

2 yıl önce Garanti Akademide eğitim almıştım.Genel tekrarlar ve telafi konusunda hiç sıkıntı yaşamadım.Hoca kadrosu çok iyi.Atandım.Muhakkak gidip görüşmenizi tavsiye ederim.

ekonometri21
Aday Memur
24 Ağustos 2021 22:48

Gy gk mi gittin

gazili0638, 3 yıl önce

gls_onk
Aday Memur
18 Eylül 2021 09:38

Ben 2020 de kuzey akademiye gittim atandım çok güzel bi sistemleri var matematiğim hiç yoktu 20 net

gls_onk
Aday Memur
18 Eylül 2021 09:39

20 net yaptım arkadaşlar

sümsümm
Aday Memur
20 Eylül 2021 09:36

Merhaba;

2022 kpss için ankarada dershane arıyorum. Önerisi olan var mı? Fiyatlar nasıl? Evde çalışamıyorum

Dershaneyi disiplin için istiyorum.

aslann10
Aday Memur
16 Ekim 2021 13:14

yukarıda da uzun uzub yazmıştım umarım okursun ankarada odak akademiyle görüşmeni tavsiye edrim çok faydalı olacaktır

sümsümm, 3 yıl önce

Merhaba;

2022 kpss için ankarada dershane arıyorum. Önerisi olan var mı? Fiyatlar nasıl? Evde çalışamıyorum

Dershaneyi disiplin için istiyorum.

kberat
Aday Memur
14 Aralık 2021 23:20

Merhaba arkadaşlar,

Lisans gk-gy için önereceğiniz kurs var mı ?

LunaLee
Aday Memur
15 Aralık 2021 21:34

Ben de önlisans için öneri istiyorum.Kaliteli matematik ve geometri dersleri için özellikle.

AslaPesEtm3
Aday Memur
20 Aralık 2021 22:21

Önlisans için bende dershane arıyorum arkadaşlar yardımcı olursanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi