Editörler : Pangaea
«773277337734773577367737773877397740774177427743»

ZMprof
Daire Başkanı
05 Haziran 2020 14:59

Kardeş sen çok rahatsın ya kpss puanın çok iyi alımın garanti ya da sen de memursun tahat olun rahat olun millet nasıl rahat olsun herkesin sırası değişecek kimi bunlar yüzünden atanamayacak garanti bildiğin birşey varsa bizi de rahatlat o zaman.

Mrkmrk, 4 yıl önce

daha once de buraya yazdığım gibi içiniz rahatlayacaksa elinizden geleni yapın hocam

Mrkmrk
Şef
05 Haziran 2020 15:01

ve memuriyeti düşer yeter ki devlet işin peşini bırakmasın

Balamirr02, 4 yıl önce
Atanamazsak göreve başlamalardan sonra tek tek tercih yerlerimizi arar kadro yandımı sorarız. Atansak bile önceki tercihlerimizin yerlerini arar kadro yandı mı diye sorarız. Kadro yakan varsa bile isteye CBK ya karşı gelip hakkımızı gasp eden hainler varsa mahkemeye gideriz. Biz böyle diyince Memurlar onada gülüp olmaz diyorlar. Olmaz dediğiniz herşey oldu. Siz kendinizi dokunulmaz sanıyorsunuz kanun sanıyorsunuz devlet sanıyorsunuz. Ekmeğime göz dikenin gözünü oyarım. Bir size var mahkeme yolu dimi ? Resmi işlerde yalan beyanda bulunmanın cezası 3 Aydan 2 yıla kadar hapistir. TCK 206. Maddeyi açın okuyun.

Mrkmrk
Şef
05 Haziran 2020 15:02

elinizden geleni yapın işin peşini bırakmayın diyorum hocam daha ne diyim

ZMprof, 4 yıl önce

Kardeş sen çok rahatsın ya kpss puanın çok iyi alımın garanti ya da sen de memursun tahat olun rahat olun millet nasıl rahat olsun herkesin sırası değişecek kimi bunlar yüzünden atanamayacak garanti bildiğin birşey varsa bizi de rahatlat o zaman.

ZMprof
Daire Başkanı
05 Haziran 2020 15:04

öyle diyorsan sorun yok,bugün bir tt daha var herhalde inşallah Bakanlık duyar sesimizi.

Mrkmrk, 4 yıl önce

elinizden geleni yapın işin peşini bırakmayın diyorum hocam daha ne diyim

Mrkmrk
Şef
05 Haziran 2020 15:05

ama tercih veren memurlar her kimse şunu bilsin ki bunun bi yaptırımı illa ki olacak ve bunu bildikleri için geneli tercih vermedi tercihler face den olmuyor osym uzerinden oluyor face de kurusıkı sallamak kolay

Ekinoksis
Kapalı
05 Haziran 2020 15:07

kadro yakan kişiler olursa atanan kişilerde yardım yapar arkadaşlar dava açılır

ButonAhmet
Kapalı

Ben sana inanıyorum hocam beklerim bu memurlardan adları elimizde olsa hepsine dava açarız bu kişiler bide bakanın onları alma projesinden yararlanacak

Banabalıkver, 4 yıl önce
Gidin aranmış bu forumda olan aristoya özelden sorun kaç kişi yakmış

sinan.1903
Daire Başkanı

adam açık açık yazmış yalan beyan başlatymacaz.

adamlar halen tercih yapma derdindeydiiii..

ben atanmazsaM Allah şahit tek tek arayıp soracam. Onların hepsine dava açacam. Onları ekmeğinden edene kdr durmayacam...

öyle yokk burda kadro yakayım sonra kurum geçişle geçeyim

ZMprof
Daire Başkanı

2,3 kişi var hocam orada çünkü illerin yazdığı kısma bana gelmez orası diye yazmış,tercih yapmadığı yer ona nasıl gelecek.Yazmış çünkü tercih yapmış.

Mrkmrk, 4 yıl önce

ama tercih veren memurlar her kimse şunu bilsin ki bunun bi yaptırımı illa ki olacak ve bunu bildikleri için geneli tercih vermedi tercihler face den olmuyor osym uzerinden oluyor face de kurusıkı sallamak kolay

Balamirr02
Şef
05 Haziran 2020 15:08

Kamuda olup eğer varsa tercih verenler için söylüyorum hepsi cahil sürüsü. KPSS den biraz iyi almışlar vatandaşlık çalışmışlar diye kendilerini avukat hakim savcı sanıyorlar. Cahil sürüsü... Bu hayırlı cuma günü yalanım varsa ne olayım ÖSYM den bakanlığa avukattan emniyete her yeri arayıp sorun hepsi direk o Kişiler suç işlemiş olur diyor. ÖSYM çok net şekilde şuç işlemişler diyor. TCK 206 ya bakın diyorlar. Yalan beyanda bulunmanın cezası 3 Aydan 2 yıla kadar hapistir. Vallahi billahi 1 kişi bile tercih verip kadro yakarsa eğer gerçekten böyle bir durum varsa biz bu işle uğraşacaz.
Mrkmrk, 4 yıl önce

ve memuriyeti düşer yeter ki devlet işin peşini bırakmasın

maesahin
Genel Müdür
05 Haziran 2020 15:09

Şöyle ; en son açıklanan sonucun adresi https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=6952

sondaki rakam değişecek bu sonuçlarda , her sonuçta olduğu gibi.. Verdiğim linki kopyalayıp adres çubuğuna (google'a değil adres çubuğuna ) yapıştırın ve sonunu değiştirip 6953,6954,6955,.... deneyebilirsiniz. Şu anda böyle bir sonuç aktif değil diyor. Aktif olunca ana sayfaya düşmeden öğrenebilirsiniz.

Bayziraatci, 4 yıl önce

Merhaba arkadaşlar bu ösym nin sayfasına bi şekilde bakıp o gün kaç tane duyuru olduğu filan biliniyordu bilen arkadaşlar bakabilir mi bugün bişey yayınlanacak mı diye

Balamirr02
Şef
05 Haziran 2020 15:09

Sinan hocam atansak bile önceki tercihlerimizi arayacaz mesela 7. Tercihimize atandık ama belki ilk 6 tercih yerimizde kadro yakan vardı o yüzden kayma oldu yani mesela. Her türlü arayacaz 1 kişi bile olsa uğraşacaz.
sinan.1903, 4 yıl önce

adam açık açık yazmış yalan beyan başlatymacaz.

adamlar halen tercih yapma derdindeydiiii..

ben atanmazsaM Allah şahit tek tek arayıp soracam. Onların hepsine dava açacam. Onları ekmeğinden edene kdr durmayacam...

öyle yokk burda kadro yakayım sonra kurum geçişle geçeyim

sinan.1903
Daire Başkanı
05 Haziran 2020 15:10

abi sence memurlar tercih vemişmidir. 70 tane görüşün ne .?

maesahin, 4 yıl önce

Şöyle ; en son açıklanan sonucun adresi https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=6952

sondaki rakam değişecek bu sonuçlarda , her sonuçta olduğu gibi.. Verdiğim linki kopyalayıp adres çubuğuna (google'a değil adres çubuğuna ) yapıştırın ve sonunu değiştirip 6953,6954,6955,.... deneyebilirsiniz. Şu anda böyle bir sonuç aktif değil diyor. Aktif olunca ana sayfaya düşmeden öğrenebilirsiniz.

Mrkmrk
Şef
05 Haziran 2020 15:11

benim dediğim de o usta bende yazarım mesela orası bana gelmez burası gelecek yazması bedava ama o butonu tıklamaya gelince o el gitmez ha dediğim gibi veren hiç olmamış mıdır illaki bikaç tane çıkar ama o kadar fazlası değil

ZMprof, 4 yıl önce

2,3 kişi var hocam orada çünkü illerin yazdığı kısma bana gelmez orası diye yazmış,tercih yapmadığı yer ona nasıl gelecek.Yazmış çünkü tercih yapmış.

sinan.1903
Daire Başkanı
05 Haziran 2020 15:11

kesinliklee....

onlara rahat uykuları haram edeceğiz ...

Balamirr02, 4 yıl önce
Sinan hocam atansak bile önceki tercihlerimizi arayacaz mesela 7. Tercihimize atandık ama belki ilk 6 tercih yerimizde kadro yakan vardı o yüzden kayma oldu yani mesela. Her türlü arayacaz 1 kişi bile olsa uğraşacaz.

bunlarnasilsoru
Şube Müdürü
05 Haziran 2020 15:15

Bugün açıklanmaz artık umarım herkes hakkında hayırlısı olur. Bir de sonuçlar bakanlıkta, herşey belli v.s. diyenlere pek itibar etmeyin. En güzeli sonuçlar açıklanana kadar buraya girmemek.

Bayziraatci
Aday Memur
05 Haziran 2020 15:15

Teşekürler hocam

maesahin, 4 yıl önce

maesahin
Genel Müdür
05 Haziran 2020 15:20

bunu yazdım birkaç sayfa önce ve arada kaynadı demek ki kısaca bir daha yazayım. eğer ösym -bakanlık-sgk üçlüsü kendi arasında yazışma yapıp tercih yapan memurların yerleşmesini engellediyse isterse 1000 kişi yapmış olsun onlar yerleşemez , onların yerine sıradaki işsiz kardeşimiz yerleşir. umarız böyle bir denetim ve eleme süreci yaşanmıştır.

sinan.1903, 4 yıl önce

abi sence memurlar tercih vemişmidir. 70 tane görüşün ne .?

Mrkmrk
Şef
05 Haziran 2020 15:33

geçen bikaç alımda cumartesi açıklandığı olmuş yarın açıklanır mı dersiniz gençler ben hafta içi açıklanır diye zannediyorum ama

Ekinoksis
Kapalı
05 Haziran 2020 15:40

2019 -2020 yılını taradım hafta içi açıklanmış hep gözden kaçırdığım varsa bilmiyorum

Mrkmrk, 4 yıl önce

geçen bikaç alımda cumartesi açıklandığı olmuş yarın açıklanır mı dersiniz gençler ben hafta içi açıklanır diye zannediyorum ama

Toplam 193811 mesaj
«773277337734773577367737773877397740774177427743»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi