Editörler : F16 Gökçen

Samuelson90
Aday Memur
11 Haziran 2018 19:56

Hayırlı olsun hocam ben de Ankara'da girmiştim ama olumlu olumsuz dönüş almadım sanırım dönülmeyenler olumsuz oldu. Grup mülakatında da grubu organize etmiş ve fikirlerimi gayet açık ve destekleyerek ifade etmiştim oysaki.
aranelly, 6 yıl önce

Ankara'da girdim hocam.

aranelly
Aday Memur
11 Haziran 2018 20:06

Olumsuz da dönmedilerse bu hafta içinde mailleri atarlar diye düşünüyorum belki yarına sarkmış olabilir mülakat da öyle geçti diyorsanız :)

Samuelson90, 6 yıl önce
Hayırlı olsun hocam ben de Ankara'da girmiştim ama olumlu olumsuz dönüş almadım sanırım dönülmeyenler olumsuz oldu. Grup mülakatında da grubu organize etmiş ve fikirlerimi gayet açık ve destekleyerek ifade etmiştim oysaki.

Napcazbiz
Yasaklı
11 Haziran 2018 20:21

Geri dönüş alan arkadaşlara hayırlı olsun. Benim de mülakatım iyi geçmesine rağmen olumlu olumsuz dönüş almadım. Bu saatten sonra da atacaklarını düşünmüyorum.Kısmet değilmiş :)

capricorn.900
Aday Memur
11 Haziran 2018 22:01

Olumlu dönüş alan arkadaşlar grup mülakatında case te vardığınız ortak karar neydi?

Jimbo
Aday Memur
11 Haziran 2018 22:07

ben olumlu dönüş aldım fakat ortak karara varmadık.
capricorn.900, 6 yıl önce

Olumlu dönüş alan arkadaşlar grup mülakatında case te vardığınız ortak karar neydi?

Mulkiye11
Aday Memur
11 Haziran 2018 22:08

Hiç utanmıyor musunuz insanları kandırmaya ?

Grup mülakatından öncede aynı ekip ingilizce kompozisyon yazdırıyorlar diyerek insanları kandırdınız. Hiç ahlak kalmamış sizde , insanların emeklerinede mi yazık değil karaktersizler.

Kısacası, arkadaşlar bu trollere inanıp üzülmeyin daha dönüşler başlamamış bugün insan kaynaklarıyla görüştüm içiniz ferah olsun.

capricorn.900
Aday Memur
11 Haziran 2018 22:09

Anladım tebrikler :) Bugün dönüş almayanlar umudu kesmeli mi? :(

capricorn.900
Aday Memur
11 Haziran 2018 22:11

Gerçekten mi ?

Mulkiye11, 6 yıl önce

Grup mülakatından öncede aynı ekip ingilizce kompozisyon yazdırıyorlar diyerek insanları kandırdınız. Hiç ahlak kalmamış sizde , insanların emeklerinede mi yazık değil karaktersizler.

Kısacası, arkadaşlar bu trollere inanıp üzülmeyin daha dönüşler başlamamış bugün insan kaynaklarıyla görüştüm içiniz ferah olsun.

Jimbo
Aday Memur
11 Haziran 2018 22:12

niye kandıralım insanları? Sacma sapan konusma. olumlu dönüş aldık işte. 21inden 27sine kadar devam edecek bireysel mülakatlar. seans seçimimi de yaptım. akşam üstüne kadar 20şer dakikalık arayla seanslar. sonrasında birer saat arayla. Bir kişinin yalanı üzerinden millete sallama. Yardımcı olma amacıyla yazıyoruz burada.
Mulkiye11, 6 yıl önce

SeleNN0
Aday Memur
11 Haziran 2018 22:42

peki karariniz neydi
Jimbo, 6 yıl önce
ben olumlu dönüş aldım fakat ortak karara varmadık.

SeleNN0
Aday Memur
11 Haziran 2018 22:44

Bende bugun aradim.Dönüşler başladı denildi ama olumlulara dönülmüş bence.Banada dönülmedi bende kendimi iyi anlatmistim ama agir kinama demistim.bu cevabi verip cagrilan varmi

Jimbo
Aday Memur
11 Haziran 2018 22:48

ben de sizin gibi ağır kınama dedim. Verilen cevaptan ziyade ekip çalışmasına yatkınlık, kendini ifade edebilmek, sakinlik vs önem taşıyor bu aşamada.
SeleNN0, 6 yıl önce
peki karariniz neydi

capricorn.900
Aday Memur
11 Haziran 2018 22:57

Biz de ağır kınama demiştik. Kendimce acaba ortak cevabımız mı yanlış diye düşündüm. Çünkü bireysel anlamda ben de kendimi başarılı bir mülakat süreci atlatmış olarak görüyordum. Tabii bahsedildiği gibi kişisel başka etkenler de vardır.

SeleNN0
Aday Memur
11 Haziran 2018 23:51

Bende kendimi iyi anlattigimi dusunuyorum ama kismet degilmis olumlulura dönülmüş bence.Hayirlisi olsun herkez için.

h.tepeli
Aday Memur
12 Haziran 2018 00:25

Benim de güzel geçmişti ama sanırım konu kolay olduğu için herkesin güzel geçmiş :) Artık dönüş olmaz büyük ihtimal mesaj ve maille ulaştıklarına göre, eğer arayarak haber verselerdi belki bir kaç gün sürebilirdi. Dönüş alan arkadaşlara başarılar bundan sonrası için.

cembicer
Aday Memur
12 Haziran 2018 00:44

yoo utanmıyorum. sen ben burada ingilizce kompozisyon yazdım dedim diye mülakata girmekten vazgeçip kolay lokma olduysan o senin bileceğin iş :)

21-27 Haziran arası seçeceğim tarihte istanbulda olacağım. sen de evde otur dünya kupası izle keko.

Mulkiye11, 6 yıl önce

SeleNN0
Aday Memur
12 Haziran 2018 00:52

Bu karakterle nasil secildiniz hayret

Mulkiye11
Aday Memur
12 Haziran 2018 01:20

he seçilmişsindir göt lalesi he :)

cembicer, 6 yıl önce

yoo utanmıyorum. sen ben burada ingilizce kompozisyon yazdım dedim diye mülakata girmekten vazgeçip kolay lokma olduysan o senin bileceğin iş :)

21-27 Haziran arası seçeceğim tarihte istanbulda olacağım. sen de evde otur dünya kupası izle keko.

cembicer
Aday Memur
12 Haziran 2018 01:21

ağlama melis :)

21 haziran 2018 saat 14.00 :)

cembicer
Aday Memur
12 Haziran 2018 01:23

ingilizce bilmeyenler ve grup mülakatına taktik alıp girenler çıksın arkadaşlar, site kasıyor.

sen ceza kanununa göre 3-8 yıl hapis olan olaya ağır kınama dersen, grup mülakatında kalırsın böyle

Toplam 221 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi