Editörler : supporters.
«9899100101102103104105106107108109»

Proton2021
Memur
21 Ekim 2021 19:29

Bana sarı zarf da gelmedi. Sadece e-mail ve mesaj geldi. Asgari alanlara sarı zarf geliyor mu?

hekimalev, 2 yıl önce

Bana iptal edildiği bildirimine ek olarak jürinin ayrıntılı raporu gönderildi hocam.

Hani şu meşhur "sarı zarf" ile geldi.

Yani dilekçe yazmam gerekmedi.

drpotter17
Aday Memur
21 Ekim 2021 22:50

Merhabalar, itirazın kabul ya da rededildiğini dbs'den mi görüyoruz, nasıl öğreneceğiz?

Ydocent
Şef
21 Ekim 2021 22:56

Eskiden Sarı zarf gelirdi. Ama artık değişti. E mail ve SMS ile asgariden başvurunun iptalini bildiren mesaj geliyor.

Proton2021, 2 yıl önce

Bana sarı zarf da gelmedi. Sadece e-mail ve mesaj geldi. Asgari alanlara sarı zarf geliyor mu?

Ydocent
Şef
21 Ekim 2021 22:59

Itiraz red edilirse yazılı olarak size tek cümle ile talebiniz reddedilmiştir diye yazı geliyor. Sundugunuz İmzalı dilekcenin yaniti da yazılı size ulastirilmak zorunda.

Tam tersi kabul edilirse yine SMS ve email aracılığı ile dbs yi kontrol etmeniz isteniyor. Kontrol ettiğinizde juri surecine geçtiğinizi görüyorsunuz.

drpotter17, 2 yıl önce

Merhabalar, itirazın kabul ya da rededildiğini dbs'den mi görüyoruz, nasıl öğreneceğiz?

Ydocent
Şef
21 Ekim 2021 23:04

Siz bence 29 Eylül toplantısına girmemissinizdir.

Çünkü benim itirazimin kabul edilip juri surecine dönmesi 23 Ağustos.

1.5 ay geçti yanit gelmedi.

Daha yeni 19 Ekim de sonucumu ogrenebildim. Buradan hesap edin durumunuzu yeniden.

Drrose, 2 yıl önce

Sizin jüri sürecine döndü mü hocam. Döndü ise ne zaman döndü?

Ben 24 ağustos asgariden kaldım. İtirazım 16 eylülde kabul edildi ve jüri sürecine döndü. Forumda Y azılanlara göre 10 gün jüriye süre verdiler. 29 eylül toplantıya girmişimdir ve açıklanır dedim ama hala haber yok maalesef.

mrfilolog
Aday Memur
21 Ekim 2021 23:49

Komisyon toplantısının bugün yapıldığına dair bir bilgi aldım. Kararların ise sisteme işlenmesinin birkaç günü bulacağını düşünüyorum. Önümüzdeki hafta sonuna kadar sisteminde değişiklik olan hocalarımın grubu bilgilendirmesi yararlı olacaktır.
Tourniquett, 2 yıl önce

Bence ulaşmaya bilgi almaya çalışın hocalarım. Çok uzamış görünüyor.

Proton2021
Memur
22 Ekim 2021 09:31

Çok teşekkürler bilgi için

O zaman haftaya hareketlilik olabilir.

mrfilolog, 2 yıl önce
Komisyon toplantısının bugün yapıldığına dair bir bilgi aldım. Kararların ise sisteme işlenmesinin birkaç günü bulacağını düşünüyorum. Önümüzdeki hafta sonuna kadar sisteminde değişiklik olan hocalarımın grubu bilgilendirmesi yararlı olacaktır.

Drrose
Aday Memur
22 Ekim 2021 09:41

Muhtemelen 26 Ekim tahmin edilen toplantıya girip 16 kasım civarları açıklanacağım.

Teşekkür ederim cevap için hocam

Beklemek can sıkıcı biran önce sonuçlansın bıktık artık. İnşallah herkesin güzel sonuçlanır.

Ydocent, 2 yıl önce

Siz bence 29 Eylül toplantısına girmemissinizdir.

Çünkü benim itirazimin kabul edilip juri surecine dönmesi 23 Ağustos.

1.5 ay geçti yanit gelmedi.

Daha yeni 19 Ekim de sonucumu ogrenebildim. Buradan hesap edin durumunuzu yeniden.

Drrose
Aday Memur
22 Ekim 2021 10:12

BENİM TOPLANTININ 10. GÜNÜNDE JÜRİ SÜRECİNE DÖNDÜ HOCAM. DARISI BAŞINIZA.

Proton2021, 2 yıl önce

Çok teşekkürler bilgi için

O zaman haftaya hareketlilik olabilir.

Proton2021
Memur
22 Ekim 2021 10:48

hareketlilik o kadar da çabuk olmayabilir o zaman=)

teşekkürler hocam bilgi için.

Drrose, 2 yıl önce

Mak655
Aday Memur
23 Ekim 2021 06:57

Başvuru asgariden iptal edildiğinde bir sonraki başvuruda gerekçe olarak gösterilen çalışmalar dosyadan çıkarılmalı mıdır? Bu durumu yaşayan olduysa bilgi paylaşabilir mi? Teşekkürler

Tourniquett
Daire Başkanı
23 Ekim 2021 09:26

Ben çıkarmadım hocam. Çıkaranlar da var. Belki asgari sebebine göre karar vermek daha iyi olur.

Mak655, 2 yıl önce

Başvuru asgariden iptal edildiğinde bir sonraki başvuruda gerekçe olarak gösterilen çalışmalar dosyadan çıkarılmalı mıdır? Bu durumu yaşayan olduysa bilgi paylaşabilir mi? Teşekkürler

Dr.President
Aday Memur
01 Kasım 2021 12:43

Merhaba hocalarım,

Ben bugün sisteme baktığımda başvurumun iptal edildiğini gördüm (Eylül Dönemi) sanırım dil belgemi kabul etmediler. (Toefl home edition) mahkemeye de versem birşey çıkacağını zannetmiyorum ama şansımı da denemek istiyorum açıkcası...Dünya üzerinde bu sınavlar home edition versiyonu yapılırken ne yazık ki bizim ülkemizde kabul görmüyor ne kadar acı verici kurum bize güvenmiyor.

Proton2021
Memur
01 Kasım 2021 14:27

Hocam benim de dediğiniz gibi tam 10. günde döndü. 60 gün itiraz sürem geçmişti ama neyse ki juri sürecine döndü.

Asgari veren jurinin ismi duruyor anladığım kadarıyla tekrar ona gidecek dosya. Bakalım neler olacak. En çok sevindiğim başarısız da olsam raporları görecek olmam. Asgaride diğer jurilerin düşüncelerini öğrenemiyorduk.

Bekleyen herkese sabırlar diliyorum.

Drrose, 2 yıl önce

mrfilolog
Aday Memur
01 Kasım 2021 14:49

Hocam gözünüz aydın. Artık sonuca biraz daha yakınsınız. Hakkınızda hayırlısı olsun. Ne zaman bildirim geldi?
Proton2021, 2 yıl önce

Hocam benim de dediğiniz gibi tam 10. günde döndü. 60 gün itiraz sürem geçmişti ama neyse ki juri sürecine döndü.

Asgari veren jurinin ismi duruyor anladığım kadarıyla tekrar ona gidecek dosya. Bakalım neler olacak. En çok sevindiğim başarısız da olsam raporları görecek olmam. Asgaride diğer jurilerin düşüncelerini öğrenemiyorduk.

Bekleyen herkese sabırlar diliyorum.

Proton2021
Memur
01 Kasım 2021 15:58

Teşekkürler hocam. Bugün sadece mail geldi.

Tesadüfen gördüm.

mrfilolog, 2 yıl önce
Hocam gözünüz aydın. Artık sonuca biraz daha yakınsınız. Hakkınızda hayırlısı olsun. Ne zaman bildirim geldi?

alican461
Aday Memur
01 Kasım 2021 19:28

Sayın Hocalarım

Bugün itibari ile 3 juri üyesinin yayınlanan dergiler alan dışı kanatiyle Tr Dizin yayınlarından dolayı asgari şartları sağlamıyor durumuna geldim. Sİzin tecrübelerinize göre itarez etmem gerekir mi? Bir de itirazın nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

Drrose
Aday Memur
02 Kasım 2021 10:48

Öncelikle geçmiş olsun hocam. benimde ağustos ayında 1 jürim alan dışı dergi deyip asgariden beni bıraktı. İtiraz ettim. yayınım alanımla ilgili, dergi alanla ilgili olmak zorunda değil diye dilekçe yazıp doçentlik komisyonuna yolladım. kabul gördü jüri sürecine geri döndüm.

henüz diğer jürilerim ne dedi bilemiyorum sonucum açıklanmadı.

avukatlık büroları ile görüştüm dilekçe yazın yeterli dava gerekmez dediler. gerçekten de dilekçe yeterli oldu. bence önce dilekçe yazın 1 aya neticeleniyor. dava süreci uzun sürüyormuş. tercih sizin.İnşallah güzel sonuçlar alırsınız

alican461, 2 yıl önce

Sayın Hocalarım

Bugün itibari ile 3 juri üyesinin yayınlanan dergiler alan dışı kanatiyle Tr Dizin yayınlarından dolayı asgari şartları sağlamıyor durumuna geldim. Sİzin tecrübelerinize göre itarez etmem gerekir mi? Bir de itirazın nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

alican461
Aday Memur
02 Kasım 2021 11:35

Hocam çok teşekkür ederim. Acaba dilekçeyi nereye ve nasıl gönderdiğiniz konusunda bilgi verir misiniz?

Drrose, 2 yıl önce

Öncelikle geçmiş olsun hocam. benimde ağustos ayında 1 jürim alan dışı dergi deyip asgariden beni bıraktı. İtiraz ettim. yayınım alanımla ilgili, dergi alanla ilgili olmak zorunda değil diye dilekçe yazıp doçentlik komisyonuna yolladım. kabul gördü jüri sürecine geri döndüm.

henüz diğer jürilerim ne dedi bilemiyorum sonucum açıklanmadı.

avukatlık büroları ile görüştüm dilekçe yazın yeterli dava gerekmez dediler. gerçekten de dilekçe yeterli oldu. bence önce dilekçe yazın 1 aya neticeleniyor. dava süreci uzun sürüyormuş. tercih sizin.İnşallah güzel sonuçlar alırsınız

Drrose
Aday Memur
02 Kasım 2021 13:03

UAK resmi adresine doçentlik kmisyonuna yolladım.

alican461, 2 yıl önce

Hocam çok teşekkür ederim. Acaba dilekçeyi nereye ve nasıl gönderdiğiniz konusunda bilgi verir misiniz?

Toplam 2687 mesaj
«9899100101102103104105106107108109»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi