Editörler : oto-danisman-expert
03 Ağustos 2022 16:08

Ağır hasarlı araç alınır mı
Ağır hasar kaydı olan Jetta alınır mı

hsnd
Başbakan Müsteşarı
03 Ağustos 2022 16:43

Ben almam. Dikiş tutmaz bana göre ağır hasarlı araç. Alınacağını düşünseydiniz bu soruyu sormazdınız zaten. Araç hakkında ne söylenirse söylensin (sigorta şişirmesi vs.) hiçbir zaman emin olamazsınız eğer gözünüzle görmediyseniz. Sizin bileceğiniz iş.

murez
Aday Memur
05 Ağustos 2022 00:24

Başınıza bela olabilir. Bence de yanaşmayın.

frkn66861
Aday Memur
05 Ağustos 2022 13:01

Şuan bindiğim üçüncü ağır hasarlı Jetta , yine alacak olsam yine ağır hasarlı alırım tabi arabada çok oynama yoksa , belli başlı noktaları vardır zaten airbag şase podye direkler , hasarsızına 100 150 bin fazla vermeye gerek yok , satarkende ona göre satarsınız , alınır keyiflede binilir .

Policei
Aday Memur
05 Ağustos 2022 13:43

Hasar ne onun detayı yok
frkn66861, 2 yıl önce
Şuan bindiğim üçüncü ağır hasarlı Jetta , yine alacak olsam yine ağır hasarlı alırım tabi arabada çok oynama yoksa , belli başlı noktaları vardır zaten airbag şase podye direkler , hasarsızına 100 150 bin fazla vermeye gerek yok , satarkende ona göre satarsınız , alınır keyiflede binilir .
06 Ağustos 2022 23:58

Ben kesinlikle almam alana da karışmam

Abuzer-Kadayıf
Aday Memur
08 Ağustos 2022 23:21

Aldığı hasara bağlı olarak alınır. eğer al satıcı değil de binici iseniz..

Policei
Aday Memur
08 Ağustos 2022 23:22

Binmek için lazım en az 2 yıl için değer mi
Abuzer-Kadayıf, 2 yıl önce
Aldığı hasara bağlı olarak alınır. eğer al satıcı değil de binici iseniz..

Abuzer-Kadayıf
Aday Memur
08 Ağustos 2022 23:23

Tercih meselesi. Ben alırım. Aldım da zamanın da çok keyifli oluyor.satarken de piyasanın altında sattiydim...
Policei, 2 yıl önce
Binmek için lazım en az 2 yıl için değer mi

Muhammet8
Aday Memur
09 Ağustos 2022 09:36

Belliki birikimin agır hasarlı araç almaya yetiyor. Önden kaza yapmışsa araç alma motor veya ön tekerleklerden sorun yaşarsın. Arka taraflardan carpma varsa alınabilir.
09 Ağustos 2022 09:44

Arabamı yükseltmek istiyorum, satarken sorun olacağı için düşünmüyorum ben açıkçası. Sarı sitede ağır hasar olanlara bakmıyorum bile.

Yrdln25
Aday Memur
09 Ağustos 2022 19:54

Neden alınmasın ki,iki kere aldım ve normal fiyatı veremeyeceğim arabaya çok uygun fiyatla uzun yıllar bindim. Önemli olan kar amaçlı satın almanız ve iyi bir servise gösterip almanız....

Abv422
Aday Memur
10 Ağustos 2022 08:55

Alacağınız aracın kazalı hali ile ilgili bir görsel varsa alınır. Tabi sahibinden olmalı alacağınız kişi. Ben şuan 3.agir hasarlı aracıma bilmiyorum ama hepsini kazalı alıp kendim yaptırdım. Denildiği gibi alırken uygun satarken uygun olur. Şase ve podye,tavan gibi kısımlar çok önemli oynanmamış olmalı.

Yaman52
Aday Memur
10 Ağustos 2022 20:05

Önden hasarlıysa keısnlıklemyanasma araba dıkıs tutmuyor. Ama agır hasarlı olupr hatasız boyasız cok arac var onlar alınabilir

Hop dedik abi
Aday Memur
11 Ağustos 2022 07:22

Ben birkere ağır hasarlı aldım. Ama bidaha almam tercih meselesi bu satarken zorlanıyosun. Ağır hasar kaydı olduğunu duyan yanaşmıyor kolay kolay araba ne kadar bakımlı olsada.

P-830
Aday Memur
11 Ağustos 2022 08:21

ağır hasardan ağır hasara değişir. motor ön kısmından darbeliyse hiç bulaşmam ama tercih meselesi tabiiki...

hakankandemir34
Aday Memur
11 Ağustos 2022 08:40

çok değişken bir konu. şase-podyelerde işlem varsa ve sorunsuzluk-güven sizin için önemliyse hayır. ancak şaselere podyelere, aracın iskeletine kadar girmemiş ve düzgün yapılmış bir araçsa evet https://blogamca.com/ ya da https://www.arabam.com/ gibi sitelerden teknik bilgi olarak araştırabilirsin.

11 Ağustos 2022 12:05

ön parçaları değişmemiş olursa sıkıntı olmaz, ağır hasar kayıtlı tertemiz arabalar var daha uygun fiyatlara, düşük km'li bulun alın hiçbişey olmaz, ben çok alıp sattım hem iyi para kazandım hem yeni model az km li arabalara binmiş oldum

engin1037484
Aday Memur
14 Ağustos 2022 08:14

Bir yakınım uzun yıllardır bunu yapar... ağır hasarlı alır biner satar yine ağır hasarlı alır... nasil cesaret ediosun diyorum ? Alırken fotolarını görüyorum diyor birde hangi ustaya yada nereye yapılmış onu baya bildigin araştırıyor.... 15 yıla yakındır aynı sistemi uygular, daha satışa çıkartıp 2 ay beklediği aracı olmadı... ama yeni araç alıyor... mesela şuan a4 2020 var, 1100 tl ye aldı daha yeni 2.el... normal fiyatları 1500 1800 bandında....

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi