Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
04 Aralık 2018 15:58

Ortaöğretim hemşire etkinliğimiz bugün 19.00 da

arkadaşlar bugün 19.00 da #li̇sehemsi̇reye10bi̇nkadro hashtagi̇ i̇le twi̇tter da etki̇li̇ği̇mi̇z var lütfen si̇zlerde destek olun duymayan kalmasin

not:birazdan lisanslar doluşur buraya dikkate almayın cevap vermeyin dünki etkinlikleri için bizden yardım isterler sonra bizle dalaşırlar dikkate almayın :)

Hemşire.Gamze
Şube Müdürü
04 Aralık 2018 18:50

hashtag bu şekilde direkt değil mi yazdığınız gibi?

orthemsire55
Memur
04 Aralık 2018 18:53

fizyoterapistler sayıca bizden az olmalarına rağmen dünden beri 2 kere tt oldular biz yapamadık

orthemsire55
Memur
04 Aralık 2018 19:00

Arkadaşlar mutlaka bakan yardimciları @suayipbirinci ve @halileldemir i etiketlemeui unutmayın tweetlerımızı görme oranları daha yüksek

zehrahemşire
Aday Memur
04 Aralık 2018 19:31

Arkadaşlar daha 120 tweet olmus lutfen biraz yuklenelim twettera hesabı olmayanlar da hesap acsın.

AhmethanT
Aday Memur
04 Aralık 2018 20:21

Bizimkilerden bi bok olmaz ???????
zehrahemşire, 5 yıl önce

Arkadaşlar daha 120 tweet olmus lutfen biraz yuklenelim twettera hesabı olmayanlar da hesap acsın.

Elifhmsire
Şef
04 Aralık 2018 21:00

Gercekten o kadar haklsın ki hic bisey olmaz bizden cok dogru soyledin hep beliirli kisiler ugrasiyo lafa gelince 115 bin mezun var nerdeler

AhmethanT
Aday Memur
04 Aralık 2018 21:13

Özelde sürünsünler hakettikleri o
Elifhmsire, 5 yıl önce

Gercekten o kadar haklsın ki hic bisey olmaz bizden cok dogru soyledin hep beliirli kisiler ugrasiyo lafa gelince 115 bin mezun var nerdeler

Elifhmsire
Şef
04 Aralık 2018 21:34

herkes garanti saniyo galiba kendini

AhmethanT, 5 yıl önce
Özelde sürünsünler hakettikleri o

Hemsiree7890
Kapalı
04 Aralık 2018 22:42

arkadaş yani biz mücadele ediyoruz malmıyız yüksek alanlar ne kafada ya....

Hemsiree7890
Kapalı
04 Aralık 2018 22:43

her alımda 50-100 kadro açsınlar görürüm onları ben

Elifhmsire
Şef
04 Aralık 2018 22:45

Bencil deiliz

Hemsiree7890, 5 yıl önce

Hemsiree7890
Kapalı
04 Aralık 2018 22:49

kim sana diyor ki üstüne alınıyorsun ben yüksek alıpta birşey yapmayanlara söylüyorum

Elifhmsire, 5 yıl önce

Bencil deiliz

Hemsiree7890
Kapalı
04 Aralık 2018 22:50

pardon kusura bakma ya yanlış anlamışım sinirden bunlar insanda akıl bırakmadı !

Elifhmsire
Şef
04 Aralık 2018 22:51

Ustume alinmadim be bencil olmadığımizi soyeldim iyice bak sana mi demisim

Hemsiree7890, 5 yıl önce

kim sana diyor ki üstüne alınıyorsun ben yüksek alıpta birşey yapmayanlara söylüyorum

Hemsiree7890
Kapalı
04 Aralık 2018 22:52

biliyorum pardon kusura bakma ya yanlış anlamışım sinirden bunlar insanda akıl bırakmadı !

Elifhmsire, 5 yıl önce

Ustume alinmadim be bencil olmadığımizi soyeldim iyice bak sana mi demisim

Elifhmsire
Şef
04 Aralık 2018 22:54

Sorun deil

Hemsiree7890, 5 yıl önce

biliyorum pardon kusura bakma ya yanlış anlamışım sinirden bunlar insanda akıl bırakmadı !

ATT FATIHh
Kapalı
05 Aralık 2018 12:24

Yuskek alanlar zamanin da ders calisma etkinligini yapti... sen sirlamands 4binin ustunde dir buyuk ihtimalle ondan boyle kivraniyorsun...
Hemsiree7890, 5 yıl önce

Hemsiree7890
Kapalı
05 Aralık 2018 13:47

ben kıvranmıyorum gerizekalı arkadaşım sıralamam 3 binlerde ,sıralaması 10-20 binlerde olan insanlarda mücadele ediyor ve sıralamamın ne oldugu seni zerre kadar ilgilendirmez hemşire alımı sıfırlanamaz ama att sıfırlanabilir sen kendi derdine yan ,orda burda dakka başı konu açıyorsun atanabilirmiyim diye forumdan çıkmıyorsun,bizim derdimiz atamalarda olan adaletsizlik ben belki atanıcam belki atanamicam ama belki benim mücadelemle bir lise hemşire kardeşim daha fazla atanacak sende git att ler için etkinlik yap benim kulvarımda benle oynama

ATT FATIHh, 5 yıl önce
Yuskek alanlar zamanin da ders calisma etkinligini yapti... sen sirlamands 4binin ustunde dir buyuk ihtimalle ondan boyle kivraniyorsun...

ATT FATIHh
Kapalı
05 Aralık 2018 15:42

birak simdi bu ayaklari yok 10 binlerdeki kardeslerini dusunuyormus birak hüsoo birak sende biliyorsun 3 binden fazla almayacgini kendin icin cabaliyorsunn Hüsooo.. bana gelincede bekle burlarada ataninca yazarim sana :)
Hemsiree7890, 5 yıl önce

ben kıvranmıyorum gerizekalı arkadaşım sıralamam 3 binlerde ,sıralaması 10-20 binlerde olan insanlarda mücadele ediyor ve sıralamamın ne oldugu seni zerre kadar ilgilendirmez hemşire alımı sıfırlanamaz ama att sıfırlanabilir sen kendi derdine yan ,orda burda dakka başı konu açıyorsun atanabilirmiyim diye forumdan çıkmıyorsun,bizim derdimiz atamalarda olan adaletsizlik ben belki atanıcam belki atanamicam ama belki benim mücadelemle bir lise hemşire kardeşim daha fazla atanacak sende git att ler için etkinlik yap benim kulvarımda benle oynama

ATT FATIHh
Kapalı
05 Aralık 2018 15:45

bak bak bak bak duygu somurusune bak..bir lise arkdasim icin cabaliyorum diyorr yapma gozunun yagini seveyimm..
ATT FATIHh, 5 yıl önce
birak simdi bu ayaklari yok 10 binlerdeki kardeslerini dusunuyormus birak hüsoo birak sende biliyorsun 3 binden fazla almayacgini kendin icin cabaliyorsunn Hüsooo.. bana gelincede bekle burlarada ataninca yazarim sana :)
Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi