Editörler : E.Kayı Han

p00r
Kapalı
14 Haziran 2010 18:49

Bende epey bir süre ateist forumlarında, onları yola getirmek için çabaladım :)) Netice koca bir sıfır :))

Önce kendi ihlâsını düzeltmek lazım :( Sonra nasîbse çevredende düzelenler olur inşaAllah. Fakat insan en başta kendisi için endişelenmeli.

Burası kozmopolit bir ortam, kendimiz için endişeliyiz..

14 Haziran 2010 18:55

amin sn kml83.....

sultan*06
Kapalı
14 Haziran 2010 23:05

bu başlığı beğendim..

iki çiftde ben yazayım :)

islami siteler öle çokki ama burdan başka biyerede yazamaıyorum içimden gelmiyor..

geçen gün bi hikaye dinledim bikaç arakadaş evlilik züerine konuşmuşda bi abimiz dini bi foruma takılmaya başlamış orda bi bayanla tanışmış ...Evlenmişler...

şuan ankaradalar ve evliler adamcağız evet sanaldan buldum ama en azından dini forumdan buldum diye kendine teselli veriyormuş :))

ya sonuçta bende burdayım sende burdasın oda burda..

herkese kötü diye bakamazsın ozaman sende kötüsün..

senin ne işin var burda demeli insan kendine..

fusun_can
Şef
14 Haziran 2010 23:25

şimdi islami forum siteleri yararlı olabilir,bilgilenmek veya bildiklerini paylaşmak isteyenler için,

sonuçda yazdıgınız yazı umuma açık ve pek çok kişi okudugu için ve dikkat etmek zorundasınız.

ama chat daha farklı (tehlikeli bölge) diyebiliriz,

kml83
Başbakan Müsteşarı
14 Haziran 2010 23:31

dünyada internet olayı bir anda bitse nasıl olur acaba.net diye bir kavram yok olsa bir anda.

mektup yazardım ne güzel insanlara.geçenlerde bir arkadaşıma mektup yazdım.o da diğer arkadaşlara kamil bana mektup yazdı demiş.bir ay bana güldüler.mektubun devri mi kaldı diye.

kendimi viktorya çöllerine salıveresim geldi duyunca bunları.net var diye mektup da mı yazmayalım.şimdi hiçbiriyle konuşmuyorum bana gülen arkadaşların.geçen hafta hepsi de özür mektubu yazmış:)))ben d ekabul ettim tabi.

bazı yerlerde allahın selamını bile veremez duruma gelindi.bir arkadaş bir yere girmiş alış veriş için, selam verince oradakiler gülmüş.o da seslenmemiş gariban.yav niye susuyorsun.ben kafire bile selam veririm, siz kafirden daha mı kafirsiniz deseydin ya dedim.

şu teknik ilerledi diye, şekerim, hayatım, bir tanem, günaydım canikom,haaaayyy hu huuuu naber (keşke bu nidalarla Allahı zikretseler)o da yok. bu karşılamalarla Allahın selamı ikinci plana atıldı.utanç vesilesi oldu.

başlıkla alakası yok ama yazdım işte okuyun.

SimbiotiK
Yasaklı
03 Haziran 2012 11:06

güzel konuymuş , vakti zamanında...

tom-miks
Yasaklı
03 Haziran 2012 11:08

konuya katkım olsun o halde..

bu forum da oldukça kalabalıktır,önerebilirim :)

http://www.ateistforum.org/

SimbiotiK
Yasaklı
03 Haziran 2012 11:10

içeriği nedir linkin

tom-miks
Yasaklı
03 Haziran 2012 11:14

dini konular..

gayr-i ahlaki bir durum yok :)

SimbiotiK
Yasaklı
03 Haziran 2012 11:16

bu islami siteler neden var ,anlamam zaten...

soznakliyat
Yasaklı
20 Ocak 2020 15:38

Selamun aleyküm ismim veysel , forumunuza yeni katıldım benimde bir islamı forum websitem var amaç kimin yüksekde kimin en iyisi olması değil bizim amacımız herkezin islam hakkında daha iyi yerlere gelebilmesi herkezin cevabını bulamadığı konulara cevap bulabilmesi webistem https://ilimyolculugu.info websitemizi inceleyebilrsiniz elimizden geldiği kadar websitenizde paylaşım yapacağız . teşekkürler .

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi