Editörler : F16 Gökçen

Yasaklı
05 Ocak 2011 16:26

Yalvaran erkek...

Sevgilinizden ayrılmak istiyorsunuz Ama o istemiyor sizi çok seviyor Ayrılmayalım diye yalvarıyor Gözünüzde değeri artarmı aksine Bütün karizmasını yitirirmi

_arzu_20
Aday Memur
05 Ocak 2011 16:40

değerli olsaydı ayrılmaya kalkmazdım zaten

norm*elegant
Yasaklı
17 Ocak 2011 09:20

güncel

kumanya
Şef
17 Ocak 2011 09:28

kız seni gözden çıkarmışsa yalvarmanın ne anlamı var. zorla güzellik olmaz

bab'ı esrar
Müsteşar Yardımcısı
17 Ocak 2011 09:39

birisi yalvarıyor,

neden?

çok sevdiğinden, bırakma beni diyor,

belli ki çok ama çok seviyor...

Birisi de gitmeyi göze alacak kadar birşeyleri bitirmiş,

Aslında ona acıyarak devam edersen, yine o sevene zarar verirsin,

Birisi gitmeyi kafaya koydu mu,

Bir daha asla dönmez,

hep fırsat kollar...

Eğer bu süreç uzarsa,

Seven, daha çok sever,

daha da fazla bağlanır,

Gitmeyi göze alan zaten yine gidecektir...

Olan sevene olur, daha fazla acı kalır ona,

İşin özeti budur...

//adem5506//
Yasaklı
17 Ocak 2011 09:42

bebn öyle yalvaran ağlayan erkek görmedim... aslında

*_*casper*_*
Müsteşar Yardımcısı
17 Ocak 2011 09:44

ben gördüm adem..hani kapıdan kovsan bacadan giren misali..hayatımda kimseye yapmadıgım hakaretleri ettim en fazla 3 saat sürdü aramaması...allahım böylesinden korusun..Ama yine de ona çok teşekkür ediyorum onun bu davranışından bile öğrendigim çok şey oldu..

//adem5506//
Yasaklı
17 Ocak 2011 09:47

ilginç vallahi ama doğrudur istisdnada olsa olabilir. ama dedim ya erkelerde istisnadır bu durum ama bayanların genelidirç. ama itici erkek modeli değilmi zaten bu yalvaranlar..

*_*casper*_*
Müsteşar Yardımcısı
17 Ocak 2011 09:55

benim için iticiydi ama benim kendime göre başka sebeplerim vardı..O da kaçan kovalanır mantığına göre hareket ettiğimi düşündükçe daha da kendini küçük düşürdü..Ki bunu yapan en büyük üniversitelerden birinde öğretim görevlisi olan biri..

Aslında her insan biraz zavallıdır..Biraz kahramandır..Her karakter insanın içindedir..Ve zaman zaman o karakterleri açığa çıkarırız..Kadın erkek diye bakmak yanlış..Ama belki de bayanlar kendilerini daha kolay dışa yansıtabildiklerinden içlerindeki her karakteri dışarı yansıtabiliyorlar..Ama erkeklerin bu anlamda kalıpları var onların durumu daha kötüdür..Bastırılmış karakterlerle yaşamak durumunda kalıyorlar..

//adem5506//
Yasaklı
17 Ocak 2011 09:58

yok yok erkelerde bastırılmış değildir. belkiçok sever içinde yaşar içinde yaşayarak mutlu olur ama yalvarmaz asla erkek belkide biraz bastırılmıştır dediğiniz z gibi ama bir çok erkeğin kadınlara bakış açısınım ah bir erkek olsanız onlarla erkek muhabbeti yapsanız o zman anlarsınız??

"Darkqueen"
Kapalı
17 Ocak 2011 10:02

__Çok banaL oLan karizmasınıda yerLe bir eder;D

,,,

*_*casper*_*
Müsteşar Yardımcısı
17 Ocak 2011 10:04

kadın erkek ilişkilerindeki davranışları için demiyorum ki..mesela her insanın içinde bir katil vardır! ya da bir çocuk vardır..kişi kadın sa içinde bir erkek , kişi erkekse içinde bir kadın vardır vs vs...

17 Ocak 2011 10:10

yalvaran erkek,

hiç istemem,otoriter ve kararlı olmalı,zaten akıllıysa yalvarmasına gerek kalmaz

17 Ocak 2011 10:24

en nefret ettiğim erkek profilidir ..

erkek adam yalvarır mı ya, otoriter olmalı, her durumda kendini bozmamalı..

Bar Adamı
Yasaklı
17 Ocak 2011 10:30

bi keresinde kız arkadaşım ayrılalım demişti... verdiğim ilk tepki o anda 'olurrr' demek oldu. zoruna gitti bu cevabım. ve o ağladı:))

galiba yalvaracağım sanmıştı:))) kız aklı işte...

ipekli kurdela
Müsteşar
17 Ocak 2011 10:35

evettt erkek asla yalvarmamalı

kaynanalara taş çıkartırcasına kadına eleştiri yapıp onu canından bezdiren erkekler bile yalvarmamalı

elindekini kaybetme pahasına olsa bile

//adem5506//
Yasaklı
17 Ocak 2011 10:39

aynı şeyleri kadınlardan da bekliyoruz bilze kadınlarda yalvarmamlı yok aşkına sahip çıkıyormuş yok aşkını yaşıyormuıuş. biz ne kadar küçük düşüyorsak sizde öylesiniz dediğiniz gibi bununda kadını erkeği yok

stargrapper
Aday Memur
17 Ocak 2011 10:42

ya ben dahil çevremdeki erkeklere bakınca;

eğer yalvarıyosa genelde kızın gitmesinden çok bi çıkarı olduğu için yapıyo bunu... açıkcası gerçekten sırf gitmesin diye yalvarmayı bi erkeğe yakıştıramam

"Darkqueen"
Kapalı
17 Ocak 2011 10:42

__Yok yok bayan yaLvarmaz

YaLvarmak erkekLere mahsus;D

,,,

ipekli kurdela
Müsteşar
17 Ocak 2011 10:43

adem kardeşim sen cok büyük laflar ediyorsun

ama yaşamadan ölmiceksin bu yazdıklarını

biliyorsun değil mi

//adem5506//
Yasaklı
17 Ocak 2011 10:48

"Darkqueen":)) eminmisin son kararınmı biz neler gördük bildiğimiz bir şey varki yazıyoruz konuşuyoruz değilmi.

ipekli kurdela birinin kusuru ile alay edersen yani özzüğrü yada dalga geçersen durumu ile yaşamadan ölmezsin evet ama bu akıl mantık işi kendi elimde kendi hür irademi bağplı neden yaşayayım neden yalvarayım. ha ben birisinin mesela ayağı sakat yada kolu sakat olmasıyla yada fakirliği ile alay edersem bende inanıırım yaşamadan ölmeme ama onlar elimde olan şey değil bir kaza olur bende sakat kalırım yada batarım fakir olurum bunlar kadaer ama insanın küçük düşmesi asla kader değildir.

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi